Skytterdetaljer
Id2664
NavnOkon Zbigniew
KjønnH
Aktiv skytterJa
Innmeldt12 feb 2015
AldersklasseH5 - Herrer 50
Klasse1 -
Foretrukket divisjonB - Barebow
KlubbHamar - Hamar og Omegn Bueskyttere
Merknader
Dato Type
Navn
Sted Divisjon Klasse Totalt Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell
2019
2 marzo 3D
Djupsnøpila 2019
Ensby 3D bane B 1318 4 4
24 febbraio 3D
Kanonjakta dag 2- Innendørs 3D-stevne
Kanonhallen Haslemoen B 1335 8 8
23 febbraio 3D
Kanonjakta dag 1- Innendørs 3D-stevne
Kanonhallen Haslemoen B 1352 4 4
11 gennaio 30 piler 18 meter
Kveldscup
Mogreina, Ullensaker B 1211 2 2
2018
28 dicembre 60 piler 18 meter
ROMJULSSTEVNE
Bueskytterhallen, Østre Øre 3. 1523 Moss B 1407 7 7
30 novembre 30 piler 18 meter
Kveldscup
Mogreina, Ullensaker B 1202 1 1
30 settembre 3D
Høstjakta dag 2
Vinstra B 1316 8 8
29 settembre 3D
Høstjakta dag 1
Vinstra B 1305 8 8
1 settembre
2 settembre
3D
NM - 3D
Røros B Hi264 14 14
10 agosto
12 agosto
720-runde
NM-skive
Fredrikstad B Hi548 15 9
2 agosto 720-runde
Lillestrøm - treningsbanen B 1585 1 1
17 giugno 3D
3D stevne
Drammen B 1307 9 9
16 giugno 3D
3D i Skoger
Drammen B 1270 14 14
13 maggio Felt
Sørmarka B Hi232 1 1
12 maggio Felt
Sørmarka B Hi238 4 4
15 aprile 3D
Vårjakta dag 2
Vinstra B 1339 6 6
14 aprile 3D
Vårjakta dag 1
Vinstra B 1324 11 11
16 marzo
18 marzo
60 piler 18 meter
NM innendørs
Vigra B Hi441 6 9
3 marzo 60 piler 18 meter
Kløftahallen B 1451 1 1
2017
28 dicembre 60 piler 18 meter
Romjulsstevne
Moss Bueskytterhall B 1455 3 3
18 agosto
20 agosto
720-runde
NM 2017
Fredrikstad B Hi565 6 6
10 agosto 720-runde
Lillestrøm - Treningsbanen B 1571 1 1
10 giugno 720-runde
Kråkeserien
Noreødegården B 1580 2 2
25 maggio Skandiarunde
Himmelspretten
Lillestrøm B 1796 1 1
18 maggio 720-runde
Kveldsstevne
Mogreina B 1593 1 1
31 marzo
2 aprile
60 piler 18 meter
NM Inne 2017
Skedsmohallen, Lillestrøm B Hi420 6 6
18 marzo 60 piler 18 meter
Vårstevne 2017
Tønsberg Idrettshall B 1449 1 1
14 gennaio 60 piler 18 meter
Bærumstreffen 2017
Nadderduhallen B 1422 3 3
2016
10 settembre
11 settembre
Felt
NM Felt
B Hi199 4 4
19 agosto
21 agosto
720-runde
NM Skive
B Hi581 7 7
28 giugno 720-runde
UBK kvelds-cup 3
Mogreina B 1567 1 1
16 giugno 720-runde
UBK kvelds-cup 2
Mogreina B 1565 2 2
24 maggio 720-runde
UBK kvelds-cup 1
Mogreina B 1552 2 2
5 maggio Skandiarunde
Himmelspretten
Lillestrøm B 1739 3 3
11 marzo
13 marzo
60 piler 18 meter
NM Inne 2016
Klepphallen B Hi433 7 7
20 febbraio 60 piler 18 meter
Skedsmohallen B 1393 9 9
2015
21 agosto
23 agosto
720-runde
B Hi565 5 5
17 giugno 720-runde
UBK Kveldscup 3
Mogreina B 1593 2 2
4 giugno 1/2 1440-runde
UBK Kveldscup 2
Mogreina B 1543 2 2
27 maggio 720-runde
Lillestrøm B 1575 3 3
21 maggio 720-runde
UBK Kveldscup-1
Mogreina B 1567 2 2
14 maggio Skandiarunde
Himmelspretten
B 1735 4 4
28 febbraio 60 piler 18 meter
B 1389 9 9