Detaljer
Stevne-Id2015001
Dato20 Mar 2015
22 Mar 2015
ArrangørKlepp - Klepp Bueskyttere
BeskrivelseNorsk mesterskap
AlternativerFinaler
Merknader
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering
Eliminasjon og finalerunden - Lagplassering Eliminasjon og finalerunden - Lagplassering
Kvalifiseringsrunde - Individuell Kvalifiseringsrunde - Individuell
Kvalifiseringsrunde - Lag Kvalifiseringsrunde - Lag
Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett
Eliminasjon & finalerunder - lagoppsett Eliminasjon & finalerunder - lagoppsett
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow Damer
1 1 Avdal Siw Caroline Hvale Hvaler IL - Bueskyttere362 3 2
Barebow Herrer
1 1 Sandbæk Johny Sande Sandefjord Bueskyttere499 9 20
2 2 Edvardsen Rune Hvale Hvaler IL - Bueskyttere479 9 16
3 3 Gjelseth Fred Arne Fredr Fredrikstad Bueskyttere440 5 18
4 4 Sjøtun Svein-Ole Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere439 5 17
5 5 Schelander Morten Sande Sandefjord Bueskyttere437 6 11
6 6 Bøe Kjell Sande Sandefjord Bueskyttere415 7 8
7 7 Lien Per Kristian Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe391 5 5
8 8 Width Jon Henning Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe371 4 4
9 9 Nergård Øystein Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe325 3 5
Barebow Kadett
1 1 Lindvall Marius Ødegård Larvi Larvik Bueskyttere286 3 4
2 2 Tajet Lars Martin Larvi Larvik Bueskyttere271 1 2
3 3 Molteberg Mathias Boye Larvi Larvik Bueskyttere263 2 6
Barebow Rekrutt
1 1 Rutledal Adrian Asker Larvi Larvik Bueskyttere465 7 13
2 2 Lysebo Ivan Larvi Larvik Bueskyttere339 2 5
Compound Damer
1 1 Grydeland Runa Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa576 36 24
2 2 Johannessen Astrid Nina Roan Roan Pistolklubb - Bueskyttergruppe570 32 26
3 3 Svensen June Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere566 27 32
4 4 Fevang Laila Sande Sandefjord Bueskyttere566 26 34
5 5 Svensen Julie Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere553 18 37
6 6 Storelv Kristine Tinde Tinden Bueskytterklubb535 16 35
7 7 Hoff Rosemary Berge Bergen Bueskyttere535 10 39
8 8 Stranden Janne Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa527 12 31
9 9 Beer-Johansen Ina Ørnes Ørnes IL - Bueskyttergruppa525 4 47
10 10 Haugseth Marit Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa481 9 23
11 11 Tveiten Lene Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere439 5 13
12 12 Istad Gerd Irene Farsu Farsund IL - Bueskyttere403 3 27
Compound Herrer
1 1 Tjentland Oddmund Klepp Klepp Bueskyttere589 49 11
2 2 Haugseth Mads Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa588 48 12
3 3 Åmås Njål Klepp Klepp Bueskyttere587 47 13
4 4 Lie Eivind Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.582 42 18
5 5 Kramer Haslestad Marius Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere578 38 22
6 6 Beer-Johansen Hugo Ørnes Ørnes IL - Bueskyttergruppa576 36 24
7 7 Nordhus Jan Erik Berge Bergen Bueskyttere572 34 24
8 8 Øyen Eddie Asgeir Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.572 32 28
8 8 Figved Tommy Klepp Klepp Bueskyttere572 32 28
10 10 Svensen Bjørn Inge Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere571 31 29
11 11 Aakre Frode Klepp Klepp Bueskyttere570 30 30
11 11 Fykse Gunnar Klepp Klepp Bueskyttere570 30 30
