Detaljer
Stevne-Id2012049
Dato24 Mar 2012
25 Mar 2012
ArrangørLille - Lillestrøm & Omegn Bueskyttere
BeskrivelseRegionalt mesterskap
AlternativerFinaler
Merknader
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering
Eliminasjon og finalerunden - Lagplassering Eliminasjon og finalerunden - Lagplassering
Kvalifiseringsrunde - Individuell Kvalifiseringsrunde - Individuell
Kvalifiseringsrunde - Lag Kvalifiseringsrunde - Lag
Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett
Eliminasjon & finalerunder - lagoppsett Eliminasjon & finalerunder - lagoppsett
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow Herrer
1 1 Lediard Nathan W. Surna Surnadal IL - Bueskyttergruppe477 11 15
2 2 Sandbæk Johny Sande Sandefjord Bueskyttere470 5 15
3 3 Andersen Asbjørn Larvi Larvik Bueskyttere381 3 6
4 4 Ree Jonny Sande Sandefjord Bueskyttere378 6 10
5 5 Voie Jo Anders Sande Sandefjord Bueskyttere357 3 8
6 6 Næri Rune Vidar Sportsklubben Vidar - Bueskyttergr.333 3 7
Barebow Rekrutt
1 1 Andersen Vegard Larvi Larvik Bueskyttere441 5 12
Compound Damer
1 1 Grydeland Runa Sande Sandefjord Bueskyttere573 36 23
2 2 Svensen June Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere570 31 28
3 3 Solbakken Wenche Sande Sandefjord Bueskyttere559 24 32
4 4 Andersen Lena Finst Finstadbru Bueskyttere551 14 43
5 5 Kribe Yvonne Desirée Fredr Fredrikstad Bueskyttere498 6 32
6 6 Istad Gerd Irene Farsu Farsund IL - Bueskyttere487 2 29
Compound Damer Junior
1 1 Svensen Julie Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere552 17 38
2 2 Fevang Laila Sande Sandefjord Bueskyttere530 6 42
3 3 Hosen Maiken Stoks Sportsklubben Stoksund - Bueskyttergr.530 4 44
4 4 Ree Isabella Sande Sandefjord Bueskyttere479 6 24
Compound Herrer
1 1 Bøe Morten Sande Sandefjord Bueskyttere588 48 12
2 2 Tjentland Oddmund Klepp Klepp Bueskyttere584 44 16
3 3 Hagen Paul Ole Elver Elverum Bueskyttere582 42 18
3 3 Åmås Njål Klepp Klepp Bueskyttere582 42 18
5 5 Bøe Terje Sande Sandefjord Bueskyttere578 38 22
6 6 Sandberg Thomas Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere574 34 26
6 6 Øyen Eddie Asgeir Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere574 34 26
8 8 Jakobsen Bent Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere573 34 25
9 9 Smørdal Ericsson Mats Inge Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere572 32 28
10 10 Jarnstedt Roger Grenl Grenland Bueskyttere569 29 31
11 11 Beer-Johansen Hugo Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe566 28 30
12 12 Eriksen Jon Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere564 26 32
13 13 Hjelle Petter Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere564 24 36
14 14 Mikalsen Bjørn Vidar Sportsklubben Vidar - Bueskyttergr.563 24 35
15 15 Waagen Geir Sverr Sverresborg Bueskyttere562 23 36
16 16 Husa Helge Elver Elverum Bueskyttere560 22 36
17 17 Johannessen Morten Fredr Fredrikstad Bueskyttere560 21 38
18 18 Sannerud Stian Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere558 28 30
19 19 Karlsen Trond André Fredr Fredrikstad Bueskyttere558 22 35
20 20 Svensen Bjørn Inge Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere558 21 36
