Archer Detail
Archer ID4208
NameMøinichen Brandtzæg Janne
GenderW
Active archerYes
Registered Since 4 sep. 2018
Age ClassD - Damer
Scoring Class1 -
Preferred DivisionB - Barebow
ClubBerge - Bergen Bueskyttere
Notes
Date Type
Name
Place Division Class Total Final rank Qualification rank
2020
20 september 3D
Høstjakt Ensby
Ensby 3D bane B D405 1 1
19 september 3D
Høstjakta
Vinstra B 1360 4 4
30 august 3D
Vestlandscup dag4
Kvinnherad B 1345 2 2
29 august 3D
Vestlandscup dag3
Kvinnherad B 1361 1 1
28 august 3D
Hardanger - Nasjonalt stemne - Vestlandscup dag 2
B 1426 1 1
27 august 3D
Hardanger - Nasjonalt stemne - Vestlandscup dag 1
B 1379 1 1
9 august 3D
2 dagers 3D runde
Ulsmåg skole B 1388 2 2
8 august 3D
2 dagers 3D runde
Kismul B 1388 1 1
5 juli 3D
Sommerjakta dag 2
Vinstra B 1404 3 3
4 juli 3D
Sommerjakta
Vinstra B 1388 3 3
28 juni 3D
Kobberpila, dag 2
Galåen, Røros B D373 1 1
27 juni 3D
Kobberpila, dag 1
Galåen, Røros B D594 1 1
14 juni 3D
Sommerstevne i Drammen
Skoger B 1345 2 2
13 juni 3D
Sommerstevne i Drammen
Skoger B 1354 4 4
7 juni 3D
3D dag 2
Kismul B 1357 4 4
6 juni 3D
3D stevne dag 1
Hausdal B 1398 2 2
24 mai 3D
Blømingspila Dag 2
Osa B 1366 2 2
23 mai 3D
Blømingspila Dag 1
Osa B 1408 1 1
21 mai 720-runde
Himmelspretten
Langeskogen B 1506 3 3
16 mai 1440-runde
Sydvesten 1440
Kismul B 11144 5 5
10 mai 3D
3D dag 2
Tveitedalen, Kvinnherad B 1363 1 1
7 mars 60 piler 18 meter
60 pils stevne m/ finaler
Haukelandshallen B 1486 3 2
29 februar 60 piler 18 meter
60 piler
Ulsmåg skole B 1534 2 1
23 februar 3D
Kanonjakta 2020
Haslemoen Militærleir B 1429 2 2
22 februar 3D
Kanonjakta 2020
Haslemoen Militærleir B 1407 2 2
12 februar 30 piler 18 meter
Kveldstevne 30 piler
Ulsmåg skole B 1225 2 2
8 februar 60 piler 18 meter
Vinterstevne
Haukelandshallen B 1469 3 3
2 februar 3D
Vårpila Dag 2 - Innendørs 3D-stevne
Kristiansund N B 1436 1 1
1 februar 3D
Vårpila Dag 1 - Innendørs 3D-stevne
Kristiansund N B 1416 1 2
18 januar 60 piler 18 meter
60 pils stevne
Haukelandshallen B 1469 1 1
2019
30 november 60 piler 18 meter
60 pils stevne
Haukelandshallen B 1507 2 2
20 november 30 piler 18 meter
Kveldstevne 30 piler
Ulsmåg skole B 1232 6 6
26 oktober 60 piler 18 meter
60 pils stevne
Haukelandshallen B 1495 1 1
29 september 3D
Høstjakta dag 2
Vinstra B 1342 9 9
28 september 3D
Høstjakta dag 1
Vinstra B 1343 10 10
25 september 30 piler 18 meter
Kveldstevne 30 piler
Ulsmåg skole B 1246 2 2
14 september
15 september
Felt
NM Felt
B Di236 1 3
24 august
25 august
3D
NM 3D
Tveitedalen, Kvinnherad B Di308 3 3
16 august
18 august
720-runde
NM skive
Sandefjord B Di603 1 2
14 juli 3D
Kobberpila dag 2
Galåen, Røros B D315 2 2
13 juli 3D
Kobberpila dag 1
Galåen, Røros B D265 2 2
12 juni 720-runde
Kveldstevne 720
Kismul B 1592 4 4
2 juni 3D
Bergen 3D stevne
Hausdalen B 1342 4 4
1 juni 3D
3D 24 mål
Kismul B 1404 1 1
30 mai 1440-runde
Sydvesten
Kismul B 11157 1 1
26 mai 3D
Blømingspila Dag 2
Osa B 1353 5 5
25 mai 3D
Blømingspila Dag 1
Osa B 1339 4 4
12 mai 3D
Kvinnherad dag 2
Tveitedalen B 1314 3 3
11 mai 3D
Kvinnherad dag 1
Tveitedalen B 1323 2 2
28 april 3D
Vårjakta dag 2
Vinstra B 1311 11 11
27 april 3D
Vårjakta dag 1
Vinstra B 1299 10 10
5 april
7 april
60 piler 18 meter
NM innendørs
Førde B Di474 2 2
24 mars 60 piler 18 meter
Bergen Innendørs Cup nr 3
Haukelandshallen, sal 2 B 1483 2 2
20 mars 30 piler 18 meter
Kveldstevne 30 piler
Ulsmåg skole B 1266 1 1
9 mars 60 piler 18 meter
60 piler med finaler
Ulsmåg skole B 1529 1 1
16 februar 60 piler 18 meter
60 piler
Ulsmåg skole B 1500 1 1
3 februar 60 piler 18 meter
Bergen Innendørs Cup nr 2
Haukelandshallen, Sal 2 B 1499 1 1
19 januar 60 piler 18 meter
60 piler
Ulsmåg skole B 1474 2 2
2018
17 november 60 piler 18 meter
60 piler med finaler
Ulsmåg skole B 1382 4 6
17 oktober 30 piler 18 meter
Kveldstevne 30 piler
Ulsmåg skole B 1223 2 2
30 september 3D
Høstjakta dag 2
Vinstra B 1300 12 12
29 september 3D
Høstjakta dag 1
Vinstra B 1239 17 17