Detaljer
Stevne-Id2015104
Dato12 Sep 2015
13 Sep 2015
ArrangørVidar - Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.
BeskrivelseNorsk mesterskap
Merknader
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering
Eliminasjon og finalerunden - Lagplassering Eliminasjon og finalerunden - Lagplassering
Kvalifiseringsrunde - Individuell Kvalifiseringsrunde - Individuell
Kvalifiseringsrunde - Lag Kvalifiseringsrunde - Lag
Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett
Eliminasjon & finalerunder - lagoppsett Eliminasjon & finalerunder - lagoppsett
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow Damer
1 1 Edvardsen Inger Fjelstad Hvale Hvaler IL - Bueskyttere160 7 1
2 2 Avdal Siw Caroline Hvale Hvaler IL - Bueskyttere146 4 0
Barebow Herrer
1 1 Nyhus Gunnar Ørje Ørje IL - Bueskyttergruppe211 10 2
2 2 Fjeldhaug Bjørn Otto Dramm Drammen Bueskyttere205 12 3
3 3 Edvardsen Rune Hvale Hvaler IL - Bueskyttere197 9 1
4 4 Holte Ragnar Hvale Hvaler IL - Bueskyttere163 5 1
5 5 Næri Rune Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.125 3 2
Compound Damer
1 1 Grydeland Runa Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa379 60 31
2 2 Svensen June Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere334 39 16
3 3 Grydeland Astrid Nina Roan Roan Pistolklubb - Bueskyttergruppe297 26 11
4 4 Tveiten Lene Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere217 11 4
Compound Herrer
1 1 Tjentland Oddmund Klepp Klepp Bueskyttere399 68 44
2 2 Åmås Njål Klepp Klepp Bueskyttere393 65 40
3 3 Hjelle Petter Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.374 39 28
4 4 Lie Eivind Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.370 54 28
5 5 Johnsen Jon William Ullen Ullensaker Bueskytterklubb369 56 28
6 6 Nese Oddgeir Klepp Klepp Bueskyttere365 54 26
7 7 Tretli Tor Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.362 52 26
8 8 Lillesæter Odd Lauge Laugen Bueskytterklubb353 48 48
9 9 Tveiten Bjørn Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere350 48 17
10 10 Sannerud Stian Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere349 46 18
11 11 Mikalsen Bjørn Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.348 53 15
12 12 Fykse Gunnar Klepp Klepp Bueskyttere348 45 20
13 13 Øyen Eddie Asgeir Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.344 43 20
14 14 Helland Atle Berge Bergen Bueskyttere340 42 20
15 15 Westby Frank Dramm Drammen Bueskyttere328 39 16
16 16 Erkinharju Taisto Berge Bergen Bueskyttere328 37 13
17 17 Sanda-Jenssen Jon S. Reigstad SOLOR Solør Bueskyttere327 36 18
18 18 Dubec Tomas René Fredr Fredrikstad Bueskyttere326 40 12
19 19 Syversen Bjørn SOLOR Solør Bueskyttere323 37 12
20 20 Stenvik Jaran Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.315 32 11
21 21 Antonsen Marius Klepp Klepp Bueskyttere295 24 8
22 22 Steine Ole Kristian Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere292 25 8
23 23 Helfredsen Henrik Fredr Fredrikstad Bueskyttere287 19 8
Compound Herrer Junior
1 1 Evensen Ragnar Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere315 29 13
Compound Rekrutt Gutter
1 1 Figved Sander Berner Klepp Klepp Bueskyttere392 64 43
2 2 Figved Even Klepp Klepp Bueskyttere359 49 35
3 3 Jul-Larsen Vetle Horte Horten Bueskyttere349 46 29
Instinktiv Damer
1 1 Hagerup Kristin Lauge Laugen Bueskytterklubb242 16 3
Instinktiv Herrer
1 1 Hagerup Trond Lauge Laugen Bueskytterklubb272 21 6
2 2 Larsen Øystein SOLOR Solør Bueskyttere269 24 8
3 3 Kvitnes Trond Moss Moss Bueskyttere251 14 6
4 4 Bakke Terje Berge Bergen Bueskyttere237 12 1
Langbue Damer
1 1 Rusås Martine Sarps Sarpsborg Bueskyttere152 8 3
Langbue Herrer
1 1 Neergaard Knut Dramm Drammen Bueskyttere250 15 4
2 2 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere241 15 3
3 3 Lilleåsen Robert SOLOR Solør Bueskyttere238 16 7
4 4 Økern Harald Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere229 13 6
5 5 Dørum Bjørn Trygve Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere205 11 4
6 6 Seljevold Bjørn Inge SOLOR Solør Bueskyttere170 12 3
7 7 Søgnen Bjørn Reinhardt Ullen Ullensaker Bueskytterklubb146 4 1
Langbue Rekrutt
1 1 Sanden-Jensen Fredrik Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.244 16 4
Recurve Damer
1 1 Ridderström Line Blomén Sande Sandefjord Bueskyttere291 23 4
2 2 Nærsnes Hege Horte Horten Bueskyttere277 26 9
3 3 Østengen Vik-Strandli Hedvig Martine Ullen Ullensaker Bueskytterklubb266 18 6
4 4 Jystad Siv Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere230 15 3
5 5 Baginski Linda J Ullen Ullensaker Bueskytterklubb198 9 3
Recurve Damer Junior
1 1 Østengen Vik-Strandli Maria Kristina Ullen Ullensaker Bueskytterklubb241 16 0
Recurve Herrer
1 1 Nesset Jon Ivar Ørje Ørje IL - Bueskyttergruppe336 46 13
2 2 Lindberget Sigmund Elver Elverum Bueskyttere318 31 10
3 3 Humlekjær Lars Erik Fredr Fredrikstad Bueskyttere315 35 14
4 4 Rusås Per-Olav Sarps Sarpsborg Bueskyttere303 26 8
5 5 Halvorsen Marius Larvi Larvik Bueskyttere294 30 11
6 6 Knutsen Bjørn-Cato Fløya IF Fløya - Bueskyttergruppe292 26 6
7 7 Klingsheim Joakim Klepp Klepp Bueskyttere291 22 4
8 8 Humlekjær Jan - Erik Fredr Fredrikstad Bueskyttere289 23 9
9 9 Hasthi Sander Thorbjørnsen Sarps Sarpsborg Bueskyttere288 21 10
10 10 Eriksen Arnt Marius Tinde Tinden Bueskytterklubb285 18 7
11 11 Holte Ole Jørgen Berge Bergen Bueskyttere284 21 6
12 12 Burhol Simen S. Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere275 20 6
13 13 Grinaker Leifsen Trond Ullen Ullensaker Bueskytterklubb225 9 3
14 14 Sørensen Ingar Horte Horten Bueskyttere224 10 0
15 15 Helland Hans Horte Horten Bueskyttere174 4 0
Recurve Kadett Jenter
1 1 Olsson Lønes Benedicte Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere151 5 1
Recurve Rekrutt Gutter
1 1 Sjøtun Odin Foss Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere272 14 6