Archer Detail
Archer ID2756
NameNordhagen-Martinsen Filip
GenderM
Active archerYes
Registered Since15 mai 2015
Age ClassKG - Kadett Gutter
Scoring Class2 -
Sub ClassJr -
Preferred DivisionR - Recurve
ClubEIDSV - Eidsvoll Bueskyttere
Notes
Date Type
Name
Place Division Class Total Final rank Qualification rank
2020
27 september Felt 2 x 12 mål oppmålt/uoppmålt
Jordefelt 3 søndag
Elstad gård R 1173 2 2
26 september
27 september
Felt 2 x 12 mål oppmålt/uoppmålt
Jordefelten 3 lørdag
Elstad gård R 1147 2 2
2 august 720-runde
Camp Klepp
Trollvika Buepark R 2563 6 6
1 august 1440-runde
Camp Klepp
Trollvika Buepark R 21029 12 12
30 juli 720-runde
Camp Klepp
Trollvika Buepark R 2519 9 9
29 juli 720-runde
Camp Klepp
Trollvika Buepark R 2505 6 6
11 juli 720-runde
Granscupen
Auli R 2510 2 2
28 juni 3D
Kobberpila, dag 2
Galåen, Røros R H368 2 2
27 juni 3D
Kobberpila, dag 1
Galåen, Røros R H650 2 2
20 juni 720-runde
720-stevne
Elstad gård R 2512 3 3
20 juni 720-runde
R 2512 3 3
14 juni 3D
Sommerstevne i Drammen
Skoger R 1366 2 2
13 juni 3D
Sommerstevne i Drammen
Skoger R 1358 2 2
7 mars Annet
ULLR-CUP finaler
Mogreina Skole R 2245 4 4
28 februar 30 piler 18 meter
ULLR-CUP
Mogreina Skole R 2236 8 8
23 februar 3D
Kanonjakta 2020
Haslemoen Militærleir R 1401 3 3
22 februar 3D
Kanonjakta 2020
Haslemoen Militærleir R 1371 5 5
16 februar 60 piler 18 meter
HvalSerien
Sandefjord Bueskytterhall R 2469 7 6
15 februar 60 piler 18 meter
60 piler og Finale
Bommestad Hallen, larviik R 2284 3 3
25 januar 720-runde
Krystallstevnet 2020
Forum Expo, Stavanger R 21180 3 3
15 januar 60 piler 18 meter
Indre-serien
Askim sin nye buehall i Mysen R 2550 1 1
12 januar 720-runde
Sunnmøre Open
Sparebanken Møre Arena R 21675 3 4
2019
11 desember 60 piler 18 meter
Indre-serien
Askim sin nye buehall i Mysen R 2406 3 3
6 desember 30 piler 18 meter
ULLR-CUP
Mogreina Skole R 2240 6 6
23 november 60 piler 18 meter
November stevne
Tønsberghallen R 2529 3 1
13 november 60 piler 18 meter
Indre-serien
Askim sin nye buehall i Mysen R 2548 1 1
22 september Norgesrunde
AoO Kretsmesterskap
Oslo R RG615 1 1
14 september
15 september
Felt
NM Felt
R RG272 1 1
1 september Skandiarunde
Sommerserien
Oslo R 4810 1 1
29 august Norgesrunde
Norgesrunde
Klubbens bane i Leiraveien, Lillestrøm R 4565 1 1
24 august
25 august
3D
NM 3D
Tveitedalen, Kvinnherad R RG395 1 1
16 august
18 august
720-runde
NM skive
Sandefjord R RG623 4 3
4 august 720-runde
Trollvika Buepark R 4641 2 2
3 august 1440-runde
Trollvika Buepark R 41273 3 3
1 august 720-runde
Trollvika Buepark R 4633 3 3
31 juli 720-runde
Trollvika Buepark R 4644 1 1
25 juni Norgesrunde
Norges runde
Elstad gård i Eidsvoll R 4627 1 1
10 juni Skandiarunde
Sommerserien
Oslo R 4851 1 1
8 juni 720-runde
granscupen
Auli R 4623 2 1
30 mai Skandiarunde
Himmelspretten
Klubbens bane i Leiraveien, Lillestrøm R 4832 1 1
18 mai 720-runde
Åpnings stevne
Elstad gård i Eidsvoll R 4642 1 1
3 mai
5 mai
Annet
Ungdomslekene 2019
Lillehammer R 3860 1 1
1 mai Skandiarunde
Sommerserien
Oslo R 4851 1 1
5 april
7 april
60 piler 18 meter
NM innendørs
Førde R RG569 3 2
31 mars Annet
HvalSerien
Sandefjord Bueskytterhall R 4283 1 1
23 mars 30 piler 18 meter
Kveldscup5 + finaler