13 13 Johnsen Jon William Ullen Ullensaker Bueskytterklubb568 29 30
14 14 Hjelle Petter Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.568 28 32
14 14 Waagen Geir Sverr Sverresborg Bueskyttere568 28 32
16 16 Nese Oddgeir Klepp Klepp Bueskyttere567 27 33
16 16 Nødland Bent Klepp Klepp Bueskyttere567 27 33
18 18 Johannessen Morten Fredr Fredrikstad Bueskyttere564 25 34
19 19 Sannerud Stian Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere564 24 36
20 20 Bratland Bengt Harst Harstad Bueskyttere561 22 37
21 21 Stranden John Olav Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa560 20 40
22 22 Dyrstad Hans Trygve Lyngd Lyngdal Bueskyttere557 17 43
23 23 Enger Robert Larvi Larvik Bueskyttere555 22 33
24 24 Haugseth Robin Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa554 18 39
25 25 Myklebost Fredrik Geita Geitastrand IL - Bueskyttere554 17 40
26 26 Tveiten Bjørn Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere551 19 35
27 27 Hubred Jon Arild Skrei Skreia IL - Bueskyttere548 13 42
28 28 Istad Richard Farsu Farsund IL - Bueskyttere546 14 40
29 29 Schumann-Olsen Bow Berge Bergen Bueskyttere546 10 46
30 30 Westby Frank Dramm Drammen Bueskyttere545 17 32
31 31 Helfredsen Henrik Fredr Fredrikstad Bueskyttere544 13 38
32 32 Einvik Kim Rune Skrim IL Skrim - Bueskyttere544 10 44
33 33 Martinkenas Bronislovas Berge Bergen Bueskyttere540 14 34
34 34 Johansen Jørgen Skeie Krist Kristiansand Bueskyttere533 10 36
35 35 Vassvik Geir Magnus Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe527 9 46
36 36 Lillesæter Odd Lauge Laugen Bueskytterklubb524 16 38
37 37 Antonsen Marius Klepp Klepp Bueskyttere502 8 39
38 38 Richardsen Wanja Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere491 6 27
Compound Herrer 50
1 1 Hagen Paul Ole Elver Elverum Bueskyttere580 40 20
2 2 Helland Atle Berge Bergen Bueskyttere578 38 22
3 3 Albrigtsen Gøran Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere575 35 25
4 4 Johansen John Olav Fredr Fredrikstad Bueskyttere561 22 37
5 5 Svensen Knut Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere556 19 38
6 6 Steine Ole Kristian Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere553 21 34
7 7 Borgersen Freddy Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere553 17 39
8 8 Nordeng Ståle Sverr Sverresborg Bueskyttere540 6 48
9 9 Erkinharju Taisto Berge Bergen Bueskyttere537 10 45
10 10 Hoff Victor Berge Bergen Bueskyttere533 7 41
Compound Herrer Junior
1 1 Evensen Ragnar Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere578 39 20
2 2 Ramstad Anders Reirå Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe563 24 35
3 3 Gundersen Kenneth Skrim IL Skrim - Bueskyttere562 25 32
4 4 Nikolaisen Kristoffer Tinde Tinden Bueskytterklubb551 16 39
5 5 Rasmussen Thomas Skrei Skreia IL - Bueskyttere535 13 39
6 6 Jørgensen Emil Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere532 14 30
7 7 Hoff Berg Stian Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere532 8 40
8 8 Thorød Stian Kevin Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere521 6 35
Compound Kadett Gutter
1 1 Skar Solve Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe574 35 24
2 2 Stranden Ådne Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa552 17 38
3 3 Grelland Even Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere544 12 41
