Detaljer
Stevne-Id2014051
Dato13 Dec 2014
ArrangørTustn - Tustna IL - Bueskyttergruppe
BeskrivelseNorges Cup
Merknader
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering
Kvalifiseringsrunde - Individuell Kvalifiseringsrunde - Individuell
Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
2 2 Width Jon Henning Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe400 0 0
4 4 Hellwig Sven Molde Molde Bueskyttere320 0 0
Compound 1
1 1 Haugseth Mads Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa583 0 0
2 2 Grydeland Runa Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa574 0 0
3 3 Beer-Johansen Sigmund Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe565 0 0
4 4 Stranden John Olav Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa562 0 0
5 5 Westby Frank Dramm Drammen Bueskyttere551 0 0
Compound 2
1 1 Ramstad Anders Reirå Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe561 0 0
3 3 Myklebost Fredrik Geita Geitastrand IL - Bueskyttere558 0 0
5 5 Mølslett Oda Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe553 0 0
6 6 Overholt Arne Halvdan Sverr Sverresborg Bueskyttere539 0 0
7 7 Johannessen Astrid Nina Roan Roan Pistolklubb - Bueskyttergruppe538 0 0
9 9 Søyseth Geir Ove Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe526 0 0
11 11 Stranden Ådne Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa512 0 0
12 12 Bævre Aleksander B Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe510 0 0
13 13 Meisingset Erik Surna Surnadal IL - Bueskyttergruppe498 0 0
14 14 Lien Lars Einar Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe456 0 0
15 15 Stranden Monja Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa245 0 0
Compound 4
1 1 Isdal Kristin Beate Geita Geitastrand IL - Bueskyttere564 0 0
2 2 Simonsen Pia Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe556 0 0
Recurve 1
1 1 Raphaug Petter Sverr Sverresborg Bueskyttere542 0 0
2 2 Husdal Hanne S. Geita Geitastrand IL - Bueskyttere479 0 0
Recurve 4
2 2 Roth Sander Vestn Vestnes Bueskyttere520 0 0
Tradisjonell 1
3 3 Baller Frank Ås Ås Bueskyttere474 0 0
5 5 Nergård Øystein Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe434 0 0
Tradisjonell 2
2 2 Klemp Simonsen Heidi Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe388 0 0