21 21 Aaknes Bernt Marius Sverr Sverresborg Bueskyttere558 20 38
22 22 Strøm Bjørn - Atle Fredr Fredrikstad Bueskyttere558 19 40
23 23 Corneliussen Knut Ullen Ullensaker Bueskytterklubb555 18 39
24 24 Haugseth Robin Yrjar IL Yrjar - Bueskyttergruppa555 17 41
24 24 Tretli Tor Sverr Sverresborg Bueskyttere555 17 41
26 26 Antonsen Fred Finst Finstadbru Bueskyttere554 17 40
27 27 Damgård Carlo Ullen Ullensaker Bueskytterklubb554 16 42
28 28 Albrigtsen Gøran Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere553 17 39
29 29 Stranden John Olav Yrjar IL Yrjar - Bueskyttergruppa553 14 45
30 30 Fykse Gunnar Klepp Klepp Bueskyttere551 15 42
31 31 Granli Jan Edgar Finst Finstadbru Bueskyttere551 13 45
31 31 Craciunescu Adrian Ålesu Ålesund Bueskytterklubb 551 13 45
33 33 Antonsen Marius Klepp Klepp Bueskyttere549 11 47
34 34 Johnsen Jon William Ullen Ullensaker Bueskytterklubb546 15 38
35 35 Johansen Jørgen Skeie Krist Kristiansand Bueskyttere545 18 37
36 36 Nese Oddgeir Klepp Klepp Bueskyttere545 12 42
37 37 Istad Richard Farsu Farsund IL - Bueskyttere544 17 32
38 38 Nordeng Ståle Fausk Fauske Helsesportlag544 15 36
39 39 Spee Paul Ålesu Ålesund Bueskytterklubb 541 23 31
40 40 Vangen Tom Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere541 14 41
41 41 Hansen Vegar Lillh Lillehammer Bueskytterklubb540 9 42
42 42 Einvik Kim Rune Skrim IL Skrim - Bueskyttere535 10 39
43 43 Vestheim Torgrim Fredr Fredrikstad Bueskyttere535 7 43
44 44 Width Jon Henning Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe535 6 45
45 45 Øvrebotten Alv Eirik Dramm Drammen Bueskyttere531 9 37
46 46 Vatne Sven-Erik Klepp Klepp Bueskyttere530 5 41
47 47 Myhren Håkon Lillh Lillehammer Bueskytterklubb519 9 33
48 48 Juelsen Ole Magnus Dramm Drammen Bueskyttere518 8 33
49 49 Svela Atle Kristian Klepp Klepp Bueskyttere506 11 35
50 50 Andreassen Glenn Robin Finst Finstadbru Bueskyttere498 2 34
Compound Herrer 50
1 1 Pettersen Agdar Sverr Sverresborg Bueskyttere570 31 28
2 2 Nordeng Svein Erik Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere567 27 33
3 3 Skjæret Trond Elver Elverum Bueskyttere565 25 35
4 4 Johansen John Olav Fredr Fredrikstad Bueskyttere563 23 37
4 4 Beer-Johansen Sigmund Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe563 23 37
6 6 Eugen Ørmen Ørnulf Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere558 18 42
7 7 Svensen Knut Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere555 18 39
8 8 Grydeland Jan Helge Roan Roan Pistolklubb - Bueskyttergruppe555 17 41
9 9 Stenvik Jaran Vidar Sportsklubben Vidar - Bueskyttergr.552 17 38
10 10 Borgersen Freddy Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere550 13 44
11 11 Jørgensen Erik Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere549 18 35
12 12 Stiauren Rune Vidar Sportsklubben Vidar - Bueskyttergr.546 14 39
13 13 Steine Ole Kristian Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere539 12 36
14 14 Røkenes Stein Willy Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere539 9 41
15 15 Valberg Tor Finst Finstadbru Bueskyttere528 7 40
Compound Herrer Junior
