Archer Detail
Archer ID1137
NameBørrud Tor
GenderM
Active archerYes
Age ClassH5 - Herrer 50
Scoring Class1 -
Sub Class50 -
Preferred DivisionLB - Langbue
ClubLille - Lillestrøm & Omegn Bueskyttere
Notes
Date Type
Name
Place Division Class Total Final rank Qualification rank
2019
18 maggio 720-runde
Åpnings stevne
Elstad gård i Eidsvoll LB 1549 1 1
1 maggio Skandiarunde
Sommerserien
Oslo LB 1784 3 3
27 aprile 3D
Vårjakta dag 1
Vinstra LB 1270 9 9
5 aprile
7 aprile
60 piler 18 meter
NM innendørs
Førde LB Hi463 9 8
31 marzo Annet
HvalSerien
Sandefjord Bueskytterhall LB 1226 2 2
23 marzo 30 piler 18 meter
Kveldscup5 + finaler
Mogreina, Ullensaker LB 1219 1 1
2 marzo 3D
Djupsnøpila 2019
Ensby 3D bane LB 1213 4 4
24 febbraio 3D
Kanonjakta dag 2- Innendørs 3D-stevne
Kanonhallen Haslemoen LB 1295 4 4
23 febbraio 3D
Kanonjakta dag 1- Innendørs 3D-stevne
Kanonhallen Haslemoen LB 1269 5 5
8 febbraio 30 piler 18 meter
Kveldscup
Mogreina, Ullensaker LB 1224 1 1
20 gennaio 60 piler 18 meter
HvalSerien
Sandefjord Bueskytterhall LB 1435 2 2
19 gennaio 60 piler 18 meter
Januar Stevne
Tønsberghallen LB 1431 2 2
11 gennaio 30 piler 18 meter
Kveldscup
Mogreina, Ullensaker LB 1224 1 1
2018
28 dicembre 60 piler 18 meter
ROMJULSSTEVNE
Bueskytterhallen, Østre Øre 3. 1523 Moss LB 1437 2 2
16 dicembre 60 piler 18 meter
HvalSerien
Sandefjord Bueskytterhall LB 1430 1 1
14 dicembre 30 piler 18 meter
Kveldscup
Mogreina, Ullensaker LB 1226 1 1
2 dicembre 60 piler 18 meter
HvalSerien
Sandefjord Bueskytterhall LB 1464 2 2
30 novembre 30 piler 18 meter
Kveldscup
Mogreina, Ullensaker LB 1234 1 1
18 novembre 60 piler 18 meter
HvalSerien
Sandefjord Bueskytterhall LB 1460 1 1
17 novembre 60 piler 18 meter
November Stevne
Tønsberghallen LB 1458 2 3
11 novembre 60 piler 25 meter
Kristiansand Open
Gimlehallen LB 1432 4 5
10 novembre 60 piler 18 meter
Kristiansand Open
Gimlehallen LB 1462 5 5
29 settembre 3D
Høstjakta dag 1
Vinstra LB 1274 3 3
8 settembre 720-runde
Kråkestevne
Noreødegården LB 1588 2 2
1 settembre
2 settembre
3D
NM - 3D
Røros LB Hi206 9 9
26 agosto 3D
AugustStevne
Nauen LB 1306 3 3
22 agosto 720-runde
Kråkestevne
Noreødegården LB 1576 2 2
10 agosto
12 agosto
720-runde
NM-skive
Fredrikstad LB Hi597 8 4
2 agosto 720-runde
Lillestrøm - treningsbanen LB 1577 1 1
18 luglio 720-runde
Kraftserien 3 av 4
Holterenga LB 1588 1 1
14 luglio 1440-runde
JuliStevne
Auli LB 11072 1 1
17 giugno 3D
3D stevne
Drammen LB 1289 6 6
16 giugno 3D
3D i Skoger
Drammen LB 1267 6 6
9 giugno 1440-runde
Junistevnet
