Detaljer
Stevne-Id2015126
Dato 7 Mar 2015
ArrangørFløya - IF Fløya - Bueskyttergruppe
StedFløyahallen - Tromsø
NavnNordnorsk Mesterskap
BeskrivelseRegionalt mesterskap
AlternativerFinaler
Merknader
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering
Kvalifiseringsrunde - Individuell Kvalifiseringsrunde - Individuell
Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Compound Damer
1 1 Storelv Kristine Tinde Tinden Bueskytterklubb545 13 40
Compound Herrer
1 1 Fredriksen Eirik Fløya IF Fløya - Bueskyttergruppe553 18 39
2 2 Skogli Ronny Senja Senja Bueskytterklubb552 31 26
3 3 Olsen Tor Einar Senja Senja Bueskytterklubb550 18 35
4 4 Bratland Bengt Harst Harstad Bueskyttere550 15 42
5 5 Lorentsen Stefan Senja Senja Bueskytterklubb538 11 38
6 6 Kristiansen Jan Erik Fløya IF Fløya - Bueskyttergruppe535 9 38
7 7 Stunes Kristian Ekløv Tinde Tinden Bueskytterklubb526 5 41
8 8 Sørensen Yngve Havør Havørn/Senjahopen UIL491 5 26
9 9 Nikolaisen Kristoffer Tinde Tinden Bueskytterklubb268 6 19
Compound Herrer 50
1 1 Drayton Jan Havør Havørn/Senjahopen UIL532 9 42
2 2 Jensen Svein Senja Senja Bueskytterklubb511 7 29
3 3 Johansen Walter Tinde Tinden Bueskytterklubb500 7 28
Compound Herrer Junior
1 1 Jensen Jon Kristian Senja Senja Bueskytterklubb475 7 29
Compound Rekrutt Gutter
1 1 Nikolaisen Kent Andreas Tinde Tinden Bueskytterklubb533 7 43
Felles 6
Høiland Jonathan Havør Havørn/Senjahopen UIL
Recurve Herrer
1 1 Eriksen Børge Tinde Tinden Bueskytterklubb541 19 25
2 2 Storelv Jon-Arne Tinde Tinden Bueskytterklubb527 27 19
3 3 Molund Karlsen Joakim Fløya IF Fløya - Bueskyttergruppe497 9 24
4 4 Eira Kevin Ailo Fløya IF Fløya - Bueskyttergruppe392 4 7
5 5 Eriksen Arnt Marius Tinde Tinden Bueskytterklubb325 9 12
Recurve Kadett Jenter
1 1 Johansen Ingrid Klara Tinde Tinden Bueskytterklubb416 5 14
Recurve M Jenter
1 1 Storelv Amalie Tinde Tinden Bueskytterklubb492 7 17
2 2 Lien Hennie Tinde Tinden Bueskytterklubb424 4 10
Recurve Rekrutt Gutter
1 1 Toft Kasper Fløya IF Fløya - Bueskyttergruppe300 2 8
Recurve Rekrutt Jenter
1 1 Siversten Amalie Charlotte Fløya IF Fløya - Bueskyttergruppe380 5 7
Tradisjonell Damer
1 1 Storelv Sissel Tinde Tinden Bueskytterklubb372 3 10
Tradisjonell Herrer
1 1 Nikolaisen Svein Tinde Tinden Bueskytterklubb501 11 20
2 2 Ludviksen Egil Tinde Tinden Bueskytterklubb471 4 17