1 1 Myrvang Jørgen Larvi Larvik Bueskyttere574 34 26
2 2 Skar Hogne Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe567 27 33
3 3 Kulltorp Marius Larvi Larvik Bueskyttere559 23 33
4 4 Vassvik Geir Magnus Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe558 21 37
5 5 Lie Eivind Vidar Sportsklubben Vidar - Bueskyttergr.545 8 49
6 6 Hestem Bård Dramm Drammen Bueskyttere535 10 36
7 7 Nesset Jon Ivar Ørje Ørje IL - Bueskyttergruppe532 12 33
Compound Kadett Gutter
1 1 Haugseth Mads Yrjar IL Yrjar - Bueskyttergruppa580 40 20
2 2 Hoff Berg Stian Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere541 11 40
3 3 Evensen Ragnar Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere532 11 35
4 4 Kolberg Moe Jonathan Larvi Larvik Bueskyttere532 10 36
5 5 Aske Holskil Adam Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere531 14 31
6 6 Heggdal Thomas Ullen Ullensaker Bueskytterklubb381 0 24
Compound Rekrutt Gutter
1 1 Skar Solve Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe554 14 46
2 2 Jørgensen Emil Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere542 12 41
3 3 Winther Morten Stoks Sportsklubben Stoksund - Bueskyttergr.527 12 35
4 4 Ramstad Anders Reirå Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe518 10 30
5 5 Bævre Aleksander B Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe497 6 26
6 6 Grelland Even Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere484 5 28
7 7 Holden Robin Vidar Sportsklubben Vidar - Bueskyttergr.470 4 24
Compound Rekrutt Jenter
1 1 Eide Alise Bodø Bodø Bueskytterforening531 4 44
2 2 Mølslett Oda Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe497 4 27
Recurve Damer
1 1 Landskaug Vigdis Stigen Ås Ås Bueskyttere533 17 27
2 2 Østengen Vik-Strandli Hedvig Martine Ullen Ullensaker Bueskytterklubb532 19 18
3 3 Kribe Vera Wivi-Ann Finst Finstadbru Bueskyttere530 19 24
4 4 Bjelland Heidi Larvi Larvik Bueskyttere524 18 26
5 5 Hellebakken Oddrun Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere514 13 24
6 6 Larsen Bente Tinde Tinden Bueskytterklubb510 11 24
7 7 Gundersen Nina Sande Sandefjord Bueskyttere508 11 19
8 8 Stensbye Beate Røyset Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere505 5 26
9 9 Jystad Siv Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere498 8 22
10 10 Nicklasson Annmereth Klepp Klepp Bueskyttere493 12 21
11 11 Nordmelan Ragnhild Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere483 12 19
12 12 Holten Camilla Finst Finstadbru Bueskyttere467 9 12
13 13 Sandbæk Inger Sande Sandefjord Bueskyttere461 9 10
14 14 Ask Helland Mari Klepp Klepp Bueskyttere461 6 19
15 15 Myhre Elisabeth Ålesu Ålesund Bueskytterklubb 452 8 15
16 16 Frovåg Anne Harst Harstad Bueskyttere446 6 13
17 17 Nordskag Berit Krist Kristiansand Bueskyttere423 7 7
18 18 Dahl Hilde Elisabeth Larvi Larvik Bueskyttere408 6 7
19 19 Blomén Kristoffersen Line Larvi Larvik Bueskyttere379 2 10
20 20 Gjone Vigdis Skintvedt Larvi Larvik Bueskyttere364 4 7
21 21 Berntsen Liss Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere360 3 14
Recurve Damer Junior
1 1 Bjelland Syverud Caroline Larvi Larvik Bueskyttere538 19 24
