Detaljer
Stevne-Id2013047
Dato 9 May 2013
ArrangørLille - Lillestrøm & Omegn Bueskyttere
Merknader
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Compound 1
1 1 Bøe Morten Sande Sandefjord Bueskyttere889 79 48
2 2 Hagen Paul Ole Elver Elverum Bueskyttere883 73 30
3 3 Grydeland Runa Sande Sandefjord Bueskyttere878 68 27
4 4 Evensen Ragnar Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere871 65 28
5 5 Svensen June Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere867 59 27
6 6 Kramer Haslestad Marius Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere866 52 27
7 7 Nordeng Svein Erik Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere865 58 19
9 9 Sannerud Stian Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere857 58 18
10 10 Borgersen Freddy Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere848 44 14
11 11 Vangen Tom Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere835 31 16
12 12 Solbakken Wenche Sande Sandefjord Bueskyttere833 44 19
13 13 Svensen Bjørn Inge Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere830 36 9
14 14 Albrigtsen Gøran Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere778 41 24
Compound 2
1 1 Steine Ole Kristian Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere850 45 12
2 2 Svensen Julie Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere843 44 11
3 3 Stenvik Jaran Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.822 37 16
4 4 Stenvik Rune Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.801 29 13
5 5 Jørgensen Emil Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere788 20 6
Compound 3
1 1 Hoff Kjerstin Berge Bergen Bueskyttere825 39 13
2 2 Hoff Victor Berge Bergen Bueskyttere811 32 8
Compound 4
1 1 Lislevand Sunniva Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere840 44 15
2 2 Grelland Even Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere462 11 3
Recurve 1
1 1 Hagen Paul André Elver Elverum Bueskyttere853 51 18
2 2 Burhol Simen S. Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere831 31 11
3 3 Ridderström Line Blomén Sande Sandefjord Bueskyttere812 25 11
4 4 Askeland Jan Sande Sandefjord Bueskyttere809 28 2
5 5 Voie Jo Anders Sande Sandefjord Bueskyttere709 10 5
Recurve 2
1 1 Rusås Per-Olav Sarps Sarpsborg Bueskyttere791 20 7
2 2 Ellingsen Jan Erik Moss Moss Bueskyttere769 23 7
3 3 Jystad Siv Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere767 20 6
4 4 Nilsen Magne Ås Ås Bueskyttere762 23 6
5 5 Nesset Jon Ivar Ørje Ørje IL - Bueskyttergruppe758 17 6
6 6 Stensbye Beate Røyset Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere753 17 3
7 7 Nordmelan Ragnhild Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere752 15 4
8 8 Nygaard Stine Ås Ås Bueskyttere748 14 4
9 9 Lislevand Ole Martin Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere720 12 2
10 10 Svensen Knut Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere688 12 6
11 11 Sjøtun Svein-Ole Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere573 8 3
12 12 Richardsen Wanja Marie Moss Moss Bueskyttere431 5 0
Recurve 3
1 1 Raastad Davies Kristin Ås Ås Bueskyttere702 14 4
2 2 Rusås Martine Sarps Sarpsborg Bueskyttere620 7 2
4 4 Richardsen Wanja Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere579 4 0
Tradisjonell 1
1 1 Kvitnes Trond Moss Moss Bueskyttere828 34 10
2 2 Neergaard Knut Dramm Drammen Bueskyttere827 35 12
4 4 Nordli Thorstensen Ottar Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere739 10 3
5 5 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere729 14 5
6 6 Nordli Thorstensen Kjetil Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere672 10 2
Tradisjonell 2
1 1 Hviding Roy Finst Finstadbru Bueskyttere738 17 1