Skytterdetaljer
Id2258
NavnSøgnen Bjørn Reinhardt
KjønnH
Aktiv skytterJa
Innmeldt26 gen 2014
AldersklasseH5 - Herrer 50
Klasse2 -
Underklasse50 -
Foretrukket divisjonR - Recurve
KlubbEIDSV - Eidsvoll Bueskyttere
Klubbroller
  Fra Til
Leder 23 apr 2018 23 apr 2018
Klubbroller
  Fra Til
- 24 apr 2018
DommernivåNasjonal dommer
Merknader
Dato Type
Navn
Sted Divisjon Klasse Totalt Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell
2019
2 marzo 3D
Djupsnøpila 2019
Ensby 3D bane R 1348 2 2
23 febbraio 3D
Kanonjakta dag 1- Innendørs 3D-stevne
Kanonhallen Haslemoen R 1363 2 2
23 gennaio 60 piler 18 meter
Kråkestevne
Bueskytterhallen, Østre Øre 3. 1523 Moss R 2491 2 2
19 gennaio 60 piler 18 meter
Januar Stevne
Tønsberghallen R 2471 3 3
2018
1 settembre
2 settembre
3D
NM - 3D
Røros R H280 9 9
2017
29 novembre 60 piler 18 meter
Kråkeserien
Moss Bueskytterhall R 2480 7 7
11 novembre 60 piler 18 meter
Gimlehallen
Kristiansand R 2450 7 7
2 settembre
3 settembre
3D
NM-3D
3D-løypa i Galåen, Røros LB Hi229 11 11
18 agosto
20 agosto
720-runde
NM 2017
Fredrikstad R H512 29 29
18 giugno 3D
3D Skoger
Drammen C 1312 11 11
17 giugno 3D
3D Drammen
Drammen C 1330 14 14
4 giugno 720-runde
Junistevne
Rolighetsmoen R 2568 7 7
18 maggio 720-runde
Kveldsstevne
Mogreina R 2510 6 6
7 maggio 3D
Vårjakta dag 2
Vinstra C 1327 12 12
31 marzo
2 aprile
60 piler 18 meter
NM Inne 2017
Skedsmohallen, Lillestrøm R H453 51 51
4 febbraio 720-runde
Krystallstevnet 2017, 2x720 runde
Stavanger Idrettshall R 1442 13 13
21 gennaio 60 piler 18 meter
Vinterstevne 2017
Tønsberg Idrettshall R 2483 10 10
14 gennaio 60 piler 18 meter
Bærumstreffen 2017
Nadderduhallen R 2485 10 10
2016
10 settembre
11 settembre
Felt
NM Felt
LB Hi153 6 6
19 agosto
21 agosto
720-runde
NM Skive
LB Hi450 9 9
28 giugno 720-runde
UBK kvelds-cup 3
Mogreina LB 1488 2 2
25 giugno 3D
3D
Drammen LB 1209 12 12
16 giugno 720-runde
UBK kvelds-cup 2
Mogreina LB 1465 2 2
15 giugno 720-runde
Lillestrøm LB 1555 3 3
8 giugno 720-runde
Lillestrøm LB 1501 3 3
5 giugno 720-runde
Junistevnet
Rolighetsmoen LB 1482 3 3
4 giugno 1440-runde
junistevnet
rolighetsmoen LB 1877 2 2
24 maggio 720-runde
UBK kvelds-cup 1
Mogreina LB 1470 2 2
5 maggio Skandiarunde
Himmelspretten
Lillestrøm R 2658 7 7
11 marzo
13 marzo
60 piler 18 meter
NM Inne 2016
Klepphallen R H484 39 39
20 febbraio 60 piler 18 meter
Skedsmohallen R 2489 11 11
6 febbraio 720-runde
Krystallstevnet 2016, 2x720 runde
Stavanger Idrettshall R 11035 18 18
2015
27 dicembre 60 piler 18 meter
Odderøyahallen
Kristiansand R 2476 3 3
12 dicembre 60 piler 18 meter
Bommestad Hallen
Bommestad Hallen R H508 9 9
21 novembre 60 piler 18 meter
Novemberstevne ToB
Tønsberg Idrettshall R 2478 14 14
12 settembre
13 settembre
Felt
LB Hi146 7 7
21 agosto
23 agosto
720-runde
T Hi358 13 13
1 luglio 1/2 1440-runde
UBK Kveldscup 4
Mogreina T 1430 2 2
17 giugno 720-runde
UBK Kveldscup 3
Mogreina T 1449 2 2
7 giugno 720-runde
R 2574 6 6
6 giugno 1440-runde
R 1842 12 12
4 giugno 1/2 1440-runde
UBK Kveldscup 2
Mogreina R 1488 4 4
3 giugno 720-runde
Lillestrøm R 2542 1 1
27 maggio 720-runde
Lillestrøm R 2584 1 1
21 maggio 720-runde
UBK Kveldscup-1
Mogreina R 1514 8 8
14 maggio Skandiarunde
Himmelspretten
R 2699 7 7
20 marzo
22 marzo
60 piler 18 meter
R H506 30 30
28 febbraio 60 piler 18 meter
R 2524 2 2
31 gennaio 720-runde
Krystallstevnet
R 11043 19 19
17 gennaio 60 piler 18 meter
R 2495 8 8
2014
8 novembre 60 piler 18 meter
R 2495 10 10
1 novembre 60 piler 18 meter
R 2515 4 4
21 giugno
22 giugno
720-runde
Danage Archery Challenge 2014
Sandefjord R H1082 7 7
8 giugno 720-runde
Rolighetsmoen R 2574 8 8
29 maggio Skandiarunde
Himmelspretten
Lillestrøm R 2746 3 3
4 aprile
6 aprile
60 piler 18 meter
NM Innendørs
Elverum R H435 54 54
1 febbraio 60 piler 18 meter
Lillestrøm R 3499 10 10