Detaljer
Stevne-Id2015100
Dato15 Aug 2015
16 Aug 2015
ArrangørHarda - Hardanger Bogeskyttarklubb
BeskrivelseNorsk mesterskap
AlternativerFinaler
Merknader

Påmeldingsfrist 3. juli


Innbydelse og påmeldingsskjema

InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering
Eliminasjon og finalerunden - Lagplassering Eliminasjon og finalerunden - Lagplassering
Kvalifiseringsrunde - Individuell Kvalifiseringsrunde - Individuell
Kvalifiseringsrunde - Lag Kvalifiseringsrunde - Lag
Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett
Eliminasjon & finalerunder - lagoppsett Eliminasjon & finalerunder - lagoppsett
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow Damer
1 1 Edvardsen Inger Fjelstad Hvale Hvaler IL - Bueskyttere248 6 0
Barebow Herrer
1 1 Edvardsen Ronny Surna Surnadal IL - Bueskyttergruppe345 9 2
2 2 Edvardsen Rune Hvale Hvaler IL - Bueskyttere343 10 3
3 3 Holte Ragnar Hvale Hvaler IL - Bueskyttere294 9 2
4 4 Fjeldhaug Bjørn Otto Dramm Drammen Bueskyttere293 9 3
5 5 Hansen Kristian Klepp Klepp Bueskyttere251 6 1
6 6 Bukkvoll Olav HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe221 3 0
7 7 Voie Jo Anders Sande Sandefjord Bueskyttere212 2 0
Buejeger Buejeger
1 1 Tretli Tor Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.497 42 29
2 2 Gulestøl Øystein Fjord Fjordane Bogeskytarlag493 41 25
3 3 Ryland Sølve Fjord Fjordane Bogeskytarlag0 0 0
4 4 Ollikainen Ari Berge Bergen Bueskyttere485 41 19
5 5 Pedersen Cato Conan Ås Ås Bueskyttere472 39 14
9 9 Sanda-Jenssen Jon S. Reigstad SOLOR Solør Bueskyttere450 31 18
10 10 Svensen Knut Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere444 29 11
Compound Damer
1 1 Svensen June Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere400 25 9
2 2 Tveiten Lene Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere299 7 2
Compound Herrer
1 1 Øyen Eddie Asgeir Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.504 43 34
2 2 Smørdal Ericsson Mats Inge Klepp Klepp Bueskyttere497 43 27
3 3 Lie Eivind Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.495 44 23
4 4 Helland Atle Berge Bergen Bueskyttere484 40 20
5 5 Lillesæter Odd Lauge Laugen Bueskytterklubb481 38 21
6 6 Nese Oddgeir Klepp Klepp Bueskyttere468 36 18
7 7 Fykse Gunnar Klepp Klepp Bueskyttere463 36 16
8 8 Erkinharju Taisto Berge Bergen Bueskyttere461 30 17
9 9 Figved Tommy Klepp Klepp Bueskyttere460 32 18
10 10 Tveiten Bjørn Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere459 31 19
11 11 Nordhus Jan Erik Stord Stord Bueskyttere457 31 17
12 12 Westby Frank Dramm Drammen Bueskyttere450 29 11
13 13 Stenvik Jaran Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.449 30 13
14 14 Mydland Morten Klepp Klepp Bueskyttere446 32 12
15 15 Vikør Aun Egil Harda Hardanger Bogeskyttarklubb444 28 10
16 16 Breivik Einar Harøy Harøy Bogeskytarlag441 27 12
17 17 Finnøy Daniel Olve Harøy Harøy Bogeskytarlag403 18 6
18 18 Meisingset Erik Surna Surnadal IL - Bueskyttergruppe394 19 6
19 19 Figved Martin Klepp Klepp Bueskyttere383 17 8
Compound Kadett Jenter
1 1 Vikør Katharina Harda Hardanger Bogeskyttarklubb339 14 3
2 2 Andersen Solfrid Kolås Harda Hardanger Bogeskyttarklubb311 11 5
Compound Rekrutt Gutter
1 1 Vikør Jardar Harda Hardanger Bogeskyttarklubb500 45 26
2 2 Figved Even Klepp Klepp Bueskyttere437 30 13
3 3 Figved Sander Berner Klepp Klepp Bueskyttere436 29 16
Instinktiv Damer
1 1 Finnøy Iris Harøy Harøy Bogeskytarlag331 12 3
