Archer Detail
Archer ID2075
NameBaginski Linda J
GenderW
Active archerYes
Age ClassD - Damer
Scoring Class2 -
Preferred DivisionR - Recurve
ClubLille - Lillestrøm & Omegn Bueskyttere
Notes
Date Type
Name
Place Division Class Total Final rank Qualification rank
2019
14 september
15 september
Felt
NM Felt
R D151 4 4
7 september 3D
September stevne
Nauen R 1379 1 1
24 august
25 august
3D
NM 3D
Tveitedalen, Kvinnherad R D347 1 2
10 august 3D
Randsfjordsjakta Dag 1
Odnes R D342 1 1
7 august 720-runde
Kveldsstevne
Fredrikstad R 2224 6 6
24 juli 720-runde
Kraftserien 2019
Askim bueskytterklubb sin utebane, Holterenga R 267 3 3
17 juli 720-runde
Kveldsstevne
Fredrikstad R 2323 5 5
16 juni 3D
3D i Drammen
Drammen R 1324 1 1
15 juni 3D
Sommerstevne i Drammen
Drammen R 1324 1 1
8 juni 720-runde
granscupen
Auli R 2496 2 2
30 mai Skandiarunde
Himmelspretten
Klubbens bane i Leiraveien, Lillestrøm R 2628 7 7
18 mai 720-runde
Åpnings stevne
Elstad gård i Eidsvoll R 2504 6 6
5 april
7 april
60 piler 18 meter
NM innendørs
Førde R D463 13 13
23 mars 30 piler 18 meter
Kveldscup5 + finaler
Mogreina, Ullensaker R 2220 9 9
20 mars 60 piler 18 meter
Kråkestevne
Bueskytterhallen, Østre Øre 3. 1523 Moss R 2428 6 6
9 mars 60 piler 18 meter
Mars Stevne
Tønsberghallen R 2472 4 4
27 februar 60 piler 18 meter
Kråkestevne
Bueskytterhallen, Østre Øre 3. 1523 Moss R 2407 5 5
23 januar 60 piler 18 meter
Kråkestevne
Bueskytterhallen, Østre Øre 3. 1523 Moss R 2465 5 5
11 januar 30 piler 18 meter
Kveldscup
Mogreina, Ullensaker R 2244 7 7
2018
28 desember 60 piler 18 meter
ROMJULSSTEVNE
Bueskytterhallen, Østre Øre 3. 1523 Moss R 2461 7 7
14 desember 30 piler 18 meter
Kveldscup
Mogreina, Ullensaker R 2214 6 6
28 november 60 piler 18 meter
Kråkestevne
Bueskytterhallen, Østre Øre 3. 1523 Moss R 2407 3 3
11 november 60 piler 25 meter
Kristiansand Open
Gimlehallen R 2404 12 13
10 november 60 piler 18 meter
Kristiansand Open
Gimlehallen R 2444 9 10
24 oktober 60 piler 18 meter
Kråkestevne
Bueskytterhallen, Østre Øre 3. 1523 Moss R 2393 4 4
8 september 720-runde
Kråkestevne
Noreødegården R 2403 3 3
1 september
2 september
3D
NM - 3D
Røros R D275 2 4
10 august
12 august
720-runde
NM-skive
Fredrikstad R D427 19 17
8 august 720-runde
Kraftserien 4 av 4
Holterenga R 2481 2 2
18 juli 720-runde
Kraftserien 3 av 4
Holterenga R 2450 2 2
10 juni 720-runde
Junistevnet
Sandefjord R 2526 7 7
9 juni 1440-runde
Junistevnet
Sandefjord R 21064 9 9
6 juni 720-runde
Kraftserien 2 av 4
Holterenga R 2467 2 2
27 mai 3D
Mai Stevne
Nauen R 1316 1 1
26 mai 3D
Mai Stevne
Nauen R 1281 1 1
23 mai 720-runde
Kraftserien 1 av 4
Holterenga R 2545 2 2
16 mars
18 mars
60 piler 18 meter
NM innendørs
Vigra R D396 19 26
3 mars 60 piler 18 meter
Kløftahallen R 2411 10 10
2017
25 oktober 60 piler 18 meter
Kråkeserien
Bueskytterhuset R 2458 6 6
2 september
3 september
3D
NM-3D
3D-løypa i Galåen, Røros R D344 5 5
18 august
20 august
720-runde
NM 2017
Fredrikstad R D443 14 14
16 august 720-runde
Kraftserien
Holterenga R 2565 3 3
19 juli 720-runde
Kraftserien
Holterenga R 2513 4 4
18 juni 3D
3D Skoger
Drammen R 1304 1 1
15 juni 720-runde
Lillestrøm - Treningsbanen R 2508 7 7
4 juni 720-runde
Junistevne
Rolighetsmoen R 2500 12 12
3 juni 1440-runde
Junistevne
Rolighetsmoen R 2972 13 13
25 mai Skandiarunde
Himmelspretten
Lillestrøm R 2651 14 14
18 mai 720-runde
Kveldsstevne
Mogreina R 2521 5 5
31 mars
2 april
60 piler 18 meter
NM Inne 2017
Skedsmohallen, Lillestrøm R D478 20 20
18 mars 60 piler 18 meter
Vårstevne 2017
Tønsberg Idrettshall R 2520 2 2
1 mars 60 piler 18 meter
Kråkeserien
Moss Bueskytterhall R 2498 4 4
2016
13 november 60 piler 25 meter
Gimlehallen
Kristiansand R 2494 15 15
12 november 60 piler 18 meter
Gimlehallen
Kristiansand R 2483 15 15
19 august
21 august
720-runde
NM Skive
R D485 12 12
13 august
14 august
3D
NM 3D
R D365 3 3
28 juni 720-runde
UBK kvelds-cup 3
Mogreina R 2550 3 3
25 juni 3D
3D
Drammen R 1308 6 6
16 juni 720-runde
UBK kvelds-cup 2
Mogreina R 2564 3 3
15 juni 720-runde
Lillestrøm R 2561 3 3
8 juni 720-runde
Lillestrøm R 2560 3 3
5 juni 720-runde
Junistevnet
Rolighetsmoen R 2530 7 7
4 juni 1440-runde
junistevnet
rolighetsmoen R 21067 12 12
24 mai 720-runde
UBK kvelds-cup 1
Mogreina R 2542 5 5
5 mai Skandiarunde
Himmelspretten
Lillestrøm R 2722 3 3
11 mars
13 mars
60 piler 18 meter
NM Inne 2016
Klepphallen R D492 13 13
20 februar 60 piler 18 meter
Skedsmohallen R 2492 10 10
2015
21 november 60 piler 18 meter
Novemberstevne ToB
Tønsberg Idrettshall R 2475 15 15
12 september
13 september
Felt
R D198 5 5
21 august
23 august
720-runde
R D445 18 18
15 august
16 august
3D
R D320 2 2
1 juli 1/2 1440-runde
UBK Kveldscup 4
Mogreina R 2384 6 6
17 juni 720-runde
UBK Kveldscup 3
Mogreina R 2443 4 4
3 juni 720-runde
Lillestrøm R 2406 3 3
27 mai 720-runde
Lillestrøm R 2397 3 3
2014
4 april
6 april
60 piler 18 meter
NM Innendørs
Elverum R D432 22 22
2013
17 august
18 august
720-runde
R D386 13 13