Detaljer
Stevne-Id2013063
Dato 9 Jun 2013
ArrangørAkker - Akkerhaugen Bueskytterklubb
AlternativerFinaler - Stjernestevne
Merknader
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
1 1 Andersen Asbjørn Larvi Larvik Bueskyttere587 14 3
2 2 Schelander Rune Sande Sandefjord Bueskyttere570 11 4
3 3 Thobro-Nielsen Stein Hvale Hvaler IL - Bueskyttere530 6 1
4 4 Holte Ragnar Hvale Hvaler IL - Bueskyttere473 7 1
5 5 Schelander Morten Sande Sandefjord Bueskyttere472 4 0
Compound 1
1 1 Hagen Paul Ole Elver Elverum Bueskyttere691 47 15
4 4 Nese Oddgeir Klepp Klepp Bueskyttere675 33 12
5 5 Beer-Johansen Hugo Ørnes Ørnes IL - Bueskyttergruppa674 37 10
6 6 Smørdal Ericsson Mats Inge Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere672 33 12
7 7 Bøe Terje Sande Sandefjord Bueskyttere665 29 10
8 8 Figved Tommy Klepp Klepp Bueskyttere660 24 8
9 9 Svensen June Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere659 31 12
10 10 Johansen John Olav Fredr Fredrikstad Bueskyttere658 30 8
11 11 Karlsen Trond André Fredr Fredrikstad Bueskyttere658 24 8
12 12 Evensen Ragnar Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere654 24 10
13 13 Nødland Bent Klepp Klepp Bueskyttere646 21 10
14 14 Johannessen Morten Fredr Fredrikstad Bueskyttere645 22 3
15 15 Eugen Ørmen Ørnulf Gjerd Gjerdrum & Omegn Helsesportlag640 26 10
16 16 Handrevet Marius Sande Sandefjord Bueskyttere636 21 8
17 17 Svensen Knut Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere419 13 7
Compound 2
2 2 Brueland Brigitte C.B. Grenl Grenland Bueskyttere637 24 5
3 3 Steine Ole Kristian Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere637 18 6
4 4 Fevang Laila Sande Sandefjord Bueskyttere625 13 1
5 5 Svensen Julie Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere622 14 1
6 6 Aske Holskil Adam Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere602 16 6
7 7 Vatne Nicolai Knudsen Sande Sandefjord Bueskyttere590 10 3
8 8 Vatne Sven-Erik Sande Sandefjord Bueskyttere584 13 4
9 9 Istad Richard Farsu Farsund IL - Bueskyttere563 10 4
Compound 3
1 1 Lislevand Sunniva Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere650 24 6
2 2 Istad Gerd Irene Farsu Farsund IL - Bueskyttere613 15 4
Recurve 1
1 1 Nesteng Bård Magnus Fredr Fredrikstad Bueskyttere649 23 9
2 2 Hagen Paul André Elver Elverum Bueskyttere639 24 5
3 3 Bjelland Tommy Larvi Larvik Bueskyttere623 19 6
4 4 Furnes Christoffer Tinde Tinden Bueskytterklubb620 19 7
5 5 Halvorsen Marius Larvi Larvik Bueskyttere617 16 5
6 6 Lindberget Sigmund Elver Elverum Bueskyttere600 17 5
7 7 Jernslett Henrik Fjeldstad Larvi Larvik Bueskyttere596 12 4
8 8 Tesaker Ken Henry Stava Stavanger Bueskyttere594 16 3
9 9 Lysnes Arild Larvi Larvik Bueskyttere581 8 3
10 10 Nesset Jon Ivar Ørje Ørje IL - Bueskyttergruppe569 9 1
11 11 Burhol Simen S. Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere562 6 1
12 12 Sande Aslak Tegle Klepp Klepp Bueskyttere558 8 4
13 13 Richardsen Wanja Marie Moss Moss Bueskyttere554 4 2
14 14 Ridderström Line Blomén Sande Sandefjord Bueskyttere540 7 1
15 15 Nordmelan Ragnhild Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere540 5 1
16 16 Bjelland Heidi Larvi Larvik Bueskyttere538 5 2
17 17 Jystad Siv Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere525 9 2
18 18 Holte Ole Jørgen Hvale Hvaler IL - Bueskyttere523 5 1
19 19 Olufsen Ole-Kristian Stava Stavanger Bueskyttere511 3 1
Recurve 2
1 1 Saurdal Bjørnar Klepp Klepp Bueskyttere611 11 6
2 2 Figved Martin Klepp Klepp Bueskyttere610 15 1
3 3 Iversen Lisbeth Hvale Hvaler IL - Bueskyttere594 7 0
4 4 Bjelland Syverud Caroline Larvi Larvik Bueskyttere589 10 2
5 5 Ellingsen Jan Erik Moss Moss Bueskyttere583 11 4
6 6 Nygaard Stine Ås Ås Bueskyttere578 13 4
7 7 Lislevand Ole Martin Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere564 12 4
8 8 Nilsen Magne Ås Ås Bueskyttere556 9 3
9 9 Westberg Kolbjørn Hvale Hvaler IL - Bueskyttere535 7 3
10 10 Gundersen Nina Sande Sandefjord Bueskyttere480 5 2
11 11 Sandbæk Inger Sande Sandefjord Bueskyttere432 4 1
12 12 Sandbæk Johny Sande Sandefjord Bueskyttere424 3 2
13 13 Sjøtun Svein-Ole Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere418 2 1
Recurve 3
1 1 Bryn Anne Stava Stavanger Bueskyttere407 3 2
Recurve 4
1 1 Bjelland Jan Willy Larvi Larvik Bueskyttere648 21 5
2 2 Olufsen Sindre Leidland Stava Stavanger Bueskyttere615 11 2
3 3 Klingsheim Joakim Klepp Klepp Bueskyttere586 12 3
4 4 Krabbe-Knudsen Dina Stava Stavanger Bueskyttere583 9 0
6 6 Fuglesang Svensen Helene Stava Stavanger Bueskyttere571 7 2
7 7 Iversen Simen Hvale Hvaler IL - Bueskyttere519 2 1
8 8 Hillestad Katrine Stava Stavanger Bueskyttere478 6 3
Recurve 5
1 1 Figved Sander Berner Klepp Klepp Bueskyttere364 6 1
Tradisjonell 1
1 1 Edvardsen Inger Fjelstad Hvale Hvaler IL - Bueskyttere579 13 3
2 2 Holte Mona Irene Hvale Hvaler IL - Bueskyttere525 5 0
Tradisjonell 4
1 1 Rigan Tommy Hvale Hvaler IL - Bueskyttere583 11 0
2 2 Schöne Snorre Hvale Hvaler IL - Bueskyttere401 1 0