2 2 Lien Liv Lauge Laugen Bueskytterklubb325 8 2
3 3 Lid Kari Fjord Fjordane Bogeskytarlag290 9 2
4 4 Huse Ingunn Harøy Harøy Bogeskytarlag290 6 1
5 5 Hagerup Kristin Lauge Laugen Bueskytterklubb259 3 0
6 6 Hellerdal Fosstveit Elisabeth HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe210 4 1
7 7 Brendhaugen Solveig Lauge Laugen Bueskytterklubb203 3 0
8 8 Røsok Maloku Lisbet Harøy Harøy Bogeskytarlag185 3 0
9 9 Granlund Kari Rognerud HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe99 0 0
Instinktiv Herrer
1 1 Pedersen Roar A. Lauge Laugen Bueskytterklubb421 25 9
2 2 Klåpbakken Ola Lauge Laugen Bueskytterklubb402 16 9
3 3 Dybedokken Stein Oddvar Harda Hardanger Bogeskyttarklubb370 12 2
4 4 Storøien Bjørn Fjord Fjordane Bogeskytarlag366 8 6
5 5 Hagerup Trond Lauge Laugen Bueskytterklubb343 13 4
6 6 Gjerde Øyvind Harda Hardanger Bogeskyttarklubb334 8 5
7 7 Messenlien Pål Lillh Lillehammer Bueskytterklubb331 12 3
8 8 Røsok Nils Harøy Harøy Bogeskytarlag331 11 5
9 9 Baller Frank Ås Ås Bueskyttere326 5 3
10 10 Huuse Gunnar Lillh Lillehammer Bueskytterklubb319 12 3
11 11 Bakke Terje Berge Bergen Bueskyttere318 10 4
12 12 Bang Per Kristian Harøy Harøy Bogeskytarlag308 5 0
13 13 Bolstad Per-Erling Ås Ås Bueskyttere305 11 6
14 14 Kvitnes Trond Moss Moss Bueskyttere279 7 3
15 15 Olsen Ole Th. Grenl Grenland Bueskyttere276 6 2
Instinktiv Kadett
1 1 Lervåg Brage Banken Lillh Lillehammer Bueskytterklubb269 8 1
Instinktiv Rekrutt
1 1 Huse Rikard Harøy Harøy Bogeskytarlag432 25 10
2 2 Hellen Pedersen Ola Lauge Laugen Bueskytterklubb373 15 7
3 3 Storøien Odin Fjord Fjordane Bogeskytarlag369 16 7
3 3 Jordal Tor Andreas Børsheim Harda Hardanger Bogeskyttarklubb0 0 0
4 4 Andersen Sivert Kolås Harda Hardanger Bogeskyttarklubb308 7 0
5 5 Sævartveit Per Birkelund Harda Hardanger Bogeskyttarklubb245 4 1
Langbue Damer
1 1 Sandøy Surowiec Åshild Harøy Harøy Bogeskytarlag307 9 4
2 2 Taksdal Anette Bjørløw Klepp Klepp Bueskyttere184 3 0
3 3 Standerholen Nina Andrea Lauge Laugen Bueskytterklubb159 1 1
Langbue Herrer
1 1 Andersen Harald Harda Hardanger Bogeskyttarklubb385 19 4
2 2 Pahlm Per Ivar Berge Bergen Bueskyttere380 20 7
3 3 Erdal Ove Harda Hardanger Bogeskyttarklubb380 14 6
4 4 Thorsen Anders Berge Bergen Bueskyttere356 9 3
5 5 Anzjøn Stein Klepp Klepp Bueskyttere354 14 3
6 6 Halvorsen Tom Berge Bergen Bueskyttere347 9 1
7 7 Røsok Svein Endre Harøy Harøy Bogeskytarlag337 12 6
8 8 Strømmen Terje Harda Hardanger Bogeskyttarklubb327 8 3
9 9 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere311 9 4
10 10 Økern Harald Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere292 6 3
11 11 Brendhaugen Kristen Lauge Laugen Bueskytterklubb273 2 2
12 12 Seljevold Bjørn Inge SOLOR Solør Bueskyttere272 6 4
13 13 Fjellheim Kjetil Berge Bergen Bueskyttere251 5 0
14 14 Jensen Arne Lillh Lillehammer Bueskytterklubb182 3 1
Recurve Damer
1 1 Jystad Siv Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere442 32 11
2 2 Baginski Linda J Ullen Ullensaker Bueskytterklubb320 4 2
3 3 Fjeldheim Linn Julie Landstad Dramm Drammen Bueskyttere242 5 2
Recurve Herrer
1 1 Halvorsen Marius Larvi Larvik Bueskyttere462 33 18
2 2 Nesset Jon Ivar Ørje Ørje IL - Bueskyttergruppe461 31 18
3 3 Lindberget Sigmund Elver Elverum Bueskyttere443 28 12
4 4 Holte Ole Jørgen Berge Bergen Bueskyttere420 23 11
5 5 Åmås Norulf Klepp Klepp Bueskyttere396 18 6