Detaljer
Stevne-Id2015017
Dato28 Feb 2015
ArrangørLille - Lillestrøm & Omegn Bueskyttere
BeskrivelseNorges Cup
MerknaderFinale i Norgescupen

Sted: Skedsmohallen, Lillestrøm
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering
Kvalifiseringsrunde - Individuell Kvalifiseringsrunde - Individuell
Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
1 1 Johannessen Jens Erik Lauge Laugen Bueskytterklubb513 13 22
2 2 Sandbæk Johny Sande Sandefjord Bueskyttere492 10 6
3 3 Schelander Morten Sande Sandefjord Bueskyttere476 10 16
4 4 Sjøtun Svein-Ole Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere473 6 20
5 5 Edvardsen Rune Hvale Hvaler IL - Bueskyttere460 3 15
6 6 Gjelseth Fred Arne Fredr Fredrikstad Bueskyttere447 4 14
7 7 Lien Hilde Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere437 5 9
8 8 Bøe Kjell Sande Sandefjord Bueskyttere433 6 9
9 9 Okon Zbigniew Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere389 5 7
10 10 Østerbø Marianne Skrim IL Skrim - Bueskyttere279 2 5
Compound 1
1 1 Bøe Morten Sande Sandefjord Bueskyttere587 47 13
2 2 Smørdal Ericsson Mats Inge Klepp Klepp Bueskyttere578 38 22
3 3 Hagen Paul Ole Elver Elverum Bueskyttere576 36 24
4 4 Fevang Laila Sande Sandefjord Bueskyttere568 28 32
5 5 Sannerud Stian Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere564 24 36
5 5 Hjelle Petter Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.564 24 36
5 5 Evensen Ragnar Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere564 24 36
Compound 2
1 1 Svensen Bjørn Inge Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere560 21 38
2 2 Gundersen Kenneth Skrim IL Skrim - Bueskyttere555 17 42
3 3 Skau Henning Skrim IL Skrim - Bueskyttere554 19 20
4 4 Jørgensen Erik Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere550 16 35
6 6 Valberg Tor Finst Finstadbru Bueskyttere547 15 38
8 8 Lislevand Sunniva Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere544 9 46
9 9 Antonsen Fred Finst Finstadbru Bueskyttere544 7 19
10 10 Helfredsen Henrik Fredr Fredrikstad Bueskyttere542 15 41
11 11 Einvik Kim Rune Skrim IL Skrim - Bueskyttere538 12 36
12 12 Lien Morten Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere537 5 18
13 13 Tveiten Bjørn Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere536 16 34
14 14 Hoff Berg Stian Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere534 14 41
15 15 Hubred Jon Arild Skrei Skreia IL - Bueskyttere525 10 42
16 16 Jørgensen Emil Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere522 12 25
17 17 Tveiten Lene Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere430 1 12
18 18 Svensen Knut Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere344 7 21
Compound 3
1 1 Pedersen Sigmund Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere541 5 41
2 2 Vadla Ronny Finst Finstadbru Bueskyttere535 10 37
3 3 Thorød Stian Kevin Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere534 8 40
4 4 Røv Mathiassen Mikael Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere532 5 45
5 5 Holen Berg Daniel Skrei Skreia IL - Bueskyttere526 6 37
7 7 Henriksen Una Benedicte Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere509 4 37
Compound 4
1 1 Jørgensen Sara Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere531 10 40
2 2 Aryan Milad Hvale Hvaler IL - Bueskyttere445 2 24
Felles 6
Nærsnes Thomas Horte Horten Bueskyttere
Nærsnes Jakob Horte Horten Bueskyttere
Strand Benjamin Ullen Ullensaker Bueskytterklubb
Recurve 1
1 1 Hagen Paul André Elver Elverum Bueskyttere585 46 13
2 2 Saurdal Bjørnar Klepp Klepp Bueskyttere581 42 17
3 3 Nesteng Bård Magnus Fredr Fredrikstad Bueskyttere574 16 13
4 4 Humlekjær Lars Erik Fredr Fredrikstad Bueskyttere572 34 24
5 5 Burhol Simen S. Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere567 32 13
6 6 Stanieczek Anna Hvals Hvalstad IL - Bueskyttergruppe565 31 24
7 7 Ridderström Line Blomén Sande Sandefjord Bueskyttere560 30 23
