Detaljer
Stevne-Id2015113
Dato21 Feb 2015
ArrangørVestn - Vestnes Bueskyttere
BeskrivelseNasjonalt stevne
Merknader18/12m
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering
Kvalifiseringsrunde - Individuell Kvalifiseringsrunde - Individuell
Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
1 1 Width Eva Therese Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe445 0 0
2 2 Width Jon Henning Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe401 0 0
Compound 1
2 2 Beer-Johansen Sigmund Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe555 0 0
Compound 2
1 1 Mølslett Oda Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe560 0 0
2 2 Vassvik Geir Magnus Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe552 0 0
3 3 Jenssen Håkon Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa543 0 0
Compound 4
1 1 Ramstad Christina Reirå Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe562 0 0
Recurve 2
1 1 Fet Kristian Hunde Hundeidvik IL - Bueskyttergruppe523 0 0
2 2 Mølslett Sondre Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe522 0 0
3 3 Roth Sander VIGRA Vigra IL - Bueskyttere469 0 0
4 4 Moen Inge Vestn Vestnes Bueskyttere465 0 0
5 5 Alvestad Simen Hunde Hundeidvik IL - Bueskyttergruppe463 0 0
6 6 Molnes Sverre Moldskred VIGRA Vigra IL - Bueskyttere441 0 0
7 7 Høibakk Ole H. Hunde Hundeidvik IL - Bueskyttergruppe418 0 0
8 8 Krohn Kristian Hunde Hundeidvik IL - Bueskyttergruppe397 0 0
10 10 Bjermeland Christian Vestn Vestnes Bueskyttere234 0 0
Recurve 3
1 1 Myhre Elisabeth Ålesu Ålesund Bueskytterklubb 557 0 0
2 2 Myhre Linda Ålesu Ålesund Bueskytterklubb 510 0 0
3 3 Indreeide Lars Johann Ålesu Ålesund Bueskytterklubb 507 0 0
4 4 Myrvoll Åge Ålesu Ålesund Bueskytterklubb 506 0 0
5 5 Enoksen Monika Ålesu Ålesund Bueskytterklubb 502 0 0
6 6 Valderhaug Myhre Marie Ålesu Ålesund Bueskytterklubb 453 0 0
7 7 Indreeide Sigrid Ålesu Ålesund Bueskytterklubb 373 0 0
8 8 Kjevik Blindheim Emil VIGRA Vigra IL - Bueskyttere365 0 0
Recurve 5
2 2 Hasåsmyr Christian Ålesu Ålesund Bueskytterklubb 316 0 0
Tradisjonell 2
1 1 Klemp Simonsen Heidi Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe396 0 0
2 2 Lien Liv Lauge Laugen Bueskytterklubb363 0 0
3 3 Simonsen Anne Lise Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe353 0 0
4 4 Moen Jan Magnar Ålesu Ålesund Bueskytterklubb 351 0 0