Detaljer
Stevne-Id2013097
Dato21 Sep 2013
ArrangørSurna - Surnadal IL - Bueskyttergruppe
Navn3D, 30 mål
BeskrivelseRegionalt mesterskap
Merknader
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Kvalifiseringsrunde - Lag Kvalifiseringsrunde - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow Herrer
1 1 Edvardsen Ronny Surna Surnadal IL - Bueskyttergruppe437 27 10
2 2 Hølås Steinar Surna Surnadal IL - Bueskyttergruppe349 16 4
3 3 Meisingset Erik Surna Surnadal IL - Bueskyttergruppe202 2 0
Barebow Rekrutt
1 1 Teigen Vegard Lauge Laugen Bueskytterklubb318 13 1
2 2 Lillesæter Elias Lauge Laugen Bueskytterklubb299 12 1
3 3 Teigen Eivind Lauge Laugen Bueskytterklubb299 4 2
Buejeger Buejeger
3 3 Granli Jan Edgar Finst Finstadbru Bueskyttere449 26 13
6 6 Petersen Petur Bøfjo Bøfjord IL - Bueskyttergruppe417 19 10
7 7 Antonsen Marius Klepp Klepp Bueskyttere415 24 6
10 10 Østvold Rolf Finst Finstadbru Bueskyttere238 5 1
Compound Damer
1 1 Svensen June Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere342 15 4
Compound Damer Junior
1 1 Svensen Julie Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere348 12 2
2 2 Mølslett Oda Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe309 10 5
Compound Herrer
1 1 Smørdal Ericsson Mats Inge Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere491 43 21
2 2 Tjentland Oddmund Klepp Klepp Bueskyttere483 39 24
3 3 Lie Eivind Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.467 40 14
4 4 Øyen Eddie Asgeir Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere465 35 14
5 5 Lillesæter Odd Lauge Laugen Bueskytterklubb463 33 16
6 6 Stenvik Jaran Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.457 30 16
7 7 Figved Tommy Klepp Klepp Bueskyttere455 32 12
8 8 Nødland Bent Klepp Klepp Bueskyttere443 32 11
9 9 Mikalsen Bjørn Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.440 28 10
10 10 Svensen Knut Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere431 21 4
11 11 Vassvik Geir Magnus Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe423 27 13
12 12 Beer-Johansen Sigmund Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe413 22 8
13 13 Åmås Njål Klepp Klepp Bueskyttere412 24 13
14 14 Beer-Johansen Hugo Ørnes Ørnes IL - Bueskyttergruppa410 22 10
15 15 Skirbekk Oddvar Elver Elverum Bueskyttere405 20 7
16 16 Steine Ole Kristian Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere396 12 6
17 17 Svensen Bjørn Inge Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere392 18 5
18 18 Smørdal Magnar Loen Loen IL - Bogeskyttergruppa371 18 5
Compound Kadett Gutter
1 1 Ramstad Anders Reirå Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe309 9 2
Instinktiv Damer
1 1 Standerholen Nina Andrea Lauge Laugen Bueskytterklubb322 12 2
2 2 Hagerup Kristin Lauge Laugen Bueskytterklubb259 1 0
3 3 Lien Liv Lauge Laugen Bueskytterklubb222 6 0
4 4 Brendhaugen Solveig Lauge Laugen Bueskytterklubb209 4 3
5 5 Huse Ingunn Harøy Harøy Bogeskytarlag153 2 1
Instinktiv Herrer
1 1 Pedersen Roar A. Lauge Laugen Bueskytterklubb391 12 4
2 2 Klåpbakken Ola Lauge Laugen Bueskytterklubb367 16 9
3 3 Andersen Harald Harda Hardanger Bogeskyttarklubb340 12 3
4 4 Dybedokken Stein Oddvar Harda Hardanger Bogeskyttarklubb330 11 3
5 5 Storøien Bjørn Fjord Fjordane Bogeskytarlag322 14 0
6 6 Hagerup Trond Lauge Laugen Bueskytterklubb319 10 1
7 7 Røsok Nils Harøy Harøy Bogeskytarlag317 10 3
8 8 Johannessen Jens Erik Lauge Laugen Bueskytterklubb315 7 1
9 9 Surowiec John Harøy Harøy Bogeskytarlag224 3 1
10 10 Erdal Olve Harda Hardanger Bogeskyttarklubb190 3 1
Instinktiv Rekrutt
1 1 Andersen Sivert Kolås Harda Hardanger Bogeskyttarklubb306 7 3
Langbue Damer
1 1 Sandøy Surowiec Åshild Harøy Harøy Bogeskytarlag290 7 2
2 2 Finnøy Iris Harøy Harøy Bogeskytarlag264 6 1
Langbue Herrer
1 1 Neergaard Knut Dramm Drammen Bueskyttere347 11 2
2 2 Røsok Svein Endre Harøy Harøy Bogeskytarlag327 14 5
3 3 Erdal Ove Harda Hardanger Bogeskyttarklubb324 15 3
4 4 Pahlm Per Ivar Berge Bergen Bueskyttere305 9 3
5 5 Bang Per Kristian Harøy Harøy Bogeskytarlag277 6 3
6 6 Brendhaugen Kristen Lauge Laugen Bueskytterklubb261 5 2
7 7 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere252 7 3
8 8 Koloske Jens Lyngs Lyngstad og Omegn IL - Bueskyttergr.223 2 0
9 9 Gravvold Lars Arve Bøfjo Bøfjord IL - Bueskyttergruppe221 3 0
Langbue Rekrutt
1 1 Huse Rikard Harøy Harøy Bogeskytarlag328 13 6
Recurve Damer
1 1 Jystad Siv Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere386 21 7
2 2 Rusås Martine Sarps Sarpsborg Bueskyttere299 7 4
3 3 Holten Camilla Finst Finstadbru Bueskyttere296 10 1
4 4 Kribe Vera Wivi-Ann Finst Finstadbru Bueskyttere283 6 0
5 5 Sandem Therese Finst Finstadbru Bueskyttere270 6 2
Recurve Herrer
1 1 Lindberget Sigmund Elver Elverum Bueskyttere457 34 13
2 2 Nesteng Bård Magnus Fredr Fredrikstad Bueskyttere451 37 15
3 3 Nesset Jon Ivar Ørje Ørje IL - Bueskyttergruppe445 29 12
4 4 Halvorsen Marius Larvi Larvik Bueskyttere444 32 11
5 5 Rusås Per-Olav Sarps Sarpsborg Bueskyttere394 20 5
Recurve Kadett Gutter
1 1 Saurdal Bjørnar Klepp Klepp Bueskyttere410 18 8
2 2 Larsen Joachim Ullen Ullensaker Bueskytterklubb298 9 2
Recurve Rekrutt Gutter
1 1 Klingsheim Joakim Klepp Klepp Bueskyttere412 20 3