8 8 Richardsen Wanja Marie Moss Moss Bueskyttere560 25 30
9 9 Rusås Per-Olav Sarps Sarpsborg Bueskyttere544 23 28
10 10 Nesset Jon Ivar Ørje Ørje IL - Bueskyttergruppe542 24 24
11 11 Iversen Lisbeth Hvale Hvaler IL - Bueskyttere542 21 23
12 12 Nygaard Stine Fredr Fredrikstad Bueskyttere541 14 34
13 13 Nordbø Øyvind Sande Sandefjord Bueskyttere535 17 25
14 14 Lindberget Sigmund Elver Elverum Bueskyttere535 15 9
15 15 Nordmelan Ragnhild Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere532 10 15
16 16 Tangen Kim Johan Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere525 12 28
17 17 Klings Klepp Klepp Bueskyttere521 8 7
18 18 Skjelanger Kristoffer Berge Bergen Bueskyttere499 11 15
19 19 Sigvartsen Monica Fredr Fredrikstad Bueskyttere442 9 15
Recurve 2
1 1 Hasthi Sander Thorbjørnsen Sarps Sarpsborg Bueskyttere566 34 20
2 2 Søgnen Bjørn Reinhardt Ullen Ullensaker Bueskytterklubb524 18 21
3 3 Moldenhauer Manfred Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere515 12 27
4 4 Sørensen Ingar Horte Horten Bueskyttere514 11 21
5 5 Bentestuen Eirik Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere508 9 18
6 6 Grinaker Leifsen Trond Ullen Ullensaker Bueskytterklubb492 11 15
7 7 Lislevand Ole Martin Elver Elverum Bueskyttere491 12 20
8 8 Asbjørnsen Celine Elisabet Fredr Fredrikstad Bueskyttere491 6 23
9 9 Zbiciak David Hvals Hvalstad IL - Bueskyttergruppe490 8 20
10 10 Larsen Joachim Ullen Ullensaker Bueskytterklubb476 7 20
11 11 Hansen Vegar Lillh Lillehammer Bueskytterklubb468 7 17
12 12 Iversen Simen Hvale Hvaler IL - Bueskyttere461 5 17
13 13 Sandbæk Inger Sande Sandefjord Bueskyttere457 8 18
14 14 Johannessen Birger Ullen Ullensaker Bueskytterklubb451 8 16
15 15 Dekeyser Wim Hvals Hvalstad IL - Bueskyttergruppe421 5 11
16 16 Bøe Wenche Sande Sandefjord Bueskyttere419 5 12
Recurve 3
1 1 Helland Hans Horte Horten Bueskyttere528 17 22
2 2 Lønes Jan Inge Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere525 5 9
3 3 Røv Mathiassen Elin Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere522 20 15
4 4 Ament Milos Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere513 9 23
5 5 Olsson Lønes Benedicte Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere512 12 23
7 7 Ringstad Kristian Finst Finstadbru Bueskyttere492 8 16
8 8 Reppe Silje Andrea Ullen Ullensaker Bueskytterklubb489 3 12
9 9 Andersen June Hosøy Skrim IL Skrim - Bueskyttere452 2 15
11 11 Brodshaug Heidi Leira Skrei Skreia IL - Bueskyttere449 4 13
12 12 Brennesvik Nina Therese Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere402 6 6
Recurve 4
1 1 Østensen Martin Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere526 14 25
2 2 Kasbo Fog Jens Petter Ørje Ørje IL - Bueskyttergruppe519 12 28
5 5 Berg Kristiansen Leon Christoffer Ullen Ullensaker Bueskytterklubb413 3 11
6 6 Brodshaug Aino Leira Skrei Skreia IL - Bueskyttere320 1 5
7 7 Nærsnes Benjamin Horte Horten Bueskyttere301 0 3
8 8 Karlsen Oliver Ullen Ullensaker Bueskytterklubb296 2 4
Recurve 5
1 1 Mosbakk Gyda Ullen Ullensaker Bueskytterklubb504 13 19
2 2 Evang Sara Ullen Ullensaker Bueskytterklubb455 4 16
3 3 Kranå- Løvaas Mats Ullen Ullensaker Bueskytterklubb402 5 8
Tradisjonell 1
1 1 Anzjøn Stein Klepp Klepp Bueskyttere514 12 21
2 2 Erdal Ove Harda Hardanger Bogeskyttarklubb497 12 15
3 3 Neergaard Knut Dramm Drammen Bueskyttere480 8 15
4 4 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere477 7 16
5 5 Hagerup Trond Lauge Laugen Bueskytterklubb447 5 7
6 6 Hagerup Kristin Lauge Laugen Bueskytterklubb421 3 9
7 7 Baller Frank Ås Ås Bueskyttere419 2 10
8 8 Fjeldhaug Bjørn Otto Dramm Drammen Bueskyttere414 1 9
Tradisjonell 2
1 1 Martinsen Tom Skrei Skreia IL - Bueskyttere497 6 12
2 2 Nordviken Ivar Skrei Skreia IL - Bueskyttere458 6 6
3 3 Hviding Roy Finst Finstadbru Bueskyttere413 1 6
5 5 Ripsrud Bjørg Eva Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere350 3 3