Sandefjord LB 11099 2 2
2 giugno
3 giugno
Felt
NM - Felt
Klepp LB Hi230 2 2
27 maggio 3D
Mai Stevne
Nauen LB 1387 1 1
26 maggio 3D
Mai Stevne
Nauen LB 1385 1 1
13 maggio Felt
Sørmarka LB Hi265 1 1
12 maggio Felt
Sørmarka LB Hi285 1 1
15 aprile 3D
Vårjakta dag 2
Vinstra LB 1265 3 3
14 aprile 3D
Vårjakta dag 1
Vinstra LB 1311 2 2
16 marzo
18 marzo
60 piler 18 meter
NM innendørs
Vigra LB Hi491 11 6
11 marzo 60 piler 18 meter
HvalSerien
Sandefjord Bueskytterhall LB 1499 3 3
3 marzo 60 piler 18 meter
Kløftahallen LB 1484 1 1
18 febbraio 60 piler 18 meter
HvalSerien
Sandefjord Bueskytterhall LB 1489 1 1
17 febbraio 60 piler 18 meter
Larvik
Bommestadhallen LB 1479 1 1
21 gennaio 60 piler 18 meter
HvalSerien
Sandefjord Bueskytterhall LB 1486 1 1
2017
28 dicembre 60 piler 18 meter
Romjulsstevne
Moss Bueskytterhall LB 1445 5 5
12 novembre 60 piler 25 meter
Gimlehallen
Kristiansand LB 1442 3 3
11 novembre 60 piler 18 meter
Gimlehallen
Kristiansand LB 1497 2 2
29 ottobre 60 piler 18 meter
HvalSerien
Sandefjord Bueskytterhall LB 1474 3 3
2 settembre
3 settembre
3D
NM-3D
3D-løypa i Galåen, Røros LB Hi293 6 6
18 agosto
20 agosto
720-runde
NM 2017
Fredrikstad LB Hi586 5 5
10 agosto 720-runde
Lillestrøm - Treningsbanen LB 1625 1 1
8 luglio Skandiarunde
Skandia
Sem LB 1823 1 1
18 giugno 3D
3D Skoger
Drammen LB 1280 4 4
15 giugno 720-runde
Lillestrøm - Treningsbanen LB 1599 1 1
10 giugno 720-runde
Kråkeserien
Noreødegården LB 1580 1 1
3 giugno 1440-runde
Junistevne
Rolighetsmoen LB 11090 1 1
25 maggio Skandiarunde
Himmelspretten
Lillestrøm LB 1789 1 1
18 maggio 720-runde
Kveldsstevne
Mogreina LB 1573 1 1
7 maggio 3D
Vårjakta dag 2
Vinstra LB 1253 8 8
31 marzo
2 aprile
60 piler 18 meter
NM Inne 2017
Skedsmohallen, Lillestrøm LB Hi472 8 8
26 marzo 60 piler 18 meter
HvalSerien
Sandefjord Bueskytterhall LB Hi75 1 1
26 febbraio 60 piler 18 meter
HvalSerien
Sandefjord Bueskytterhall IN Hi512 2 2
11 febbraio 60 piler 18 meter
Bommestad Hallen Norges Cup
Bommestad Hallen LB 1490 2 2
21 gennaio 60 piler 18 meter
Vinterstevne 2017
Tønsberg Idrettshall LB 1462 3 3
14 gennaio 60 piler 18 meter
Bærumstreffen 2017
Nadderduhallen LB 1498 2 2
2016
27 novembre 60 piler 18 meter
HvalSerien
Sandefjord Bueskytterhall LB Hi488 1 1
13 novembre 60 piler 25 meter
Gimlehallen
Kristiansand LB 1458 1 1
12 novembre 60 piler 18 meter
Gimlehallen
Kristiansand LB 1460 1 1
5 novembre 60 piler 18 meter
Norges Cup
Hvalerhallen LB 1473 2 2
30 ottobre 60 piler 18 meter
HvalSerien
Sandefjord Bueskytterhall LB Hi485 1 1
