Detaljer
Stevne-Id2015147
Dato21 Nov 2015
ArrangørTønsb - Tønsberg & Omegn Bueskyttere
StedTønsberg Idrettshall
NavnNovemberstevne ToB
BeskrivelseNasjonalt stevne
Merknader
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
1 1 Bøe Kjell Sande Sandefjord Bueskyttere422 7 9
Compound 1
1 1 Lie Eivind Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.581 41 19
2 2 Albrigtsen Gøran Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere575 30 25
3 3 Westby Frank Dramm Drammen Bueskyttere544 14 39
Compound 2
1 1 Isnes Trym Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere551 15 42
2 2 Rasmussen Thomas Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere548 12 44
3 3 Helfredsen Henrik Fredr Fredrikstad Bueskyttere543 18 35
4 4 Aktas Yasin Ullen Ullensaker Bueskytterklubb538 6 49
5 5 Steine Ole Kristian Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere528 10 41
6 6 Vaagen Olav Grenl Grenland Bueskyttere524 8 37
7 7 Haraldsen Kristian Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere506 2 37
Compound 3
1 1 Skårberg Lars Olav Oslo Oslo Bueskyttere556 18 40
3 3 Bekken Atle Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere539 9 42
Recurve 1
1 1 Willassen Ole Petter ASKIM Askim Bueskytterklubb565 31 23
2 2 Richardsen Wanja Marie Moss Moss Bueskyttere562 30 24
3 3 Ridderström Line Blomén Klepp Klepp Bueskyttere546 24 22
4 4 Iversen Lisbeth Hvale Hvaler IL - Bueskyttere545 20 30
5 5 Nordbø Øyvind Sande Sandefjord Bueskyttere540 21 24
6 6 Brueland Brigitte C.B. Grenl Grenland Bueskyttere523 18 22
Recurve 2
1 1 Zbiciak David Hvals Hvalstad IL - Bueskyttergruppe543 19 29
2 2 Måleng John Moss Moss Bueskyttere528 20 19
3 3 Østengen Vik-Strandli Hedvig Martine Ullen Ullensaker Bueskytterklubb524 20 19
4 4 Moldenhauer Manfred Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere522 15 21
5 5 Evensen Stig Larvi Larvik Bueskyttere521 12 24
6 6 Østengen Vik-Strandli Maria Kristina Ullen Ullensaker Bueskytterklubb516 15 21
7 7 Bøkestad Mikael Moss Moss Bueskyttere514 12 19
8 8 Laurent Gonnet Willy Horte Horten Bueskyttere510 12 22
9 9 Bjelland Heidi Larvi Larvik Bueskyttere505 15 21
10 10 Hansen Vegar Lillh Lillehammer Bueskytterklubb500 11 17
11 11 Røe Silje R Grenl Grenland Bueskyttere497 10 17
12 12 Grinaker Leifsen Trond Ullen Ullensaker Bueskytterklubb483 12 17
14 14 Søgnen Bjørn Reinhardt Ullen Ullensaker Bueskytterklubb478 11 14
15 15 Baginski Linda J Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere475 10 14
Recurve 3
1 1 Michaelsen Lisa Christine ASKIM Askim Bueskytterklubb561 25 26
2 2 Ament Milos Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere543 20 25
3 3 Aasen Bjørnar Thon Moss Moss Bueskyttere537 20 27
4 4 Lissner Michelle Moss Moss Bueskyttere528 18 22
5 5 Budalen Ivar Moss Moss Bueskyttere507 17 19
Recurve 5
1 1 Laurent-Gonnet Alrick Horte Horten Bueskyttere467 7 10
2 2 Kranå- Løvaas Mats Ullen Ullensaker Bueskytterklubb462 8 7
Tradisjonell 1
1 1 Neergaard Knut Dramm Drammen Bueskyttere519 19 14
2 2 Hagerup Trond Lauge Laugen Bueskytterklubb480 11 22
3 3 Edvardsen Inger Fjelstad Hvale Hvaler IL - Bueskyttere479 16 8
4 4 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere462 9 12
5 5 Hagerup Kristin Lauge Laugen Bueskytterklubb462 5 14
6 6 Baller Frank Ås Ås Bueskyttere462 3 17
8 8 Hansen Ulf Moss Moss Bueskyttere421 7 9
Tradisjonell 2
1 1 Hviding Roy Finst Finstadbru Bueskyttere452 7 6
2 2 Linde-Nielsen Tore Skrim IL Skrim - Bueskyttere360 1 5
Tradisjonell 4
1 1 Linde-Nielsen Erik Skrim IL Skrim - Bueskyttere265 1 2