Detaljer
Stevne-Id2013098
Dato22 Sep 2013
ArrangørSurna - Surnadal IL - Bueskyttergruppe
Navn24 mål oppmålt
BeskrivelseRegionalt mesterskap
Merknader
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Kvalifiseringsrunde - Lag Kvalifiseringsrunde - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow Herrer
1 1 Edvardsen Ronny Surna Surnadal IL - Bueskyttergruppe271 20 5
2 2 Hølås Steinar Surna Surnadal IL - Bueskyttergruppe205 10 3
3 3 Næri Rune Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.139 9 0
4 4 Meisingset Erik Surna Surnadal IL - Bueskyttergruppe115 3 1
Barebow Rekrutt
1 1 Lillesæter Elias Lauge Laugen Bueskytterklubb149 9 2
2 2 Teigen Eivind Lauge Laugen Bueskytterklubb141 5 3
3 3 Teigen Vegard Lauge Laugen Bueskytterklubb116 1 0
Compound Damer
1 1 Svensen June Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere330 38 12
Compound Herrer
1 1 Åmås Njål Klepp Klepp Bueskyttere388 66 34
2 2 Smørdal Ericsson Mats Inge Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere383 59 36
3 3 Lie Eivind Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.368 56 24
4 4 Tjentland Oddmund Klepp Klepp Bueskyttere367 58 26
5 5 Figved Tommy Klepp Klepp Bueskyttere360 50 23
6 6 Øyen Eddie Asgeir Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere354 51 21
7 7 Søraas Kenneth Sverr Sverresborg Bueskyttere351 47 20
8 8 Tretli Tor Sverr Sverresborg Bueskyttere350 47 23
9 9 Lillesæter Odd Lauge Laugen Bueskytterklubb345 46 18
10 10 Mikalsen Bjørn Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.343 45 20
11 11 Beer-Johansen Hugo Ørnes Ørnes IL - Bueskyttergruppa339 41 19
12 12 Nødland Bent Klepp Klepp Bueskyttere338 40 13
13 13 Stenvik Jaran Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.338 37 19
14 14 Beer-Johansen Sigmund Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe332 36 17
16 16 Waagen Geir Sverr Sverresborg Bueskyttere324 37 15
17 17 Vassvik Geir Magnus Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe323 31 16
18 18 Svensen Knut Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere321 35 11
19 19 Svensen Bjørn Inge Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere316 35 17
20 20 Steine Ole Kristian Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere316 31 11
21 21 Skirbekk Oddvar Elver Elverum Bueskyttere312 32 10
22 22 Smørdal Magnar Loen Loen IL - Bogeskyttergruppa301 27 10
23 23 Antonsen Marius Klepp Klepp Bueskyttere301 26 10
Compound Kadett Gutter
1 1 Ramstad Anders Reirå Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe318 34 9
Instinktiv Damer
1 1 Standerholen Nina Andrea Lauge Laugen Bueskytterklubb257 21 8
2 2 Hagerup Kristin Lauge Laugen Bueskytterklubb210 7 0
3 3 Lien Liv Lauge Laugen Bueskytterklubb176 6 2
4 4 Huse Ingunn Harøy Harøy Bogeskytarlag148 6 1
5 5 Brendhaugen Solveig Lauge Laugen Bueskytterklubb148 5 1
Instinktiv Herrer
1 1 Klåpbakken Ola Lauge Laugen Bueskytterklubb290 21 10
2 2 Andersen Harald Harda Hardanger Bogeskyttarklubb284 21 7
3 3 Dybedokken Stein Oddvar Harda Hardanger Bogeskyttarklubb278 22 8
4 4 Røsok Nils Harøy Harøy Bogeskytarlag274 22 4
5 5 Johannessen Jens Erik Lauge Laugen Bueskytterklubb267 23 5
6 6 Hagerup Trond Lauge Laugen Bueskytterklubb264 15 7
7 7 Surowiec John Harøy Harøy Bogeskytarlag208 9 4
8 8 Erdal Olve Harda Hardanger Bogeskyttarklubb182 7 1
Instinktiv Rekrutt
1 1 Andersen Sivert Kolås Harda Hardanger Bogeskyttarklubb181 2 1
Langbue Damer
1 1 Finnøy Iris Harøy Harøy Bogeskytarlag210 10 3
2 2 Sandøy Surowiec Åshild Harøy Harøy Bogeskytarlag188 9 4
Langbue Herrer
1 1 Røsok Svein Endre Harøy Harøy Bogeskytarlag282 25 4
2 2 Pahlm Per Ivar Berge Bergen Bueskyttere282 22 10
3 3 Neergaard Knut Dramm Drammen Bueskyttere235 13 6
4 4 Brendhaugen Kristen Lauge Laugen Bueskytterklubb229 12 4
5 5 Erdal Ove Harda Hardanger Bogeskyttarklubb224 17 6
6 6 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere206 8 3
7 7 Bang Per Kristian Harøy Harøy Bogeskytarlag204 10 3
Langbue Rekrutt
1 1 Huse Rikard Harøy Harøy Bogeskytarlag180 5 3
Recurve Damer
1 1 Jystad Siv Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere266 16 4
2 2 Rusås Martine Sarps Sarpsborg Bueskyttere202 4 0
Recurve Herrer
1 1 Nesteng Bård Magnus Fredr Fredrikstad Bueskyttere339 39 17
2 2 Lindberget Sigmund Elver Elverum Bueskyttere329 40 10
3 3 Halvorsen Marius Larvi Larvik Bueskyttere313 30 13
4 4 Rusås Per-Olav Sarps Sarpsborg Bueskyttere277 15 3
5 5 Nesset Jon Ivar Ørje Ørje IL - Bueskyttergruppe243 13 2
Recurve Kadett Gutter
1 1 Saurdal Bjørnar Klepp Klepp Bueskyttere327 35 12
Recurve Rekrutt Gutter
1 1 Klings Klepp Klepp Bueskyttere319 18 7