2 2 Richardsen Wanja Marie Moss Moss Bueskyttere511 19 16
3 3 Wulff Solveig Hvals Hvalstad IL - Bueskyttergruppe500 12 22
4 4 Kvammen Alida Bodø Bodø Bueskytterforening499 14 11
5 5 Rønning Ida Skaug Elver Elverum Bueskyttere309 4 3
Recurve Herrer
1 1 Nesteng Bård Magnus Fredr Fredrikstad Bueskyttere587 48 11
2 2 Stigen Landskaug Robert Ås Ås Bueskyttere576 41 15
3 3 Løkkebergøen Jarl Alexander Sande Sandefjord Bueskyttere576 40 17
4 4 Lindberget Sigmund Elver Elverum Bueskyttere575 39 17
5 5 Meland Risinggård Vetle Krist Kristiansand Bueskyttere568 35 18
6 6 Tesaker Ken Henry Stava Stavanger Bueskyttere566 32 23
7 7 Bjelland Tommy Larvi Larvik Bueskyttere564 32 21
8 8 Stein Magnus Pilskog Førde Førde Bogeskyttarklubb563 34 19
9 9 Andersen Espen Andreas Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere562 32 19
10 10 Nordskag Tor Erik Krist Kristiansand Bueskyttere559 33 22
11 11 Askeland Jan Sande Sandefjord Bueskyttere559 30 20
12 12 Figved Tommy Klepp Klepp Bueskyttere554 22 30
13 13 Storelv Jon-Arne Tinde Tinden Bueskytterklubb547 27 20
14 14 Pettersen Terje Harst Harstad Bueskyttere546 21 27
15 15 Eriksen Børge Tinde Tinden Bueskytterklubb545 22 22
16 16 Eriksen Arnt Marius Tinde Tinden Bueskytterklubb541 19 26
17 17 Bjønnes Lunde Fredrik Vidar Sportsklubben Vidar - Bueskyttergr.539 18 26
18 18 Kramer Haslestad Marius Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere535 20 25
19 19 Lysnes Arild Larvi Larvik Bueskyttere530 21 20
20 20 Bratland Bengt Harst Harstad Bueskyttere528 21 20
21 21 Berntsen Robin Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere524 18 22
22 22 Kvammen Borgar Bodø Bodø Bueskytterforening524 18 17
23 23 Holte Ole Jørgen Hvale Hvaler IL - Bueskyttere523 22 14
24 24 Karlsen Jan Harald Fausk Fauske Helsesportlag523 19 17
25 25 Pedersen Vegard Tinde Tinden Bueskytterklubb521 11 26
26 26 Sekkelsten Jan Roar Førde Førde Bogeskyttarklubb517 13 27
27 27 Olufsen Ole-Kristian Stava Stavanger Bueskyttere515 13 19
28 28 Sommerfelt Nielsen Anders Hvals Hvalstad IL - Bueskyttergruppe511 13 22
29 29 Wegner Knut Harst Harstad Bueskyttere511 13 21
30 30 Raphaug Petter Sverr Sverresborg Bueskyttere504 12 20
31 31 Mikalsen Viggo Harst Harstad Bueskyttere470 10 14
32 32 Myhre Hans Karsten Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere448 6 13
33 33 Bergum Magnus G. Finst Finstadbru Bueskyttere443 7 10
34 34 Westberg Kolbjørn Hvale Hvaler IL - Bueskyttere425 4 12
35 35 Wassæther Sira Geir Ove Finst Finstadbru Bueskyttere415 5 5
36 36 Eriksen Eilif Tinde Tinden Bueskytterklubb407 6 12
37 37 Sjøtun Svein-Ole Ullen Ullensaker Bueskytterklubb378 2 9
38 38 Richardsen Wanja Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere305 4 6
Recurve Herrer 50
1 1 Møller Helge Fredr Fredrikstad Bueskyttere544 21 26
2 2 Figved Martin Klepp Klepp Bueskyttere541 19 27
3 3 Kristiansen Kåre Skrim IL Skrim - Bueskyttere527 15 28
4 4 Øvernes Leif Terje Klepp Klepp Bueskyttere510 13 20
5 5 Rossvold Jan Gunnar Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere497 10 18
6 6 Hviding Roy Finst Finstadbru Bueskyttere490 7 23
