Skytterdetaljer
Id2090
NavnErkinharju Taisto
KjønnH
Aktiv skytterJa
AldersklasseH5 - Herrer 50
Klasse2 -
Underklasse50 -
Foretrukket divisjonC - Compound
KlubbKVINN - Kvinnherad Bogeskyttarklubb
Merknader
Dato Type
Navn
Sted Divisjon Klasse Totalt Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell
2019
15 marzo 30 piler 18 meter
Kveldstemne
Sunde Skule C 2277 2 2
8 marzo 30 piler 18 meter
Kveldstemne
Sunde Skule C 2274 2 2
1 marzo 30 piler 18 meter
Kveldstemne
Sunde Skule C 2275 1 1
2018
6 dicembre 60 piler 18 meter
Brakanes skule C 2554 1 1
2 dicembre 60 piler 18 meter
Sunde Skule C 2554 1 1
4 novembre 60 piler 18 meter
Sunde Skule C 2513 3 3
1 settembre
2 settembre
3D
NM - 3D
Røros BU BU403 2 3
18 agosto 3D
3D 24 mål
Kismul BU 1u426 1 1
10 agosto
12 agosto
720-runde
NM-skive
Fredrikstad C H5612 14 7
29 luglio 3D
Kvinnherad Dag 2
Tveitedalen BU 1u426 1 1
28 luglio 3D
Kvinnherad Dag 1
Tveitedalen BU 1u370 1 1
20 luglio Skandiarunde
Nordfjordpila
Loen C 2832 3 3
19 luglio 720-runde
Nordfjordpila
Loen C 2634 3 3
24 giugno 3D
Bergen Open dag 2
Hausdalen BU 1u441 1 1
23 giugno 3D
Bergen Open Dag 1
Hausdalen BU 1u431 1 1
17 giugno 3D
3D stevne
Drammen C 1405 13 13
16 giugno 3D
3D i Skoger
Drammen C 1436 4 4
2 giugno
3 giugno
Felt
NM - Felt
Klepp C H326 13 13
27 maggio 3D
Blømingspila Dag 2
Osa, Ulvik C 1443 5 5
26 maggio 3D
Blømingspila Dag 1
Osa, Ulvik C 1434 4 4
13 maggio 3D
3D
Kismul C 1467 3 3
12 maggio 3D
3D
Kismul C 1450 2 2
5 maggio 720-runde
Solskinn dag1, del2
Langeskogen C 2632 3 3
5 maggio 720-runde
Solskinn dag1, del1
Langeskogen C 2628 4 4
29 aprile 3D
Kvinnherad dag 2
Tveitedalen BU 1u441 1 1
28 aprile 3D
Kvinnherad dag 1
Tveitedalen BU 1u425 1 1
8 aprile 720-runde
720 stevne i Kvinnherad
Rudlen, Kvinnherad C 2647 3 3
3 febbraio 720-runde
Krystallstevnet 2018
Stavanger Idrettshall, Stavanger C 21270 4 4
13 gennaio 60 piler 18 meter
Bergen Bueskytter Cup
Haukelandshallen C 2542 4 4
2017
2 settembre
3 settembre
3D
NM-3D
3D-løypa i Galåen, Røros C H429 15 15
26 agosto 3D
24mål
Hausdalen C 1430 1 1
5 agosto 720-runde
720-Runde med Finaler
Langeskogen C 2646 1 1
30 luglio 3D
Kvinnherad dag 2
Tveitedalen C 1459 1 1
29 luglio 3D
Kvinnherad dag 1
Tveitedalen C 1451 2 2
18 giugno 3D
3D Skoger
Drammen C 1468 2 2
17 giugno 3D
3D Drammen
Drammen C 1429 6 6
11 giugno 3D
Bergen Open dag 2
Hausdalen C 1420 5 5
10 giugno 3D
Bergen Open Dag 1
Hausdalen C 1453 4 4
25 maggio Skandiarunde
Kismulspretten
Kismul C 2828 2 2
21 maggio 3D
Blømingspila Dag 2
Osa Hardanger C 1446 5 5
6 maggio 3D
Vårjakta dag 1
Vinstra C 1261 13 13
23 aprile 3D
Kvinnherad dag 2 - 24mål
Tveitedalen C 1445 3 3
22 aprile 3D
Kvinnherad dag 1 - 24mål
Tveitedalen BU 1u436 2 2
31 marzo
2 aprile
60 piler 18 meter
NM Inne 2017
Skedsmohallen, Lillestrøm C H5548 12 12
18 marzo 60 piler 18 meter
60 piler med finaler
Ulsmåg skole C 20 8 8
4 febbraio 720-runde
Krystallstevnet 2017, 2x720 runde
Stavanger Idrettshall C 21256 4 4
21 gennaio 60 piler 18 meter
60.piler
Haukelandshallen C 2547 2 2
2016
19 novembre 60 piler 18 meter
Haukelandshallen C 2552 2 2
30 ottobre 60 piler 18 meter
60 piler Norgescup
Ulsmåg Skole C 2549 2 2
10 settembre
11 settembre
Felt
NM Felt
C H347 12 12
13 agosto
14 agosto
3D
NM 3D
BU BU454 1 1
2 luglio
3 luglio
3D
Norwegian Open 2016
Harøy C H535 3 3
5 giugno 3D
Bergen Open dag2, 24mål
Hausdalen C 1461 3 3
4 giugno 3D
Bergen Open dag1, 24mål
Hausdalen C 1422 3 3
28 maggio 1440-runde
1440 Runde
Langeskogen C 21302 3 3
22 maggio 3D
24 mål
Ulvik/Osa C 1452 3 3
21 maggio 3D
Blømingspila - 24 mål
Ulvik/Osa C 1442 5 5
24 aprile 3D
BBS Stevne dag 2, 24 mål
Hausdalen C 1431 3 3
23 aprile 3D
BBS Stevne dag 1, 24 mål
Hausdalen C 1443 2 2
11 marzo
13 marzo
60 piler 18 meter
NM Inne 2016
Klepphallen C H5545 6 6
27 febbraio 60 piler 18 meter
60 p med finale
Ulsmåg skole - Totlandsveien 53 C 2557 3 3
6 febbraio 720-runde
Krystallstevnet 2016, 2x720 runde
Stavanger Idrettshall C 21232 11 11
9 gennaio 60 piler 18 meter
Lørdagsstevne
Ulsmåg skole C 2551 2 2
2015
12 dicembre 60 piler 18 meter
Haukelandshallen
Haukelandshallen C 2552 3 3
12 settembre
13 settembre
Felt
C H328 16 16
29 agosto Skandiarunde
Skandia
Langeskogen C 2859 1 1
15 agosto
16 agosto
3D
C H461 8 8
31 maggio 3D
C 1451 3 3
30 maggio 3D
C 1458 3 3
11 aprile
12 aprile
3D
2x24 3D
Hausdalen C 1852 3 3
20 marzo
22 marzo
60 piler 18 meter
C H5537 9 9
22 febbraio 60 piler 25 meter
Vestlandsmesterskap
Haukelandshallen C 2537 3 3
21 febbraio 60 piler 18 meter
Vestlandsmesterskap
Haukelandshallen C 2540 6 6
2014
29 novembre 60 piler 18 meter
Haukelandshallens sal 2 C 2551 1 1
7 giugno 1440-runde
Rolighetsmoen C 21269 5 5
4 aprile
6 aprile
60 piler 18 meter
NM Innendørs
Elverum C H5548 14 14
2013
17 agosto
18 agosto
720-runde
C H5593 14 14