4 4 Winther Morten Stoks Stoksund SK - Bueskyttergr.543 18 30
5 5 Bævre Aleksander B Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe516 13 36
6 6 Holen Berg Daniel Skrei Skreia IL - Bueskyttere505 2 33
7 7 Lien Lars Einar Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe487 3 29
8 8 Hosen Eskil Stoks Stoksund SK - Bueskyttergr.448 4 20
9 9 Røv Mathiassen Mikael Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere446 7 20
Compound Kadett Jenter
1 1 Mølslett Oda Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe570 30 30
2 2 Lislevand Sunniva Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere552 15 42
3 3 Stranden Monja Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa540 11 39
Compound Rekrutt Gutter
1 1 Figved Sander Berner Klepp Klepp Bueskyttere561 22 37
2 2 Isnes Trym Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere553 18 39
3 3 Figved Thomas Berner Klepp Klepp Bueskyttere550 13 44
4 4 Figved Even Klepp Klepp Bueskyttere539 12 44
5 5 Nikolaisen Kent Andreas Tinde Tinden Bueskytterklubb533 12 39
6 6 Hansen Håvard Stålk Stålkameratene IL - Bueskyttergruppe140 5 10
Compound Rekrutt Jenter
1 1 Ramstad Christina Reirå Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe573 33 27
2 2 Isdal Kristin Beate Geita Geitastrand IL - Bueskyttere563 23 37
3 3 Simonsen Pia Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe552 15 42
4 4 Stranden Malin Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa513 9 27
Recurve Damer
1 1 Richardsen Wanja Marie Moss Moss Bueskyttere559 27 26
2 2 Ridderström Line Blomén Sande Sandefjord Bueskyttere556 26 26
3 3 Stanieczek Anna Hvals Hvalstad IL - Bueskyttergruppe555 24 28
4 4 Rosland Siv Klepp Klepp Bueskyttere549 27 21
5 5 Iversen Lisbeth Hvale Hvaler IL - Bueskyttere543 16 34
6 6 Nygaard Stine Fredr Fredrikstad Bueskyttere537 19 22
7 7 Oldebråten Siri Mette Fredr Fredrikstad Bueskyttere528 16 27
8 8 Nordmelan Ragnhild Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere523 16 26
9 9 Lemaire Pauline Berge Bergen Bueskyttere522 17 26
10 10 Stensbye Beate Røyset Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere519 14 24
11 11 Sigvartsen Monica Fredr Fredrikstad Bueskyttere511 13 23
12 12 Bjelland Heidi Larvi Larvik Bueskyttere508 15 18
13 13 Kribe Yvonne Desirée Fredr Fredrikstad Bueskyttere487 9 21
14 14 Røv Mathiassen Elin Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere487 5 18
15 15 Nicklasson Annmereth Gjesd Gjesdalbuane486 8 14
16 16 Østengen Vik-Strandli Hedvig Martine Ullen Ullensaker Bueskytterklubb464 8 14
17 17 Myhre Linda Ålesu Ålesund Bueskytterklubb 464 6 16
18 18 Sandven Karianne Klepp Klepp Bueskyttere449 7 14
19 19 Saumane Greta Skrim IL Skrim - Bueskyttere443 7 11
20 20 Lystad Therese Møllerop Skrim IL Skrim - Bueskyttere436 7 10
21 21 Taksdal Anette Bjørløw Klepp Klepp Bueskyttere431 8 9
22 22 Schwital Emmy Larvi Larvik Bueskyttere429 2 17
23 23 Taksdal Monica Klepp Klepp Bueskyttere425 3 9
24 24 Andersen June Hosøy Skrim IL Skrim - Bueskyttere420 4 9
25 25 Myhre Elisabeth Ålesu Ålesund Bueskytterklubb 419 2 11
26 26 Foxley Sharmilia Stava Stavanger Bueskyttere339 2 7
Recurve Damer 50
1 1 Kribe Vera Wivi-Ann Fredr Fredrikstad Bueskyttere533 18 25
2 2 Gundersen Nina Sande Sandefjord Bueskyttere508 15 23
3 3 Hoff Kjerstin Berge Bergen Bueskyttere473 8 13
