Archer Detail
Archer ID2243
NameAment Milos
GenderM
Active archerYes
Registered Since22 jan. 2014
Age ClassH5 - Herrer 50
Scoring Class2 -
Sub Class50 -
Preferred DivisionC - Compound
ClubHamar - Hamar og Omegn Bueskyttere
Notes
Date Type
Name
Place Division Class Total Final rank Qualification rank
2020
20 september 3D
Høstjakt Ensby
Ensby 3D bane C 1457 4 4
19 september 3D
Høstjakta
Vinstra C 1444 4 4
6 september 3D
Høststevne
Solør 3D bane C H443 7 7
5 september 3D
Høststevne
Solør 3D bane C H430 7 7
15 august 1/2 1440-runde
Busmostevne Halv 1440
Busmoen Skytebane C 1630 1 1
9 august 3D
Randsfjordsjakta Dag 2
Odnes C 1478 5 5
8 august 3D
Randsfjordsjakta Dag1
Odnes C 1437 6 6
2 august 3D
Midt-Norsk Regionsmesterskap Sommerpila 2020
IL Gomas Moseby 3D-bane C 1472 2 2
5 juli 3D
Sommerjakta dag 2
Vinstra C 1463 4 4
4 juli 3D
Sommerjakta
Vinstra C 1438 4 4
28 juni 3D
Kobberpila, dag 2
Galåen, Røros C H410 5 5
27 juni 3D
Kobberpila, dag 1
Galåen, Røros C H766 3 3
14 juni 3D
Sommerstevne i Drammen
Skoger C 1440 4 4
13 juni 3D
Sommerstevne i Drammen
Skoger BU 1u445 2 2
7 juni 3D
3D dag 2
Kismul C 1444 2 2
6 juni 3D
3D stevne dag 1
Hausdal C 1445 2 2
24 mai 3D
Rundhaugen 2
Rundhaugen, Åsnes C 1458 5 5
23 mai 3D
Rundhaugen 1
Rundhaugen, Åsnes BU 1417 2 2
23 februar 3D
Kanonjakta 2020
Haslemoen Militærleir C 1243 11 11
22 februar 3D
Kanonjakta 2020
Haslemoen Militærleir C 1453 8 8
2 februar 3D
Vårpila Dag 2 - Innendørs 3D-stevne
Kristiansund N C 1483 3 4
1 februar 3D
Vårpila Dag 1 - Innendørs 3D-stevne
Kristiansund N C 1483 4 3
2019
20 oktober Felt 2 x 12 mål oppmålt/uoppmålt
Jordefelten 2019
Elstad gård C 1327 4 4
11 august 3D
Randsfjordsjakta Dag 2
Odnes C H454 3 3
10 august 3D
Randsfjordsjakta Dag 1
Odnes C H440 4 4
14 juli 3D
Kobberpila dag 2
Galåen, Røros C H405 5 5
13 juli 3D
Kobberpila dag 1
Galåen, Røros C H400 4 3
2 juni 3D
Bergen 3D stevne
Hausdalen C 1455 1 1
1 juni 3D
3D 24 mål
Kismul C 1449 1 1
26 mai 3D
Blømingspila Dag 2
Osa C 1429 7 7
25 mai 3D
Blømingspila Dag 1
Osa C 1428 6 6
12 mai 3D
Mai stevne
Nauen C 1454 3 3
11 mai 3D
Mai stevne
Nauen C 1464 3 3
5 april
7 april
60 piler 18 meter
NM innendørs
Førde C H5547 10 10
9 mars 60 piler 18 meter
Mars Stevne
Tønsberghallen C 2541 4 3
25 januar 30 piler 18 meter
C-BB-IN-LB
Evenrød Gamle Skole C 1264 2 2
2018
14 desember 30 piler 18 meter
Kveldscup
Mogreina, Ullensaker C 2272 1 1
30 november 30 piler 18 meter
Kveldscup
Mogreina, Ullensaker C 2275 1 1
30 september 3D
Høstjakta dag 2
Vinstra C 1414 6 6
29 september 3D
Høstjakta dag 1
Vinstra C 1408 5 5
1 september
2 september
3D
NM - 3D
Røros C H372 14 14
26 august 3D
AugustStevne
Nauen C 1413 2 2
25 august 3D
AugustStevne
Nauen C 1416 2 2
29 juli 3D
Kvinnherad Dag 2
Tveitedalen C 1415 3 3
28 juli 3D
Kvinnherad Dag 1
Tveitedalen C 1377 4 4
24 juni 3D
Bergen Open dag 2
Hausdalen C 1441 3 3
23 juni 3D
Bergen Open Dag 1
Hausdalen C 1382 4 4
17 juni 3D
3D stevne
Drammen C 1375 17 17
16 juni 3D
3D i Skoger
Drammen C 1389 12 12
27 mai 3D
Mai Stevne
Nauen C 1456 3 3
26 mai 3D
Mai Stevne
Nauen C 2443 1 1
12 mai Felt
Sørmarka R H296 1 1
2017
31 mars
2 april
60 piler 18 meter
NM Inne 2017
Skedsmohallen, Lillestrøm R H5497 11 11
21 januar 60 piler 18 meter
Vinterstevne 2017
Tønsberg Idrettshall R 2476 11 11
14 januar 60 piler 18 meter
Bærumstreffen 2017
Nadderduhallen R 2488 9 9
2016
26 november 60 piler 18 meter
Norges cup
Bommestad Hallen R 2495 3 3
5 november 60 piler 18 meter
Norges Cup
Hvalerhallen R 2479 5 5
11 mars
13 mars
60 piler 18 meter
NM Inne 2016
Klepphallen R H5513 5 5
16 januar 60 piler 18 meter
Januarstevne ToB
Tønsberg Idrettshall R 2504 8 8
2015
12 desember 60 piler 18 meter
Bommestad Hallen
Bommestad Hallen R H5464 3 3
21 november 60 piler 18 meter
Novemberstevne ToB
Tønsberg Idrettshall R 3543 2 2
1 juli 1/2 1440-runde
UBK Kveldscup 4
Mogreina R 3511 1 1
14 mai Skandiarunde
Himmelspretten
R 3690 1 1
28 februar 60 piler 18 meter
R 3513 4 4
17 januar 60 piler 18 meter
R 3531 5 5