Detaljer
Stevne-Id2015022
Dato31 Jan 2015
ArrangørStava - Stavanger Bueskyttere
NavnKrystallstevnet
BeskrivelseNasjonalt stevne
MerknaderKrystallstevnet
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Compound 1
1 1 Haugseth Mads Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa1389 97 47
2 2 Tjentland Oddmund Klepp Klepp Bueskyttere1372 100 45
3 3 Grydeland Runa Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa1365 81 39
4 4 Lie Eivind Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.1365 77 24
5 5 Åmås Njål Klepp Klepp Bueskyttere1364 77 24
6 6 Hagen Paul Ole Elver Elverum Bueskyttere1360 85 35
7 7 Fevang Laila Sande Sandefjord Bueskyttere1347 70 31
8 8 Fykse Gunnar Klepp Klepp Bueskyttere1345 67 32
9 9 Nødland Bent Klepp Klepp Bueskyttere1342 67 21
10 10 Aakre Frode Klepp Klepp Bueskyttere1341 64 25
11 11 Nese Oddgeir Klepp Klepp Bueskyttere1340 61 11
12 12 Figved Tommy Klepp Klepp Bueskyttere1330 59 23
13 13 Svensen June Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere1308 48 19
Compound 2
1 1 Skar Solve Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe1351 66 23
2 2 Rasmussen Thomas Skrei Skreia IL - Bueskyttere1310 58 17
3 3 Svensen Julie Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere1309 46 17
4 4 Albrigtsen Gøran Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere1289 43 12
5 5 Mølslett Oda Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe1283 41 12
6 6 Lislevand Sunniva Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere1253 34 9
7 7 Hoff Victor Berge Bergen Bueskyttere1249 34 9
8 8 Bakke Terje Berge Bergen Bueskyttere1246 30 9
9 9 Antonsen Marius Klepp Klepp Bueskyttere1221 35 10
10 10 Ollikainen Ari Berge Bergen Bueskyttere1203 24 11
11 11 Ramstad Christina Reirå Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe1164 18 3
12 12 Olsen Alf Stava Stavanger Bueskyttere1058 13 2
13 13 Stranden Ådne Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa949 13 6
Recurve 1
1 1 Nesteng Bård Magnus Fredr Fredrikstad Bueskyttere1334 58 19
2 2 Hagen Paul André Elver Elverum Bueskyttere1307 57 20
6 6 Furnes Christoffer Tinde Tinden Bueskytterklubb1264 32 9
7 7 Burhol Simen S. Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere1255 42 20
8 8 Lindberget Sigmund Elver Elverum Bueskyttere1251 35 11
9 9 Saurdal Bjørnar Klepp Klepp Bueskyttere1228 26 7
10 10 Ridderström Line Blomén Sande Sandefjord Bueskyttere1222 27 6
11 11 Stanieczek Anna Hvals Hvalstad IL - Bueskyttergruppe1221 30 10
12 12 Nesset Jon Ivar Ørje Ørje IL - Bueskyttergruppe1218 25 8
13 13 Raphaug Petter Sverr Sverresborg Bueskyttere1198 21 5
14 14 Nordmelan Ragnhild Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere1100 15 3
15 15 Bøe Terje Sande Sandefjord Bueskyttere1094 12 2
16 16 Lislevand Ole Martin Elver Elverum Bueskyttere1093 17 5
17 17 Nordbø Øyvind Sande Sandefjord Bueskyttere1092 15 6
18 18 Holte Ole Jørgen Hvale Hvaler IL - Bueskyttere1069 13 5
19 19 Søgnen Bjørn Reinhardt Ullen Ullensaker Bueskytterklubb1043 11 2
20 20 Skjelanger Kristoffer Berge Bergen Bueskyttere1012 4 1
21 21 Olufsen Ole-Kristian Stava Stavanger Bueskyttere1010 11 0
22 22 Raastad Davies Kristin Ås Ås Bueskyttere951 6 1
23 23 Richardsen Wanja Marie Moss Moss Bueskyttere587 11 3
Recurve 2
1 1 Hasthi Sander Thorbjørnsen Sarps Sarpsborg Bueskyttere1254 32 3
2 2 Olufsen Sindre Leidland Stava Stavanger Bueskyttere1244 31 4
3 3 Faugstad Anders Stava Stavanger Bueskyttere1242 36 6
4 4 Krabbe-Knudsen Dina Stava Stavanger Bueskyttere1207 26 13
5 5 Figved Martin Klepp Klepp Bueskyttere1162 24 9
6 6 Hillestad Katrine Stava Stavanger Bueskyttere1157 18 4
6 6 Klingsheim Joakim Klepp Klepp Bueskyttere0 0 0
7 7 Mølslett Sondre Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe1156 19 5
8 8 Albertsen Lotte Stava Stavanger Bueskyttere1023 7 3
9 9 Hoff Kjerstin Berge Bergen Bueskyttere655 2 0
10 10 Tørsdal Ørjan Hopland Stava Stavanger Bueskyttere0 0 0