Detaljer
Stevne-Id2015079
Dato14 May 2015
ArrangørLille - Lillestrøm & Omegn Bueskyttere
NavnHimmelspretten
BeskrivelseNasjonalt stevne
Merknader
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
1 1 Sandbæk Johny Sande Sandefjord Bueskyttere807 36 6
2 2 Schelander Morten Sande Sandefjord Bueskyttere797 35 11
3 3 Sjøtun Svein-Ole Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere766 26 4
4 4 Okon Zbigniew Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere735 23 6
5 5 Bøe Kjell Sande Sandefjord Bueskyttere706 14 5
6 6 Lien Hilde Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere703 7 1
7 7 Lindahl Lene Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere435 1 0
Compound 1
1 1 Kramer Haslestad Marius Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere890 80 48
2 2 Hagen Paul Ole Elver Elverum Bueskyttere875 65 36
3 3 Albrigtsen Gøran Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere870 62 27
4 4 Sannerud Stian Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere868 60 22
5 5 Fevang Laila Sande Sandefjord Bueskyttere863 54 22
6 6 Svensen June Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere859 53 32
7 7 Helfredsen Henrik Fredr Fredrikstad Bueskyttere810 33 5
Compound 2
1 1 Lien Morten Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere842 44 19
2 2 Svensen Knut Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere841 42 15
3 3 Rasmussen Thomas Skrei Skreia IL - Bueskyttere832 42 15
4 4 Hubred Jon Arild Skrei Skreia IL - Bueskyttere826 37 9
5 5 Steine Ole Kristian Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere823 36 16
6 6 Hoff Victor Berge Bergen Bueskyttere817 26 9
7 7 Hoff Kjerstin Berge Bergen Bueskyttere778 23 3
8 8 Lislevand Sunniva Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere761 25 5
Compound 3
1 1 Pedersen Sigmund Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere703 10 2
2 2 Thorød Stian Kevin Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere684 9 3
3 3 Henriksen Una Benedicte Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere682 13 5
4 4 Røv Mathiassen Mikael Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere649 6 1
5 5 Bekken Atle Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere594 10 3
Compound 4
1 1 Isnes Trym Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere789 22 6
Recurve 1
1 1 Hagen Paul André Elver Elverum Bueskyttere860 62 23
2 2 Burhol Simen S. Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere837 38 12
3 3 Richardsen Wanja Marie Moss Moss Bueskyttere820 34 12
4 4 Mosand Arve Skrei Skreia IL - Bueskyttere811 23 6
5 5 Hasthi Sander Thorbjørnsen Sarps Sarpsborg Bueskyttere806 27 7
6 6 Nordbø Øyvind Sande Sandefjord Bueskyttere800 25 7
7 7 Rusås Per-Olav Sarps Sarpsborg Bueskyttere800 22 6
8 8 Stanieczek Anna Hvals Hvalstad IL - Bueskyttergruppe788 26 8
9 9 Lislevand Ole Martin Elver Elverum Bueskyttere787 26 8
10 10 Tangen Kim Johan Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere782 18 5
11 11 Bentestuen Eirik Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere774 23 6
12 12 Nordmelan Ragnhild Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere760 20 11
Recurve 2
1 1 Jystad Siv Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere755 24 4
2 2 Stensbye Beate Røyset Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere752 16 6
3 3 Moldenhauer Manfred Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere735 13 4
4 4 Raastad Davies Kristin Ås Ås Bueskyttere724 14 5
5 5 Zbiciak David Hvals Hvalstad IL - Bueskyttergruppe721 12 3
6 6 Johannessen Birger Ullen Ullensaker Bueskytterklubb717 7 2
7 7 Søgnen Bjørn Reinhardt Ullen Ullensaker Bueskytterklubb699 9 3
8 8 Sandbæk Inger Sande Sandefjord Bueskyttere673 8 3
9 9 Nordtvedt Johnny Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere670 4 1
10 10 Martinsen Tom Skrei Skreia IL - Bueskyttere652 10 2
11 11 Bøe Wenche Sande Sandefjord Bueskyttere577 4 2
Recurve 3
1 1 Ament Milos Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere690 9 4
2 2 Røv Mathiassen Elin Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere676 4 2
3 3 Lønes Jan Inge Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere622 11 0
4 4 Støve Gjestvang Swanand Skrei Skreia IL - Bueskyttere581 8 3
5 5 Brodshaug Heidi Leira Skrei Skreia IL - Bueskyttere568 8 3
Recurve 4
1 1 Østensen Martin Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere819 36 17
2 2 Sjøtun Odin Foss Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere804 35 9
3 3 Berg Kristiansen Leon Christoffer Ullen Ullensaker Bueskytterklubb751 19 3
4 4 Brodshaug Aino Leira Skrei Skreia IL - Bueskyttere578 4 1
Tradisjonell 1
1 1 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere810 35 11
2 2 Baller Frank Ås Ås Bueskyttere771 16 4
Tradisjonell 2
1 1 Engen Kristian Skrei Skreia IL - Bueskyttere804 28 13
2 2 Dørum Bjørn Trygve Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere759 19 7
3 3 Hviding Roy Finst Finstadbru Bueskyttere752 19 6
4 4 Ripsrud Bjørg Eva Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere726 10 5
5 5 Rusås Martine Sarps Sarpsborg Bueskyttere712 13 2
Tradisjonell 4
1 1 Hennissen Petter N. Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere672 15 8