7 7 Stein Ole Magnar Førde Førde Bogeskyttarklubb488 7 22
8 8 Åmås Norulf Klepp Klepp Bueskyttere486 11 16
9 9 Sandbakk Willy Bodø Bodø Bueskytterforening481 10 15
10 10 Asplund Rolf Arne Krist Kristiansand Bueskyttere466 7 13
11 11 Johannessen Birger Ullen Ullensaker Bueskytterklubb439 5 8
12 12 Nordskag Wiggo Krist Kristiansand Bueskyttere437 5 11
13 13 Christensen Øivind Finst Finstadbru Bueskyttere407 3 8
Recurve Herrer Junior
1 1 Hagen Paul André Elver Elverum Bueskyttere563 31 22
2 2 Furnes Christoffer Tinde Tinden Bueskytterklubb563 30 24
3 3 Burhol Simen S. Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere557 27 25
4 4 Halvorsen Marius Larvi Larvik Bueskyttere545 21 25
5 5 Jernslett Henrik Fjeldstad Larvi Larvik Bueskyttere541 26 22
6 6 Chapmann Theodor Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere516 15 23
7 7 Ringstad Arntsen Thomas Fredr Fredrikstad Bueskyttere488 12 14
8 8 Haugdal Ivan Stoks Sportsklubben Stoksund - Bueskyttergr.379 2 14
Recurve Kadett Gutter
1 1 Sande Aslak Tegle Klepp Klepp Bueskyttere545 18 31
2 2 Stensbye Andreas Røyset Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere516 21 18
3 3 Borgersen Alexander Østerud Ås Ås Bueskyttere512 13 20
4 4 Rikheim Marius André Ås Ås Bueskyttere511 12 22
5 5 Næss Holm Ole-Johan Larvi Larvik Bueskyttere501 15 12
6 6 Saurdal Bjørnar Klepp Klepp Bueskyttere483 9 15
7 7 Bjelland Christoffer Larvi Larvik Bueskyttere482 6 14
8 8 Gryttingslien Tommy Førde Førde Bogeskyttarklubb475 9 17
9 9 Høynes Hallvard Daniel Krist Kristiansand Bueskyttere469 2 20
10 10 Haugdal Peter Stoks Sportsklubben Stoksund - Bueskyttergr.467 7 14
11 11 Gundersen Kenneth Skrim IL Skrim - Bueskyttere465 10 9
12 12 Vatne Nicolai Knudsen Klepp Klepp Bueskyttere457 8 18
13 13 Gjone Johannes Larvi Larvik Bueskyttere442 7 12
14 14 Hagen Morten Klepp Klepp Bueskyttere407 2 8
15 15 Wahl Åsmund Lillh Lillehammer Bueskytterklubb310 1 4
Recurve Kadett Jenter
1 1 Gjerland Runa Førde Førde Bogeskyttarklubb529 14 27
2 2 Ihlen Lysnes Anette Larvi Larvik Bueskyttere503 14 21
3 3 Østengen Vik-Strandli Maria Kristina Ullen Ullensaker Bueskytterklubb477 12 11
4 4 Andersen Kathrine Sande Sandefjord Bueskyttere450 6 11
5 5 Finjord Regine Aronsen Harst Harstad Bueskyttere443 6 12
Recurve Rekrutt Gutter
1 1 Nikolaisen Kristoffer Tinde Tinden Bueskytterklubb565 32 21
2 2 Bjelland Jan Willy Larvi Larvik Bueskyttere552 26 23
3 3 Olufsen Sindre Leidland Stava Stavanger Bueskyttere545 21 26
4 4 Pedersen Kai Skrim IL Skrim - Bueskyttere527 17 20
5 5 Klingsheim Joakim Klepp Klepp Bueskyttere525 12 29
6 6 Hoff Jakobsen Marcus Larvi Larvik Bueskyttere507 11 22
7 7 Larsen Joachim Ullen Ullensaker Bueskytterklubb501 14 15
8 8 Femundsenden Stian Elver Elverum Bueskyttere496 12 15
9 9 Sletsjøe Thomas Thon Larvi Larvik Bueskyttere480 8 16
10 10 Hildebrandt Patrick S. Krist Kristiansand Bueskyttere414 6 4
11 11 Ringstad Kristian Finst Finstadbru Bueskyttere376 3 7
Recurve Rekrutt Jenter
1 1 Mikalsen Kamilla Harst Harstad Bueskyttere474 7 17
2 2 Nermark Margrethe Harst Harstad Bueskyttere471 15 13
3 3 Aas Vilde Aardahl Finst Finstadbru Bueskyttere445 6 11