10 settembre
11 settembre
Felt
NM Felt
LB Hi257 2 2
19 agosto
21 agosto
720-runde
NM Skive
LB Hi602 2 2
13 agosto
14 agosto
3D
NM 3D
LB Hi301 5 5
28 giugno 720-runde
UBK kvelds-cup 3
Mogreina LB 1597 1 1
26 giugno 3D
3D
Drammen LB 1309 4 4
25 giugno 3D
3D
Drammen LB 1334 6 6
16 giugno 720-runde
UBK kvelds-cup 2
Mogreina LB 1614 1 1
15 giugno 720-runde
Lillestrøm LB 1613 1 1
8 giugno 720-runde
Lillestrøm LB 1591 1 1
24 maggio 720-runde
UBK kvelds-cup 1
Mogreina LB 1587 1 1
5 maggio Skandiarunde
Himmelspretten
Lillestrøm LB 1789 2 2
2 aprile 60 piler 18 meter
NorgesCup`n finalestevne
Sandefjord Bueskytterhall T Hi449 5 5
11 marzo
13 marzo
60 piler 18 meter
NM Inne 2016
Klepphallen T Hi484 12 12
20 febbraio 60 piler 18 meter
Skedsmohallen T 1478 4 4
13 febbraio 60 piler 18 meter
Bommestad Hallen
Bommestad Hallen T 1476 4 4
16 gennaio 60 piler 18 meter
Januarstevne ToB
Tønsberg Idrettshall T 1475 2 2
2015
12 dicembre 60 piler 18 meter
Bommestad Hallen
Bommestad Hallen T Hi466 3 3
21 novembre 60 piler 18 meter
Novemberstevne ToB
Tønsberg Idrettshall T 1462 4 4
15 novembre 60 piler 25 meter
Gimlehallen
Kristiansand T 1475 3 3
14 novembre 60 piler 18 meter
Gimlehallen
Kristiansand T 1503 3 3
12 settembre
13 settembre
Felt
LB Hi241 2 2
21 agosto
23 agosto
720-runde
T Hi610 2 2
15 agosto
16 agosto
3D
LB Hi311 9 9
1 luglio 1/2 1440-runde
UBK Kveldscup 4
Mogreina T 1515 1 1
17 giugno 720-runde
UBK Kveldscup 3
Mogreina T 1614 1 1
4 giugno 1/2 1440-runde
UBK Kveldscup 2
Mogreina T 1562 1 1
3 giugno 720-runde
Lillestrøm T 1545 1 1
27 maggio 720-runde
Lillestrøm T 1605 1 1
21 maggio 720-runde
UBK Kveldscup-1
Mogreina T 1599 1 1
14 maggio Skandiarunde
Himmelspretten
T 1810 1 1
20 marzo
22 marzo
60 piler 18 meter
T Hi489 13 13
8 marzo 60 piler 18 meter
T 1445 1 1
28 febbraio 60 piler 18 meter
T 1477 4 4
17 gennaio 60 piler 18 meter
T 1464 3 3
2014
9 novembre 60 piler 25 meter
T 1394 6 6
8 novembre 60 piler 18 meter
T 1458 6 6
15 giugno Felt
NM Felt 2014
Sørmarka LB Hi263 3 3
14 giugno
15 giugno
Felt 2 x 24 mål oppmålt/uoppmålt
Oslo Open
Sørmarka LB Hi519 1 1
29 maggio Skandiarunde
Himmelspretten
Lillestrøm T 1807 3 3
4 aprile
6 aprile
60 piler 18 meter
NM Innendørs
Elverum T Hi479 12 12
1 febbraio 60 piler 18 meter
Lillestrøm T 1471 5 5
2013
22 settembre Felt
24 mål oppmålt
LB Hi206 6 6
21 settembre Jakt
3D, 30 mål
LB Hi252 7 7
31 agosto 720-runde
- T Hi583 1 1
17 agosto
18 agosto
720-runde
T Hi537 11 11
9 maggio Skandiarunde
T 1729 5 5
2012
24 marzo
25 marzo
60 piler 18 meter
T Hi479 8 8