Detaljer
Stevne-Id2015033
Dato17 Jan 2015
ArrangørTønsb - Tønsberg & Omegn Bueskyttere
BeskrivelseNasjonalt stevne
Merknader
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
1 1 Sandbæk Johny Sande Sandefjord Bueskyttere528 20 18
2 2 Sjøtun Svein-Ole Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere450 7 12
3 3 Bøe Kjell Sande Sandefjord Bueskyttere438 4 9
Compound 1
1 1 Bøe Morten Sande Sandefjord Bueskyttere584 44 16
2 2 Hagen Paul Ole Elver Elverum Bueskyttere580 40 20
3 3 Fevang Laila Sande Sandefjord Bueskyttere577 37 23
4 4 Pedersen Kai Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere570 30 30
4 4 Svensen June Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere570 30 30
6 6 Hjelle Petter Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.566 27 32
7 7 Albrigtsen Gøran Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere565 26 33
8 8 Evensen Ragnar Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere563 26 31
Compound 2
2 2 Lislevand Sunniva Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere553 18 38
3 3 Helfredsen Henrik Fredr Fredrikstad Bueskyttere552 17 39
4 4 Jørgensen Erik Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere547 13 41
5 5 Gundersen Kenneth Skrim IL Skrim - Bueskyttere545 16 41
6 6 Hagerup Andersen Dag Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere545 15 37
7 7 Borgersen Freddy Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere543 16 39
8 8 Tveiten Bjørn Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere537 12 41
10 10 Jørgensen Emil Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere532 12 33
11 11 Hoff Berg Stian Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere519 5 36
Compound 3
1 1 Skau Henning Skrim IL Skrim - Bueskyttere558 19 40
2 2 Rødseth Bendik Finst Finstadbru Bueskyttere537 11 40
3 3 Pedersen Sigmund Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere506 2 31
4 4 Tveiten Lene Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere505 4 35
Compound 4
1 1 Isnes Trym Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere552 15 40
2 2 Jørgensen Sara Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere515 8 30
Felles 6
Nærsnes Jakob Horte Horten Bueskyttere
Nærsnes Thomas Horte Horten Bueskyttere
Recurve 1
1 1 Hagen Paul André Elver Elverum Bueskyttere583 44 15
2 2 Richardsen Wanja Marie Moss Moss Bueskyttere559 29 24
3 3 Stanieczek Anna Hvals Hvalstad IL - Bueskyttergruppe558 24 30
4 4 Bøe Terje Sande Sandefjord Bueskyttere545 20 30
6 6 Nesset Jon Ivar Ørje Ørje IL - Bueskyttergruppe529 18 23
7 7 Lislevand Ole Martin Elver Elverum Bueskyttere516 16 19
Recurve 2
1 1 Tangen Kim Johan Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere549 24 23
2 2 Bentestuen Eirik Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere539 21 23
3 3 Bjelland Heidi Larvi Larvik Bueskyttere514 21 16
4 4 Martinsen Tom Skrei Skreia IL - Bueskyttere508 11 20
5 5 Sørensen Ingar Horte Horten Bueskyttere505 6 25
6 6 Zbiciak David Hvals Hvalstad IL - Bueskyttergruppe499 11 13
7 7 Evensen Stig Larvi Larvik Bueskyttere497 9 22
8 8 Søgnen Bjørn Reinhardt Ullen Ullensaker Bueskytterklubb495 11 18
9 9 Laurent Gonnet Willy Horte Horten Bueskyttere494 12 14
10 10 Grinaker Leifsen Trond Ullen Ullensaker Bueskytterklubb477 8 11
12 12 Sandbæk Inger Sande Sandefjord Bueskyttere458 6 16
13 13 Bøe Wenche Sande Sandefjord Bueskyttere451 5 14
14 14 Dekeyser Wim Hvals Hvalstad IL - Bueskyttergruppe451 4 14
15 15 Grønskei Trond Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere415 6 14
Recurve 3
1 1 Moldenhauer Manfred Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere542 18 19
2 2 Støve Gjestvang Swanand Skrei Skreia IL - Bueskyttere541 20 23
4 4 Pettersen Joakim Horte Horten Bueskyttere531 16 27
5 5 Ament Milos Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere531 16 26
6 6 Schwital Emmy Larvi Larvik Bueskyttere509 15 16
13 13 Andersen June Hosøy Skrim IL Skrim - Bueskyttere470 5 18
14 14 Helland Hans Horte Horten Bueskyttere449 10 14
15 15 Brodshaug Heidi Leira Skrei Skreia IL - Bueskyttere443 3 11
Recurve 4
4 4 Berg Kristiansen Leon Christoffer Ullen Ullensaker Bueskytterklubb349 0 9
5 5 Dekeyser Johannes Hvals Hvalstad IL - Bueskyttergruppe297 0 6
6 6 Nærsnes Benjamin Horte Horten Bueskyttere281 1 0
Recurve 5
1 1 Laurent-Gonnet Alrick Horte Horten Bueskyttere498 10 20
2 2 Kranå- Løvaas Mats Ullen Ullensaker Bueskytterklubb416 5 10
Tradisjonell 1
1 1 Neergaard Knut Dramm Drammen Bueskyttere498 13 12
2 2 Jerpåsen Jan Roger Dramm Drammen Bueskyttere465 5 10
3 3 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere464 7 10
4 4 Kvitnes Trond Moss Moss Bueskyttere437 7 9
5 5 Hansen Ulf Moss Moss Bueskyttere437 2 10
Tradisjonell 2
1 1 Nordviken Ivar Skrei Skreia IL - Bueskyttere448 5 13
2 2 Baller Frank Ås Ås Bueskyttere440 3 13
3 3 Hviding Roy Finst Finstadbru Bueskyttere412 5 14