4 4 Haugen Martine Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere397 2 10
5 5 Valberg Lyseggen Celine Finst Finstadbru Bueskyttere347 3 8
Tradisjonell Damer
1 1 Dahl Elverum Irun Moss Moss Bueskyttere495 11 19
2 2 Edvardsen Inger Fjelstad Hvale Hvaler IL - Bueskyttere490 10 14
3 3 Haugseth Marit Yrjar IL Yrjar - Bueskyttergruppa483 11 12
4 4 Standerholen Nina Andrea Lauge Laugen Bueskytterklubb483 10 12
5 5 Ridderström Line Blomén Dramm Drammen Bueskyttere470 4 16
6 6 Jensen Anita Hennie Tinde Tinden Bueskytterklubb469 11 12
7 7 Storelv Sissel Tinde Tinden Bueskytterklubb454 5 12
8 8 Lien Liv Lauge Laugen Bueskytterklubb359 4 6
9 9 Hagerup Kristin Lauge Laugen Bueskytterklubb335 2 4
10 10 Wegner Marit Harst Harstad Bueskyttere292 3 5
11 11 Storelv Kristine Tinde Tinden Bueskytterklubb254 0 2
Tradisjonell Herrer
1 1 Neergaard Knut Dramm Drammen Bueskyttere508 11 21
2 2 Erdal Ove Lauge Laugen Bueskytterklubb507 11 21
3 3 Johannessen Jens Erik Lauge Laugen Bueskytterklubb500 8 20
4 4 Kampen Bjørn Ivar Harst Harstad Bueskyttere498 11 24
5 5 Kvitnes Trond Moss Moss Bueskyttere493 8 20
6 6 Hansen Ulf Moss Moss Bueskyttere492 9 18
7 7 Hølås Steinar Surna Surnadal IL - Bueskyttergruppe488 9 15
8 8 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere479 10 12
9 9 Lauritsen Andreassen Daniel Moss Moss Bueskyttere478 8 13
10 10 Larsen Øystein Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere472 10 14
11 11 Anzjøn Stein Klepp Klepp Bueskyttere472 7 13
12 12 Edvardsen Rune Hvale Hvaler IL - Bueskyttere469 12 12
13 13 Fjeldhaug Bjørn Otto Dramm Drammen Bueskyttere466 7 14
14 14 Nikolaisen Svein Tinde Tinden Bueskytterklubb465 6 18
15 15 Kjærland Arne Klepp Klepp Bueskyttere462 11 13
16 16 Andersen Helge Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere447 3 18
17 17 Hagerup Trond Lauge Laugen Bueskytterklubb441 7 9
18 18 Klåpbakken Ola Lauge Laugen Bueskytterklubb441 4 10
19 19 Jerpåsen Jan Roger Dramm Drammen Bueskyttere427 4 14
20 20 Gjetmundsen Gøran Elver Elverum Bueskyttere422 2 15
21 21 Hansen Wallumrød Henrik Skrim IL Skrim - Bueskyttere404 7 7
22 22 Sverkeli Magnus Berge Bergen Bueskyttere394 3 8
23 23 Nordli Thorstensen Kjetil Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere355 3 5
24 24 Nordli Thorstensen Ottar Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere336 6 5
25 25 Espeland Ådne Klepp Klepp Bueskyttere286 4 1
26 26 Haug Anders Grenl Grenland Bueskyttere270 1 7
Tradisjonell Kadett
1 1 Johnskareng Martin Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere445 2 12
2 2 Pechtel Jeanett Berge Bergen Bueskyttere324 4 4
3 3 Vik Larsen Endre Berge Bergen Bueskyttere273 4 4
Tradisjonell Rekrutt
1 1 Rigan Tommy Hvale Hvaler IL - Bueskyttere326 0 4
2 2 Lindheim Weisæth Jacob Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere286 2 3
3 3 Bustgaard Marsell Martin Hvale Hvaler IL - Bueskyttere256 0 4
4 4 Pedersen Schøne Snorre Hvale Hvaler IL - Bueskyttere255 1 1
5 5 Eftestøl Eivind Klepp Klepp Bueskyttere244 1 2
6 6 Thorstensen Siri Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere208 2 2