4 4 Sandbæk Inger Sande Sandefjord Bueskyttere458 11 9
5 5 Nordskag Berit Krist Kristiansand Bueskyttere446 3 16
6 6 Bøe Wenche Sande Sandefjord Bueskyttere361 7 6
Recurve Damer Junior
1 1 Albertsen Lotte Stava Stavanger Bueskyttere523 17 21
2 2 Raastad Davies Kristin Ås Ås Bueskyttere501 12 24
3 3 Østengen Vik-Strandli Maria Kristina Ullen Ullensaker Bueskytterklubb473 5 16
4 4 Bryn Anne Stava Stavanger Bueskyttere468 5 13
5 5 Lissner Michelle Moss Moss Bueskyttere396 8 10
Recurve Herrer
1 1 Hagen Paul André Elver Elverum Bueskyttere584 44 16
2 2 Nesteng Bård Magnus Fredr Fredrikstad Bueskyttere571 35 21
3 3 Humlekjær Lars Erik Fredr Fredrikstad Bueskyttere562 32 21
4 4 Løkkebergøen Jarl Alexander Sande Sandefjord Bueskyttere560 30 22
5 5 Andersen Espen Andreas Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere557 26 27
6 6 Rusås Per-Olav Sarps Sarpsborg Bueskyttere556 24 29
7 7 Furnes Christoffer Tinde Tinden Bueskytterklubb555 26 31
8 8 Burhol Simen S. Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere552 22 29
9 9 Hogrenning Jan Ove Loen Loen IL - Bogeskyttergruppa546 25 26
10 10 Lindberget Sigmund Elver Elverum Bueskyttere544 23 28
11 11 Mosand Arve Skrei Skreia IL - Bueskyttere543 22 22
12 12 Nesset Jon Ivar Ørje Ørje IL - Bueskyttergruppe538 21 27
13 13 Knutsen Bjørn-Cato Fløya IF Fløya - Bueskyttergruppe538 18 28
14 14 Eriksen Arnt Marius Tinde Tinden Bueskytterklubb536 25 26
15 15 Bentestuen Eirik Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere536 17 25
16 16 Halvorsen Marius Larvi Larvik Bueskyttere534 18 24
17 17 Jeremiassen Finn Stava Stavanger Bueskyttere531 17 22
18 18 Eriksen Børge Tinde Tinden Bueskytterklubb530 20 19
19 19 Raphaug Petter Sverr Sverresborg Bueskyttere529 16 24
20 20 Holte Ole Jørgen Hvale Hvaler IL - Bueskyttere528 23 21
21 21 Evensen Stig Larvi Larvik Bueskyttere528 19 26
22 22 Olufsen Ole-Kristian Stava Stavanger Bueskyttere528 18 24
23 23 Bøkestad Mikael Moss Moss Bueskyttere527 14 26
24 24 Tangen Kim Johan Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere525 17 23
25 25 Dekeyser Wim Hvals Hvalstad IL - Bueskyttergruppe524 17 20
26 26 Nilsen Magne Fredr Fredrikstad Bueskyttere522 16 17
27 27 Lislevand Ole Martin Elver Elverum Bueskyttere520 15 22
28 28 Laukeland Terje Førde Førde Bogeskyttarklubb517 15 21
29 29 Bolgen Jan Erik Ullen Ullensaker Bueskytterklubb508 15 19
30 30 Søgnen Bjørn Reinhardt Ullen Ullensaker Bueskytterklubb506 13 20
31 31 Vatne Geir Sverr Sverresborg Bueskyttere504 14 19
32 32 Albertsen Paul Inge Stava Stavanger Bueskyttere494 14 16
33 33 Prestegarden Dag Olav Sverr Sverresborg Bueskyttere493 13 14
34 34 Andersen Øyvind Loen Loen IL - Bogeskyttergruppa491 15 21
35 35 Hetland Kjetil Gjesd Gjesdalbuane491 13 14
36 36 Gjølstad Robin Hvale Hvaler IL - Bueskyttere490 12 21
37 37 Vonheim Johnny Loen Loen IL - Bogeskyttergruppa490 12 14
38 38 Tornes Eilif Johan Berge Bergen Bueskyttere485 14 17
39 39 Grinaker Leifsen Trond Ullen Ullensaker Bueskytterklubb484 11 18
40 40 Andreassen Lars Fredr Fredrikstad Bueskyttere480 8 22
41 41 Nordtvedt Johnny Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere463 6 11
42 42 Oswald Joachim Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere459 5 16
43 43 Grødeland Kjartan Klepp Klepp Bueskyttere452 4 13
44 44 Saumanas Algirdas Skrim IL Skrim - Bueskyttere439 4 13