Mogreina, Ullensaker R 4282 1 1
9 mars 60 piler 18 meter
Mars Stevne
Tønsberghallen R 4575 4 1
24 februar 3D
Kanonjakta dag 2- Innendørs 3D-stevne
Kanonhallen Haslemoen R 4420 1 1
23 februar 3D
Kanonjakta dag 1- Innendørs 3D-stevne
Kanonhallen Haslemoen R 4390 1 1
17 februar 60 piler 18 meter
HvalSerien
Sandefjord Bueskytterhall R 4575 1 1
16 februar 60 piler 18 meter
LB Stevne
Bommestad Hallen, Larvik R 4565 1 1
8 februar 30 piler 18 meter
Kveldscup
Mogreina, Ullensaker R 4281 1 1
20 januar 60 piler 18 meter
HvalSerien
Sandefjord Bueskytterhall R 4572 1 1
19 januar 60 piler 18 meter
Januar Stevne
Tønsberghallen R 4573 1 1
11 januar 30 piler 18 meter
Kveldscup
Mogreina, Ullensaker R 2252 5 5
2018
16 desember 60 piler 18 meter
HvalSerien
Sandefjord Bueskytterhall R 4553 3 3
14 desember 30 piler 18 meter
Kveldscup
Mogreina, Ullensaker R 4282 1 1
2 desember 60 piler 18 meter
HvalSerien
Sandefjord Bueskytterhall R 4547 2 2
30 november 30 piler 18 meter
Kveldscup
Mogreina, Ullensaker R 4283 1 1
11 november 60 piler 25 meter
Kristiansand Open
Gimlehallen R 4549 3 3
10 november 60 piler 18 meter
Kristiansand Open
Gimlehallen R 4558 1 1
7 oktober 60 piler 18 meter
HvalSerien
Sandefjord Bueskytterhall R 4556 1 1
23 september 60 piler 18 meter
HvalSerien
Sandefjord Bueskytterhall R 4569 1 1
10 august
12 august
720-runde
NM-skive
Fredrikstad R RG591 2 3
4 august 720-runde
Vigrapila
Synnesbana R 4636 2 1
2 august 720-runde
Lillestrøm - treningsbanen R 4634 1 1
14 juli 1440-runde
JuliStevne
Auli R 41281 1 1
10 juni 720-runde
Junistevnet
Sandefjord R 4597 2 2
2 juni 720-runde
Kråkestevne
Noreødegården R 4579 2 2
16 mars
18 mars
60 piler 18 meter
NM innendørs
Vigra R RG507 12 5
11 mars 60 piler 18 meter
HvalSerien
Sandefjord Bueskytterhall R 4531 1 1
3 mars 60 piler 18 meter
Kløftahallen R 4501 3 3
18 februar 60 piler 18 meter
HvalSerien
Sandefjord Bueskytterhall R 4519 1 1
17 februar 60 piler 18 meter
Larvik
Bommestadhallen R 4536 1 1
2017
17 desember 60 piler 18 meter
HvalSerien
Sandefjord Bueskytterhall R 40 1 1
3 desember 60 piler 18 meter
HvalSerien
Sandefjord Bueskytterhall R 4449 3 3
11 november 60 piler 18 meter
Gimlehallen
Kristiansand R 4508 3 3
29 oktober 60 piler 18 meter
HvalSerien
Sandefjord Bueskytterhall R 4478 3 3
18 august
20 august
720-runde
NM 2017
Fredrikstad R RG490 9 9
25 mai Skandiarunde
Himmelspretten
Lillestrøm R 4605 5 5
18 mai 720-runde
Kveldsstevne
Mogreina R 4350 5 5
31 mars
2 april
60 piler 18 meter
NM Inne 2017
Skedsmohallen, Lillestrøm R RG434 15 15
11 februar 60 piler 18 meter
Bommestad Hallen Norges Cup
Bommestad Hallen R 4405 3 3
21 januar 60 piler 18 meter
Vinterstevne 2017
Tønsberg Idrettshall R 4381 1 1
14 januar 60 piler 18 meter
Bærumstreffen 2017
Nadderduhallen R 4441 5 5
2016
28 juni 720-runde
UBK kvelds-cup 3
Mogreina R 5544 2 2
24 mai 720-runde
UBK kvelds-cup 1
Mogreina R 5475 5 5
20 februar 60 piler 18 meter
Skedsmohallen R 5493 1 1
16 januar 60 piler 18 meter
Januarstevne ToB
Tønsberg Idrettshall R 5351 2 2
2015
1 juli 1/2 1440-runde
UBK Kveldscup 4
Mogreina R 5329 5 5
17 juni 720-runde
UBK Kveldscup 3
Mogreina R 5432 3 3
3 juni 720-runde
Lillestrøm R 5365 1 1
21 mai 720-runde
UBK Kveldscup-1
Mogreina R 5358 4 4