Detaljer
Stevne-Id2015224
Dato17 Jun 2015
ArrangørUllen - Ullensaker Bueskytterklubb
StedMogreina
NavnUBK Kveldscup 3
BeskrivelseNasjonalt stevne
MerknaderCup med 4 stevner. 2x 720 og 2x 1/2 FITA hvorav beste resultat på hver av stevnetypene teller.
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
1 1 Sjøtun Svein-Ole Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere594 12 2
2 2 Okon Zbigniew Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere593 11 3
3 3 Lien Hilde Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere587 13 2
Compound 1
1 1 Johnsen Jon William Ullen Ullensaker Bueskytterklubb682 38 14
2 2 Lie Eivind Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.680 36 9
3 3 Hagen Paul Ole Elver Elverum Bueskyttere670 37 17
4 4 Svensen June Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere668 27 10
Compound 2
1 1 Lien Morten Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere624 18 8
Compound 3
1 1 Løvaas Stein Ullen Ullensaker Bueskytterklubb588 12 2
Felles 6
Strand Benjamin Ullen Ullensaker Bueskytterklubb
Østmo Evang Ruth Elisabeth Ullen Ullensaker Bueskytterklubb
Recurve 1
1 1 Østengen Vik-Strandli Hedvig Martine Ullen Ullensaker Bueskytterklubb573 7 2
2 2 Tangen Kim Johan Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere537 6 1
3 3 Raastad Davies Kristin Ås Ås Bueskyttere519 7 1
4 4 Grinaker Leifsen Trond Ullen Ullensaker Bueskytterklubb494 0 0
5 5 Østengen Vik-Strandli Maria Kristina Ullen Ullensaker Bueskytterklubb445 2 1
Recurve 2
1 1 Nordmelan Ragnhild Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere577 8 3
2 2 Johannessen Birger Ullen Ullensaker Bueskytterklubb573 13 3
3 3 Moldenhauer Manfred Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere560 12 4
4 4 Baginski Linda J Ullen Ullensaker Bueskytterklubb443 1 0
Recurve 3
1 1 Reppe Silje Andrea Ullen Ullensaker Bueskytterklubb456 4 1
2 2 Rynning Stig Ullen Ullensaker Bueskytterklubb385 3 1
Recurve 4
1 1 Berg Kristiansen Leon Christoffer Ullen Ullensaker Bueskytterklubb564 10 1
Recurve 5
1 1 Kranå- Løvaas Mats Ullen Ullensaker Bueskytterklubb484 4 2
3 3 Nordhagen-Martinsen Filip Ullen Ullensaker Bueskytterklubb432 1 0
4 4 Thomassen Sarah R. Ullen Ullensaker Bueskytterklubb420 0 0
Tradisjonell 1
1 1 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere614 13 3
2 2 Søgnen Bjørn Reinhardt Ullen Ullensaker Bueskytterklubb449 3 1
Tradisjonell 2
2 2 Hviding Roy Finst Finstadbru Bueskyttere584 12 3
3 3 Ripsrud Bjørg Eva Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere538 13 4
4 4 Thorstensen Kai-Remi Ullen Ullensaker Bueskytterklubb488 5 0