Detaljer
Stevne-Id2015071
Dato 6 Jun 2015
ArrangørAkker - Akkerhaugen Bueskytterklubb
BeskrivelseNasjonalt stevne
AlternativerStjernestevne
MerknaderScorekort 1440-runden
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
1 1 Schelander Morten Sande Sandefjord Bueskyttere1162 16 5
2 2 Sjøtun Svein-Ole Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere1152 18 2
3 3 Edvardsen Rune Hvale Hvaler IL - Bueskyttere1133 24 9
4 4 Sandbæk Johny Sande Sandefjord Bueskyttere1114 16 3
5 5 Askeland Jan Sande Sandefjord Bueskyttere1058 13 1
6 6 Bøe Kjell Sande Sandefjord Bueskyttere947 9 2
7 7 Lindvall Marius Ødegård Larvi Larvik Bueskyttere770 3 0
Barebow 4
1 1 Rutledal Adrian Asker Larvi Larvik Bueskyttere1231 29 6
2 2 Johnsen Oliver Whinter Larvi Larvik Bueskyttere692 2 0
Compound 1
1 1 Bøe Morten Sande Sandefjord Bueskyttere1401 108 57
2 2 Alisauskas Laurius Grenl Grenland Bueskyttere1379 94 52
3 3 Nese Oddgeir Klepp Klepp Bueskyttere1352 76 0
4 4 Figved Tommy Klepp Klepp Bueskyttere1340 71 28
5 5 Pedersen Kai Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere1337 68 0
6 6 Fykse Gunnar Klepp Klepp Bueskyttere1316 64 26
7 7 Johansen John Olav Fredr Fredrikstad Bueskyttere1313 61 0
8 8 Hagen Paul Ole Elver Elverum Bueskyttere1304 57 16
9 9 Figved Njål Rune Klepp Klepp Bueskyttere1275 44 18
Compound 2
1 1 Fevang Laila Sande Sandefjord Bueskyttere1383 90 33
2 2 Bøe Terje Sande Sandefjord Bueskyttere1369 83 32
3 3 Albrigtsen Gøran Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere1366 83 35
4 4 Helland Atle Berge Bergen Bueskyttere1348 74 26
5 5 Svensen June Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere1348 66 23
6 6 Svensen Knut Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere1308 56 15
7 7 Rasmussen Thomas Skrei Skreia IL - Bueskyttere1298 45 13
8 8 Steine Ole Kristian Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere1278 45 14
9 9 Hoff Victor Berge Bergen Bueskyttere1277 49 19
10 10 Istad Richard Farsu Farsund IL - Bueskyttere1256 41 8
Compound 3
1 1 Hoff Kjerstin Berge Bergen Bueskyttere1276 47 14
Compound 4
1 1 Figved Sander Berner Klepp Klepp Bueskyttere1385 91 29
2 2 Figved Even Klepp Klepp Bueskyttere1349 67 20
3 3 Isnes Trym Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere1335 62 21
5 5 Aryan Milad Hvale Hvaler IL - Bueskyttere1076 15 4
Recurve 1
1 1 Nesteng Bård Magnus Fredr Fredrikstad Bueskyttere1320 61 15
2 2 Jernslett Henrik Fjeldstad Larvi Larvik Bueskyttere1257 49 0
3 3 Nesset Jon Ivar Ørje Ørje IL - Bueskyttergruppe1253 43 12
4 4 Hagen Paul André Elver Elverum Bueskyttere1245 49 17
5 5 Burhol Simen S. Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere1241 35 9
6 6 Lindberget Sigmund Elver Elverum Bueskyttere1202 35 11
7 7 Tangen Kim Johan Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere1193 20 3
8 8 Nordbø Øyvind Sande Sandefjord Bueskyttere1156 30 6
9 9 Furnes Christoffer Tinde Tinden Bueskytterklubb1139 26 9
10 10 Mosand Arve Skrei Skreia IL - Bueskyttere1094 25 9
11 11 Lislevand Ole Martin Elver Elverum Bueskyttere947 14 0
12 12 Søgnen Bjørn Reinhardt Ullen Ullensaker Bueskytterklubb842 13 3
Recurve 2
1 1 Richardsen Wanja Marie Moss Moss Bueskyttere1260 33 12
2 2 Iversen Lisbeth Hvale Hvaler IL - Bueskyttere1253 35 10
3 3 Ridderström Line Blomén Sande Sandefjord Bueskyttere1245 41 11
4 4 Skjelanger Kristoffer Berge Bergen Bueskyttere1241 36 16
5 5 Klingsheim Joakim Klepp Klepp Bueskyttere1237 34 11
6 6 Faugstad Anders Stava Stavanger Bueskyttere1223 31 10
7 7 Nordmelan Ragnhild Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere1201 26 5
8 8 Stanieczek Anna Hvals Hvalstad IL - Bueskyttergruppe1183 20 7
9 9 Nygaard Stine Fredr Fredrikstad Bueskyttere1176 18 6
10 10 Nilsen Magne Fredr Fredrikstad Bueskyttere1171 22 8
11 11 Olufsen Sindre Leidland Stava Stavanger Bueskyttere1166 34 9
12 12 Jystad Siv Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere1163 22 4
13 13 Holte Ole Jørgen Berge Bergen Bueskyttere1143 20 6
14 14 Zbiciak David Hvals Hvalstad IL - Bueskyttergruppe1134 19 3
15 15 Sigvartsen Monica Fredr Fredrikstad Bueskyttere1102 18 7
16 16 Olufsen Ole-Kristian Stava Stavanger Bueskyttere1094 11 4
17 17 Albertsen Lotte Stava Stavanger Bueskyttere1084 28 7
19 19 Johannessen Birger Ullen Ullensaker Bueskytterklubb1038 17 2
20 20 Gjone Sindre Larvi Larvik Bueskyttere1014 12 4
21 21 Albertsen Paul Inge Stava Stavanger Bueskyttere1009 13 4
22 22 Raastad Davies Kristin Ås Ås Bueskyttere983 13 4
23 23 Grinaker Leifsen Trond Ullen Ullensaker Bueskytterklubb958 15 2
24 24 Lee Thon Gundersen Isabelle Berge Bergen Bueskyttere671 6 2
Recurve 3
1 1 Kribe Yvonne Desirée Fredr Fredrikstad Bueskyttere1207 28 3
2 2 Iversen Simen Hvale Hvaler IL - Bueskyttere946 11 3
Recurve 4
1 1 Hillestad Katrine Stava Stavanger Bueskyttere1303 52 11
2 2 Sjøtun Odin Foss Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere1287 45 17
3 3 Sigvartsen Aamodt Emil Fredr Fredrikstad Bueskyttere801 8 2
Tradisjonell 2
1 1 Hviding Roy Finst Finstadbru Bueskyttere1144 22 5