45 45 Myrvoll Åge Ålesu Ålesund Bueskytterklubb 428 9 6
46 46 Sánchez-López Alberto Stava Stavanger Bueskyttere407 3 9
47 47 Veland Tommy Klepp Klepp Bueskyttere392 5 9
Recurve Herrer 50
1 1 Karlsen Jan Harald Sørfo Sørfold Bueklubb550 25 22
2 2 Figved Martin Klepp Klepp Bueskyttere537 14 31
3 3 Måleng John Moss Moss Bueskyttere531 13 33
4 4 Lysnes Arild Larvi Larvik Bueskyttere522 21 18
5 5 Kjelsberg Bent Ove HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe522 15 24
6 6 Møller Helge Fredr Fredrikstad Bueskyttere521 16 20
7 7 Sekkelsten Jan Roar Førde Førde Bogeskyttarklubb516 21 16
8 8 Moldenhauer Manfred Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere505 7 23
9 9 Åmås Norulf Klepp Klepp Bueskyttere504 15 17
10 10 Øvernes Leif Terje Klepp Klepp Bueskyttere499 10 20
11 11 Hansen Asbjørn Stålk Stålkameratene IL - Bueskyttergruppe495 10 17
12 12 Indset Jon HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe485 8 17
13 13 Stein Ole Magnar Førde Førde Bogeskyttarklubb474 9 18
14 14 Budalen Ivar Moss Moss Bueskyttere410 3 10
15 15 Olsen Alf Stava Stavanger Bueskyttere350 6 8
16 16 Mjelva Jørgen Stava Stavanger Bueskyttere323 2 3
Recurve Herrer Junior
1 1 Saurdal Bjørnar Klepp Klepp Bueskyttere568 30 28
2 2 Gjone Johannes Larvi Larvik Bueskyttere512 14 17
3 3 Kylypenko Serhii Krist Kristiansand Bueskyttere493 10 17
4 4 Skjelanger Kristoffer Berge Bergen Bueskyttere490 17 16
5 5 Høynes Hallvard Daniel Krist Kristiansand Bueskyttere467 2 10
6 6 Sletsjøe Thomas Thon Larvi Larvik Bueskyttere460 5 15
7 7 Thorstensen Mats Skrei Skreia IL - Bueskyttere441 5 12
8 8 Isdal Bjørn Geita Geitastrand IL - Bueskyttere381 4 9
9 9 Vonheim Vegard Loen Loen IL - Bogeskyttergruppa361 5 6
10 10 Wöllner Maximilian Gjesd Gjesdalbuane235 1 3
Recurve Kadett Gutter
1 1 Hasthi Sander Thorbjørnsen Sarps Sarpsborg Bueskyttere565 31 24
2 2 Klings Klepp Klepp Bueskyttere565 30 25
3 3 Olufsen Sindre Leidland Stava Stavanger Bueskyttere560 25 30
4 4 Faugstad Anders Stava Stavanger Bueskyttere557 28 24
5 5 Mølslett Sondre Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe540 16 32
6 6 Zbiciak David Hvals Hvalstad IL - Bueskyttergruppe536 22 21
7 7 Bredesen Mathias Vangen Førde Førde Bogeskyttarklubb530 19 21
8 8 Fet Kristian Hunde Hundeidvik IL - Bueskyttergruppe525 18 19
9 9 Gjone Sindre Larvi Larvik Bueskyttere499 9 19
10 10 Støve Gjestvang Swanand Skrei Skreia IL - Bueskyttere496 9 20
11 11 Molnes Sverre Moldskred VIGRA Vigra IL - Bueskyttere472 10 18
12 12 Iversen Simen Hvale Hvaler IL - Bueskyttere472 9 10
13 13 Madaus Narve Surna Surnadal IL - Bueskyttergruppe469 9 18
14 14 Myhrmoen Ole Marius Krist Kristiansand Bueskyttere468 6 21
15 15 Opland Jørgen Erlandsen Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere459 6 16
16 16 Alvestad Simen Hunde Hundeidvik IL - Bueskyttergruppe458 5 16
17 17 Måkestad Eirik Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere450 6 12
18 18 Krohn Kristian Hunde Hundeidvik IL - Bueskyttergruppe421 7 10
19 19 Hildebrandt Patrick S. Krist Kristiansand Bueskyttere414 8 5
20 20 Rasmussen Våge Elias Stava Stavanger Bueskyttere408 4 6
21 21 Eide Nataniel Førde Førde Bogeskyttarklubb405 7 7
22 22 Pedersen Schøne Snorre Hvale Hvaler IL - Bueskyttere376 4 9
Recurve Kadett Jenter
1 1 Krabbe-Knudsen Dina Stava Stavanger Bueskyttere525 17 21
