Detaljer
Stevne-Id2015016
Dato 8 Mar 2015
ArrangørLarvi - Larvik Bueskyttere
BeskrivelseNasjonalt stevne
Merknader
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering
Kvalifiseringsrunde - Individuell Kvalifiseringsrunde - Individuell
Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
1 1 Sandbæk Johny Sande Sandefjord Bueskyttere516 18 14
2 2 Sjøtun Svein-Ole Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere423 3 13
4 4 Molteberg Mathias Boye Larvi Larvik Bueskyttere321 0 8
5 5 Lindvall Marius Ødegård Larvi Larvik Bueskyttere308 2 6
Barebow 4
1 1 Rutledal Adrian Asker Larvi Larvik Bueskyttere486 14 13
2 2 Lysebo Ivan Larvi Larvik Bueskyttere414 4 8
Compound 1
1 1 Åmås Njål Klepp Klepp Bueskyttere593 51 7
2 2 Bøe Morten Sande Sandefjord Bueskyttere580 40 20
3 3 Hjelle Petter Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.568 28 32
4 4 Svensen June Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere562 24 34
5 5 Fevang Laila Sande Sandefjord Bueskyttere560 21 38
6 6 Evensen Ragnar Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere558 27 32
Compound 2
1 1 Enger Robert Larvi Larvik Bueskyttere551 19 35
2 2 Hoff Berg Stian Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere533 6 44
3 3 Einvik Kim Rune Skrim IL Skrim - Bueskyttere525 9 38
Compound 4
1 1 Isnes Trym Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere536 8 41
2 2 Gjone Andrè Skintvedt Larvi Larvik Bueskyttere487 5 26
Recurve 1
1 1 Bjelland Tommy Larvi Larvik Bueskyttere569 34 21
2 2 Jernslett Henrik Fjeldstad Larvi Larvik Bueskyttere557 29 21
3 3 Ridderström Line Blomén Sande Sandefjord Bueskyttere552 25 26
4 4 Stanieczek Anna Hvals Hvalstad IL - Bueskyttergruppe552 24 25
5 5 Halvorsen Marius Larvi Larvik Bueskyttere551 24 24
6 6 Richardsen Wanja Marie Moss Moss Bueskyttere541 18 27
7 7 Nordmelan Ragnhild Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere530 23 18
8 8 Nordbø Øyvind Sande Sandefjord Bueskyttere527 16 19
9 9 Iversen Lisbeth Hvale Hvaler IL - Bueskyttere524 18 18
Recurve 2
1 1 Evensen Stig Larvi Larvik Bueskyttere550 24 24
2 2 Sørensen Ingar Horte Horten Bueskyttere542 21 26
3 3 Gjone Johannes Larvi Larvik Bueskyttere515 14 26
4 4 Gjone Sindre Larvi Larvik Bueskyttere511 12 23
5 5 Bøkestad Mikael Moss Moss Bueskyttere510 20 9
6 6 Lysnes Arild Larvi Larvik Bueskyttere506 13 16
7 7 Lislevand Ole Martin Elver Elverum Bueskyttere505 9 25
8 8 Nilsen Magne Fredr Fredrikstad Bueskyttere496 10 23
9 9 Zbiciak David Hvals Hvalstad IL - Bueskyttergruppe483 13 14
10 10 Laurent Gonnet Willy Horte Horten Bueskyttere477 8 14
11 11 Sandbæk Inger Sande Sandefjord Bueskyttere473 6 17
13 13 Schwital Emmy Larvi Larvik Bueskyttere454 7 6
14 14 Sletsjøe Thomas Thon Larvi Larvik Bueskyttere434 8 11
15 15 Hildebrandt Patrick S. Krist Kristiansand Bueskyttere432 7 12
Recurve 3
1 1 Helland Hans Horte Horten Bueskyttere509 17 19
3 3 Andersen June Hosøy Skrim IL Skrim - Bueskyttere480 10 14
5 5 Saumanas Algirdas Skrim IL Skrim - Bueskyttere454 8 12
6 6 Saumane Greta Skrim IL Skrim - Bueskyttere438 5 17
7 7 Lystad Therese Møllerop Skrim IL Skrim - Bueskyttere415 2 9
Recurve 4
1 1 Nærsnes Benjamin Horte Horten Bueskyttere292 0 1
Recurve 5
1 1 Laurent-Gonnet Alrick Horte Horten Bueskyttere476 8 12
Tradisjonell 1
1 1 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere445 8 7