Detaljer
Stevne-Id2014034
Dato 1 Nov 2014
ArrangørHvale - Hvaler IL - Bueskyttere
BeskrivelseNorges Cup
AlternativerFinaler
Merknader
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering
Kvalifiseringsrunde - Individuell Kvalifiseringsrunde - Individuell
Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
1 1 Johannessen Jens Erik Lauge Laugen Bueskytterklubb490 9 16
2 2 Sandbæk Johny Sande Sandefjord Bueskyttere482 6 16
3 3 Holte Ragnar Hvale Hvaler IL - Bueskyttere439 8 10
4 4 Edvardsen Rune Hvale Hvaler IL - Bueskyttere438 8 6
5 5 Bøe Kjell Sande Sandefjord Bueskyttere436 6 16
6 6 Gjelseth Fred Arne Fredr Fredrikstad Bueskyttere425 5 6
7 7 Sjøtun Svein-Ole Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere407 4 9
8 8 Hagerup Trond Lauge Laugen Bueskytterklubb393 4 7
9 9 Hagerup Kristin Lauge Laugen Bueskytterklubb378 6 6
10 10 Avdal Siw Caroline Hvale Hvaler IL - Bueskyttere361 6 4
Compound 1
1 1 Bøe Morten Sande Sandefjord Bueskyttere589 49 11
1 1 Åmås Njål Klepp Klepp Bueskyttere589 49 11
3 3 Lie Eivind Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.580 40 20
4 4 Tjentland Oddmund Klepp Klepp Bueskyttere577 37 23
5 5 Smørdal Ericsson Mats Inge Klepp Klepp Bueskyttere574 35 24
6 6 Hagen Paul Ole Elver Elverum Bueskyttere574 34 26
7 7 Sannerud Stian Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere570 31 28
8 8 Johnsen Jon William Ullen Ullensaker Bueskytterklubb569 29 31
9 9 Hjelle Petter Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.568 28 32
10 10 Evensen Ragnar Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere567 30 28
11 11 Fevang Laila Sande Sandefjord Bueskyttere567 27 33
13 13 Johannessen Morten Fredr Fredrikstad Bueskyttere560 22 36
14 14 Mikalsen Bjørn Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.558 20 38
15 15 Svensen June Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere557 19 39
16 16 Dubec Tomas René Fredr Fredrikstad Bueskyttere554 23 29
17 17 Westby Frank Dramm Drammen Bueskyttere554 22 32
Compound 2
1 1 Rasmussen Thomas Skrei Skreia IL - Bueskyttere567 31 26
2 2 Tretli Tor Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.561 21 39
3 3 Nordeng Svein Erik Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere557 22 33
4 4 Granli Jan Edgar Finst Finstadbru Bueskyttere555 22 32
7 7 Jørgensen Erik Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere550 13 44
8 8 Lislevand Sunniva Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere542 10 42
9 9 Jørgensen Emil Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere525 8 34
Compound 4
1 1 Jørgensen Sara Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere535 12 35
2 2 Rødseth Bendik Finst Finstadbru Bueskyttere534 5 37
Recurve 1
1 1 Hagen Paul André Elver Elverum Bueskyttere572 33 26
2 2 Ridderström Line Blomén Sande Sandefjord Bueskyttere569 32 25
3 3 Rusås Per-Olav Sarps Sarpsborg Bueskyttere566 31 24
4 4 Nesteng Bård Magnus Fredr Fredrikstad Bueskyttere561 34 21
5 5 Burhol Simen S. Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere561 31 23
6 6 Stanieczek Anna Hvals Hvalstad IL - Bueskyttergruppe557 28 23
7 7 Richardsen Wanja Marie Moss Moss Bueskyttere549 21 30
8 8 Nesset Jon Ivar Ørje Ørje IL - Bueskyttergruppe548 29 20
9 9 Lislevand Ole Martin Elver Elverum Bueskyttere543 19 28
10 10 Iversen Lisbeth Hvale Hvaler IL - Bueskyttere532 15 25
11 11 Nygaard Stine Fredr Fredrikstad Bueskyttere522 16 25
12 12 Hang Nicholas Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.517 16 16
13 13 Sigvartsen Monica Fredr Fredrikstad Bueskyttere509 14 19
14 14 Hasthi Sander Thorbjørnsen Sarps Sarpsborg Bueskyttere508 16 20
15 15 Holte Ole Jørgen Hvale Hvaler IL - Bueskyttere446 8 16
16 16 Westberg Kolbjørn Hvale Hvaler IL - Bueskyttere412 6 13
Recurve 2
1 1 Tangen Kim Johan Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere541 20 25
2 2 Rikheim Marius André Ås Ås Bueskyttere536 17 27
3 3 Raastad Davies Kristin Ås Ås Bueskyttere523 18 17
4 4 Søgnen Bjørn Reinhardt Ullen Ullensaker Bueskytterklubb515 14 23
5 5 Holten Camilla Finst Finstadbru Bueskyttere498 8 19
6 6 Grinaker Leifsen Trond Ullen Ullensaker Bueskytterklubb485 6 15
7 7 Sandbæk Inger Sande Sandefjord Bueskyttere482 8 18
8 8 Gjølstad Robin Hvale Hvaler IL - Bueskyttere467 8 19
9 9 Bøe Wenche Sande Sandefjord Bueskyttere453 5 18
Recurve 3
1 1 Zbiciak David Hvals Hvalstad IL - Bueskyttergruppe553 21 31
2 2 Moldenhauer Manfred Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere532 28 9
Recurve 4
3 3 Pedersen Schøne Snorre Hvale Hvaler IL - Bueskyttere487 12 17
6 6 Støve Gjestvang Swanand Skrei Skreia IL - Bueskyttere447 5 19
7 7 Brodshaug Heidi Leira Skrei Skreia IL - Bueskyttere434 6 12
8 8 Rigan Tommy Hvale Hvaler IL - Bueskyttere427 3 14
Tradisjonell 1
1 1 Edvardsen Inger Fjelstad Hvale Hvaler IL - Bueskyttere506 13 22
2 2 Neergaard Knut Dramm Drammen Bueskyttere464 7 18
3 3 Baller Frank Ås Ås Bueskyttere460 6 10
4 4 Fjeldhaug Bjørn Otto Dramm Drammen Bueskyttere457 5 19
5 5 Økern Harald Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere406 7 8
6 6 Rusås Martine Sarps Sarpsborg Bueskyttere361 1 6
7 7 Holte Mona Irene Hvale Hvaler IL - Bueskyttere360 4 5
Tradisjonell 2
1 1 Hviding Roy Finst Finstadbru Bueskyttere416 0 9