Detaljer
Stevne-Id2014065
Dato27 Dec 2014
ArrangørYrjar - Yrjar IL - Bueskyttergruppa
StedØrlandshallen
BeskrivelseNasjonalt stevne
Merknader
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering
Kvalifiseringsrunde - Individuell Kvalifiseringsrunde - Individuell
Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
1 1 Aune Geir Ola Roan Roan Pistolklubb - Bueskyttergruppe429 4 14
Compound 1
1 1 Haugseth Mads Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa580 40 20
2 2 Grydeland Runa Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa579 39 21
3 3 Beer-Johansen Hugo Ørnes Ørnes IL - Bueskyttergruppa577 37 23
4 4 Stranden John Olav Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa571 33 26
5 5 Waagen Geir Sverr Sverresborg Bueskyttere566 26 34
6 6 Haugseth Robin Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa558 20 38
Compound 2
1 1 Johannessen Astrid Nina Roan Roan Pistolklubb - Bueskyttergruppe570 30 30
2 2 Nordeng Ståle Sverr Sverresborg Bueskyttere557 21 35
3 3 Ramstad Anders Reirå Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe555 18 39
4 4 Vassvik Geir Magnus Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe552 17 38
5 5 Grøtting Morten Stoks Stoksund SK - Bueskyttergr.546 12 42
6 6 Stranden Janne Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa533 9 37
7 7 Jenssen Håkon Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa527 15 31
8 8 Skogen Arne Kolbjørn Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa527 4 43
9 9 Stranden Monja Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa510 8 23
10 10 Overholt Arne Halvdan Sverr Sverresborg Bueskyttere509 7 30
11 11 Stranden Ådne Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa497 4 26
12 12 Syversen Tove Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa494 6 21
Compound 4
1 1 Ramstad Christina Reirå Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe560 22 36
2 2 Isdal Kristin Beate Geita Geitastrand IL - Bueskyttere559 21 37
3 3 Stranden Malin Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa485 2 28
4 4 Skjærvik Lars Martin Stoks Stoksund SK - Bueskyttergr.475 3 24
Compound 5
3 3 Andersen Sigve Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa438 3 18
Felles 6
Mortensen Stian Alexander Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa
Recurve 1
1 1 Raphaug Petter Sverr Sverresborg Bueskyttere549 22 27
2 2 Husdal Hanne S. Geita Geitastrand IL - Bueskyttere486 12 21
Recurve 2
1 1 Isdal Bjørn Geita Geitastrand IL - Bueskyttere356 4 6
Recurve 4
1 1 Grøtting Arnar Stoks Stoksund SK - Bueskyttergr.373 2 6
Tradisjonell 2
2 2 Simonsen Anne Lise Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe341 2 6