Skytterdetaljer
Id1566
NavnEdvardsen Inger Fjelstad
KjønnD
Aktiv skytterJa
AldersklasseD5 - Damer 50
Klasse1 -
Underklasse50 -
Foretrukket divisjonB - Barebow
KlubbHvale - Hvaler IL - Bueskyttere
ArcherKontakterE-post: Inger_fe@hotmail.com
DommernivåNasjonal dommer
Merknader
Dato Type
Navn
Sted Divisjon Klasse Totalt Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell
2019
15 marzo 30 piler 18 meter
18m Recurve
Evenrød Gamle Skole R 1174 6 6
24 febbraio 3D
Kanonjakta dag 2- Innendørs 3D-stevne
Kanonhallen Haslemoen B 1351 7 7
23 febbraio 3D
Kanonjakta dag 1- Innendørs 3D-stevne
Kanonhallen Haslemoen B 1323 8 8
8 febbraio 30 piler 18 meter
C-BB-IN-LB
Evenrød Gamle Skole B 1232 2 2
1 febbraio 30 piler 18 meter
Recurve 30 piler
Evenrød Gamle Skole R 1217 4 4
25 gennaio 30 piler 18 meter
C-BB-IN-LB
Evenrød Gamle Skole B 1236 2 2
11 gennaio 30 piler 18 meter
Recurve 30 piler
Evenrød Gamle Skole R 1215 5 5
2018
28 dicembre 60 piler 18 meter
ROMJULSSTEVNE
Bueskytterhallen, Østre Øre 3. 1523 Moss B 1436 6 6
28 novembre 60 piler 18 meter
Kråkestevne
Bueskytterhallen, Østre Øre 3. 1523 Moss B 1460 4 4
23 novembre 30 piler 18 meter
Gamle Evenrød Skole, Fredrikstad R 1227 7 7
26 ottobre 30 piler 18 meter
Gamle Evenrød Skole, Fredrikstad B 1250 2 2
24 ottobre 60 piler 18 meter
Kråkestevne
Bueskytterhallen, Østre Øre 3. 1523 Moss B 1460 3 3
19 ottobre 30 piler 18 meter
Gamle Evenrød Skole, Fredrikstad R 1187 7 7
30 settembre 3D
Høstjakta dag 2
Vinstra B 1314 9 9
29 settembre 3D
Høstjakta dag 1
Vinstra B 1314 7 7
1 settembre
2 settembre
3D
NM - 3D
Røros B Di259 5 2
26 agosto 3D
AugustStevne
Nauen B 1309 5 5
10 agosto
12 agosto
720-runde
NM-skive
Fredrikstad B Di543 7 5
17 giugno 3D
3D stevne
Drammen B 1263 13 13
16 giugno 3D
3D i Skoger
Drammen B 1319 11 11
27 maggio 3D
Mai Stevne
Nauen B 1336 4 4
26 maggio 3D
Mai Stevne
Nauen B 1386 4 4
15 aprile 3D
Vårjakta dag 2
Vinstra B 1305 8 8
14 aprile 3D
Vårjakta dag 1
Vinstra B 1334 10 10
16 marzo
18 marzo
60 piler 18 meter
NM innendørs
Vigra B Di482 5 2
11 marzo 60 piler 18 meter
HvalSerien
Sandefjord Bueskytterhall B 1447 10 10
28 febbraio 60 piler 18 meter
Kråkestevne
Bueskytterhallen, Østre Øre 3. 1523 Moss B 1478 2 2
18 febbraio 60 piler 18 meter
HvalSerien
Sandefjord Bueskytterhall B 1465 7 7
17 febbraio 60 piler 18 meter
Larvik
Bommestadhallen B 1472 6 6
16 febbraio 30 piler 18 meter
Recurve
Evenrød Gamle Skole, Fredrikstad B 1232 2 2
2017
28 dicembre 60 piler 18 meter
Romjulsstevne
Moss Bueskytterhall B 1438 5 5
19 novembre 60 piler 18 meter
HvalSerien
Sandefjord Bueskytterhall B 1479 5 5
25 ottobre 60 piler 18 meter
Kråkeserien
