Detaljer
Stevne-Id2015034
Dato14 Mar 2015
ArrangørTønsb - Tønsberg & Omegn Bueskyttere
BeskrivelseNasjonalt stevne
Merknader
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
1 1 Bøe Kjell Sande Sandefjord Bueskyttere420 3 14
2 2 Sjøtun Svein-Ole Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere406 4 6
4 4 Molteberg Mathias Boye Larvi Larvik Bueskyttere360 1 6
Barebow 4
1 1 Rutledal Adrian Asker Larvi Larvik Bueskyttere490 12 28
2 2 Lysebo Ivan Larvi Larvik Bueskyttere303 4 8
Compound 1
1 1 Bøe Morten Sande Sandefjord Bueskyttere588 48 12
2 2 Svensen June Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere568 28 32
2 2 Bøe Terje Sande Sandefjord Bueskyttere568 28 32
4 4 Fevang Laila Sande Sandefjord Bueskyttere567 27 33
5 5 Albrigtsen Gøran Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere561 30 29
6 6 Hjelle Petter Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.560 22 36
7 7 Evensen Ragnar Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere560 21 38
Compound 2
1 1 Skau Henning Skrim IL Skrim - Bueskyttere562 23 36
2 2 Enger Robert Larvi Larvik Bueskyttere560 24 33
3 3 Steine Ole Kristian Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere553 18 38
4 4 Røkenes Stein Willy Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere548 15 39
5 5 Einvik Kim Rune Skrim IL Skrim - Bueskyttere545 12 41
6 6 Tveiten Bjørn Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere544 15 37
7 7 Grelland Even Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere523 4 38
9 9 Askim Mathias Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere485 4 25
Compound 4
1 1 Isnes Trym Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere553 14 44
Felles 6
Nærsnes Thomas Horte Horten Bueskyttere
Nærsnes Jakob Horte Horten Bueskyttere
Recurve 1
1 1 Jernslett Henrik Fjeldstad Larvi Larvik Bueskyttere572 35 22
2 2 Richardsen Wanja Marie Moss Moss Bueskyttere554 29 24
3 3 Nordbø Øyvind Sande Sandefjord Bueskyttere553 32 15
4 4 Nordmelan Ragnhild Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere535 17 26
5 5 Sandbæk Johny Sande Sandefjord Bueskyttere489 9 20
6 6 Hildebrandt Patrick S. Krist Kristiansand Bueskyttere391 10 10
Recurve 2
1 1 Bentestuen Eirik Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere538 18 27
2 2 Sørensen Ingar Horte Horten Bueskyttere532 18 23
3 3 Moldenhauer Manfred Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere526 14 23
4 4 Bjelland Heidi Larvi Larvik Bueskyttere507 13 21
5 5 Laurent Gonnet Willy Horte Horten Bueskyttere504 18 13
6 6 Zbiciak David Hvals Hvalstad IL - Bueskyttergruppe492 13 15
7 7 Sandbæk Inger Sande Sandefjord Bueskyttere476 4 19
8 8 Grønskei Trond Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere469 13 11
10 10 Jensvang Julie Moss Moss Bueskyttere444 8 9
Recurve 3
1 1 Pettersen Joakim Horte Horten Bueskyttere539 22 22
2 2 Monen Knut Horte Horten Bueskyttere521 17 14
3 3 Helland Hans Horte Horten Bueskyttere516 16 17
5 5 Saumane Greta Skrim IL Skrim - Bueskyttere507 11 20
7 7 Saumanas Algirdas Skrim IL Skrim - Bueskyttere481 15 13
8 8 Lystad Therese Møllerop Skrim IL Skrim - Bueskyttere450 7 10
Recurve 5
1 1 Monen August Horte Horten Bueskyttere485 8 18
2 2 Laurent-Gonnet Alrick Horte Horten Bueskyttere472 6 18
Tradisjonell 2
1 1 Martinsen Tom Skrei Skreia IL - Bueskyttere483 8 12
2 2 Nordviken Ivar Skrei Skreia IL - Bueskyttere460 6 17