Detaljer
Stevne-Id2014058
Dato 1 Nov 2014
ArrangørStoks - Stoksund SK - Bueskyttergr.
BeskrivelseNasjonalt stevne
AlternativerFinaler
Merknader
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering
Kvalifiseringsrunde - Individuell Kvalifiseringsrunde - Individuell
Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
1 1 Aune Geir Ola Roan Roan Pistolklubb - Bueskyttergruppe435 4 12
2 2 Røstad Rolf Ove Sverr Sverresborg Bueskyttere0 0 0
Compound 1
1 1 Haugseth Mads Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa588 48 12
2 2 Stranden John Olav Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa575 36 23
3 3 Grydeland Runa Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa567 27 33
Compound 2
1 1 Johannessen Astrid Nina Roan Roan Pistolklubb - Bueskyttergruppe574 35 24
2 2 Nordeng Ståle Sverr Sverresborg Bueskyttere561 22 37
3 3 Winther Morten Stoks Stoksund SK - Bueskyttergr.542 14 36
4 4 Overholt Arne Halvdan Sverr Sverresborg Bueskyttere519 8 34
Compound 3
2 2 Ervik Jørgen Geita Geitastrand IL - Bueskyttere446 4 17
Compound 4
1 1 Isdal Kristin Beate Geita Geitastrand IL - Bueskyttere549 14 42
2 2 Stranden Ådne Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa540 10 41
5 5 Skjærvik Lars Martin Stoks Stoksund SK - Bueskyttergr.413 1 17
Recurve 1
1 1 Raphaug Petter Sverr Sverresborg Bueskyttere534 18 25
Recurve 2
2 2 Isdal Bjørn Geita Geitastrand IL - Bueskyttere452 16 20
3 3 Rosø Linn Stoks Stoksund SK - Bueskyttergr.402 2 16
Recurve 3
2 2 Husdal Hanne S. Geita Geitastrand IL - Bueskyttere500 10 21
5 5 Ervik Jon Ragnar Geita Geitastrand IL - Bueskyttere410 3 13
Recurve 4
1 1 Grøtting Arnar Stoks Stoksund SK - Bueskyttergr.354 2 3
Tradisjonell 1
1 1 Kvernvik Geir Reinert Sverr Sverresborg Bueskyttere519 16 20
2 2 Westgård Svein Sverr Sverresborg Bueskyttere507 11 24