Bueskytterhuset B 1442 3 3
2 settembre
3 settembre
3D
NM-3D
3D-løypa i Galåen, Røros B Di263 4 4
18 agosto
20 agosto
720-runde
NM 2017
Fredrikstad B Di516 5 5
16 agosto 720-runde
Kraftserien
Holterenga B 1492 2 2
21 giugno 720-runde
Kraftserien
Holterenga B 1563 1 1
18 giugno 3D
3D Skoger
Drammen B 1301 7 7
17 giugno 3D
3D Drammen
Drammen B 1311 2 2
10 giugno 720-runde
Kråkeserien
Noreødegården B 1553 3 3
25 maggio Skandiarunde
Himmelspretten
Lillestrøm B 1783 2 2
24 maggio 720-runde
Kraftserien
Holterenga B 1587 1 1
7 maggio 3D
Vårjakta dag 2
Vinstra B 1294 7 7
6 maggio 3D
Vårjakta dag 1
Vinstra B 1291 6 6
31 marzo
2 aprile
60 piler 18 meter
NM Inne 2017
Skedsmohallen, Lillestrøm B Di469 3 3
26 marzo 60 piler 18 meter
HvalSerien
Sandefjord Bueskytterhall B Hi8 1 1
21 marzo
22 marzo
30 piler 18 meter
30 pils kveldsstevne
Evenrød B 1207 3 3
11 marzo 60 piler 18 meter
KM Østfold-Åpent stevne
Hvalerhallen B Di463 2 2
12 febbraio 60 piler 18 meter
HvalSerien
Sandefjord Bueskytterhall B Hi448 4 4
11 febbraio 60 piler 18 meter
Bommestad Hallen Norges Cup
Bommestad Hallen B 1456 5 5
7 febbraio 30 piler 18 meter
30 pils stevne
Evenrød Skole, Fredrikstad B 1216 3 3
25 gennaio 60 piler 18 meter
Kråkeserien
Bueskytterhuset B 1426 2 2
14 gennaio 60 piler 18 meter
Bærumstreffen 2017
Nadderduhallen B 1411 5 5
2016
26 novembre 60 piler 18 meter
Norges cup
Bommestad Hallen B 1431 4 4
5 novembre 60 piler 18 meter
Norges Cup
Hvalerhallen B 1358 2 2
10 settembre
11 settembre
Felt
NM Felt
B Di185 1 1
19 agosto
21 agosto
720-runde
NM Skive
B Di534 6 6
13 agosto
14 agosto
3D
NM 3D
B Di246 2 2
5 giugno 720-runde
Junistevnet
Rolighetsmoen B 1617 1 1
4 giugno 1440-runde
junistevnet
rolighetsmoen B 11163 2 2
11 marzo
13 marzo
60 piler 18 meter
NM Inne 2016
Klepphallen T Di497 1 1
20 febbraio 60 piler 18 meter
Skedsmohallen T 1462 7 7
2015
21 novembre 60 piler 18 meter
Novemberstevne ToB
Tønsberg Idrettshall T 1479 3 3
12 settembre
13 settembre
Felt
B Di160 1 1
21 agosto
23 agosto
720-runde
B Di539 2 2
15 agosto
16 agosto
3D
B Di248 1 1
2014
8 novembre 60 piler 18 meter
T 1518 1 1
1 novembre 60 piler 18 meter
T 1506 1 1
15 giugno Felt
NM Felt 2014
Sørmarka LB Di195 1 1
14 giugno
15 giugno
Felt 2 x 24 mål oppmålt/uoppmålt
Oslo Open
Sørmarka LB Di449 1 1
29 maggio Skandiarunde
Himmelspretten
Lillestrøm T 1822 2 2
4 aprile
6 aprile
60 piler 18 meter
NM Innendørs
Elverum T Di490 2 2
23 marzo 60 piler 18 meter
Larvik
Larvik T 1457 3 3
2013
17 agosto
18 agosto
720-runde
T Di539 4 4
9 giugno 720-runde
T 1579 1 1
8 giugno 1440-runde
Rolighetsmoen T 11233 1 1
2012
24 marzo
25 marzo
60 piler 18 meter
T Di490 2 2