Detaljer
Stevne-Id2013094
Dato31 Aug 2013
ArrangørLille - Lillestrøm & Omegn Bueskyttere
Sted-
BeskrivelseNasjonalt stevne
AlternativerFinaler
MerknaderÅpent for alle - Deltagerbegrensning
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering
Kvalifiseringsrunde - Individuell Kvalifiseringsrunde - Individuell
Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Compound Damer
1 1 Svensen June Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere653 23 8
2 2 Andersen Lena Finst Finstadbru Bueskyttere585 11 7
Compound Damer Junior
1 1 Svensen Julie Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere632 23 5
Compound Herrer
1 1 Kramer Haslestad Marius Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere692 44 18
2 2 Sannerud Stian Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere645 21 10
3 3 Svensen Bjørn Inge Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere639 22 6
Compound Herrer 50
1 1 Nordeng Svein Erik Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere653 19 6
2 2 Stenvik Jaran Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.627 17 6
3 3 Svensen Knut Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere618 19 7
Compound Kadett Gutter
1 1 Jørgensen Emil Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere541 10 2
Compound Rekrutt Jenter
1 1 Lislevand Sunniva Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere678 36 11
Recurve Damer
1 1 Stanieczek Anna Hvals Hvalstad IL - Bueskyttergruppe624 15 3
2 2 Jystad Siv Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere567 8 4
3 3 Stensbye Beate Røyset Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere538 5 2
4 4 Nygaard Stine Ås Ås Bueskyttere517 3 0
5 5 Nordmelan Ragnhild Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere509 7 0
Recurve Herrer
1 1 Burhol Simen S. Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere593 6 1
2 2 Lislevand Ole Martin Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere568 9 1
3 3 Nilsen Magne Ås Ås Bueskyttere522 4 1
Recurve Herrer 50
1 1 Grøv Gunnar H. Ullen Ullensaker Bueskytterklubb551 8 1
2 2 Rossvold Jan Gunnar Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere547 12 1
Recurve Kadett Gutter
1 1 Rikheim Marius André Ås Ås Bueskyttere535 6 2
Recurve Kadett Jenter
1 1 Raastad Davies Kristin Ås Ås Bueskyttere470 5 1
Tradisjonell Herrer
1 1 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere583 10 5
2 2 Hviding Roy Finst Finstadbru Bueskyttere537 6 2