2 2 Husdal Hanne S. Geita Geitastrand IL - Bueskyttere502 13 22
3 3 Sæterlid Kaia Holmen Krist Kristiansand Bueskyttere495 12 16
4 4 Gøytil Ingrid Krist Kristiansand Bueskyttere488 7 20
5 5 Asbjørnsen Celine Elisabet Fredr Fredrikstad Bueskyttere453 7 12
6 6 Brodshaug Heidi Leira Skrei Skreia IL - Bueskyttere442 7 10
7 7 Jensvang Julie Moss Moss Bueskyttere420 7 6
8 8 Valderhaug Myhre Marie Ålesu Ålesund Bueskytterklubb 419 2 11
9 9 Lee Thon Gundersen Isabelle Berge Bergen Bueskyttere416 5 13
10 10 Storås Celine Torland Klepp Klepp Bueskyttere327 2 6
Recurve Rekrutt Gutter
1 1 Østensen Martin Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere557 25 28
2 2 Sjøtun Odin Foss Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere555 26 24
3 3 Roth Sander VIGRA Vigra IL - Bueskyttere540 26 15
4 4 Kasbo Fog Jens Petter Ørje Ørje IL - Bueskyttergruppe533 19 20
5 5 Mecham Nathaniel Fredr Fredrikstad Bueskyttere515 10 28
6 6 Tessand-Jensen Karl Martin Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere496 17 15
7 7 Eiken Fredrik Emblem VIGRA Vigra IL - Bueskyttere474 7 14
8 8 Mauren Søylen Daniel Ålesu Ålesund Bueskytterklubb 473 8 15
9 9 Risa Jon Stava Stavanger Bueskyttere441 4 13
10 10 Sigvartsen Aamodt Emil Fredr Fredrikstad Bueskyttere434 6 9
Recurve Rekrutt Jenter
1 1 Hillestad Katrine Stava Stavanger Bueskyttere557 23 33
2 2 Brodshaug Aino Leira Skrei Skreia IL - Bueskyttere410 5 7
3 3 Klem Lønn Emilie Ullen Ullensaker Bueskytterklubb368 3 6
4 4 Øye Karen Margrete Stava Stavanger Bueskyttere266 3 6
5 5 Agasøster Linnea Emilie Aarre Stava Stavanger Bueskyttere253 2 2
Tradisjonell Damer
1 1 Rusås Martine Sarps Sarpsborg Bueskyttere422 3 11
2 2 Simonsen Anne Lise Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe397 4 8
3 3 Klemp Simonsen Heidi Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe363 5 6
4 4 Borøy Elin Stea Krist Kristiansand Bueskyttere299 0 5
Tradisjonell Herrer
1 1 Anzjøn Stein Klepp Klepp Bueskyttere517 19 13
2 2 Erdal Ove Harda Hardanger Bogeskyttarklubb512 16 17
3 3 Pahlm Per Ivar Berge Bergen Bueskyttere511 11 18
7 7 Nikolaisen Svein Tinde Tinden Bueskytterklubb501 4 31
8 8 Dybedokken Stein Oddvar Harda Hardanger Bogeskyttarklubb496 9 20
9 9 Baller Frank Ås Ås Bueskyttere494 9 18
10 10 Andersen Harald Harda Hardanger Bogeskyttarklubb492 12 14
11 11 Aarberg Magne Førde Førde Bogeskyttarklubb490 15 12
12 12 Martinsen Tom Skrei Skreia IL - Bueskyttere489 10 17
13 13 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere489 9 19
14 14 Strømmen Terje Harda Hardanger Bogeskyttarklubb473 8 15
15 15 Danevad Kjetil A. Krist Kristiansand Bueskyttere467 10 14
16 16 Halvorsen Tom Berge Bergen Bueskyttere453 5 18
17 17 Thorsen Anders Berge Bergen Bueskyttere449 4 16
18 18 Bækkelund Jon Kåre Lyngd Lyngdal Bueskyttere441 4 16
19 19 Andersen Magne Krist Kristiansand Bueskyttere432 5 9
20 20 Søbye Asbjørn Krist Kristiansand Bueskyttere418 3 12
21 21 Gertz Hans Dieter Berge Bergen Bueskyttere374 2 6
22 22 Fjellheim Kjetil Berge Bergen Bueskyttere314 2 2
23 23 Johnsen Erling Lyngd Lyngdal Bueskyttere284 3 2
Tradisjonell Rekrutt
1 1 Andersen Sivert Kolås Harda Hardanger Bogeskyttarklubb373 1 7
2 2 Hennissen Petter N. Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere363 6 4
3 3 Sævartveit Per Birkelund Harda Hardanger Bogeskyttarklubb239 0 3