Detaljer
Stevne-Id2015273
Dato28 Nov 2015
ArrangørTinde - Tinden Bueskytterklubb
StedSkånlandshallen
BeskrivelseNasjonalt stevne
MerknaderHoveddommer Jon-Arne Storelv
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering
Kvalifiseringsrunde - Individuell Kvalifiseringsrunde - Individuell
Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
1 1 Rafaelsen Ivar Håkon Harst Harstad Bueskyttere99 0 1
Compound 2
1 1 Bratland Bengt Harst Harstad Bueskyttere569 30 29
2 2 Fredriksen Eirik Fløya IF Fløya - Bueskyttergruppe557 17 43
3 3 Drayton Jan Havør Havørn/Senjahopen UIL552 15 42
4 4 Storelv Kristine Tinde Tinden Bueskytterklubb546 17 40
5 5 Johansen Finn Erik Harst Harstad Bueskyttere528 9 34
6 6 Johansen Walter Tinde Tinden Bueskytterklubb525 8 33
7 7 Storelv Oddvin Tinde Tinden Bueskytterklubb500 5 25
Compound 3
1 1 Sørensen Yngve Havør Havørn/Senjahopen UIL552 16 40
Compound 5
1 1 Johansen Eirik Harst Harstad Bueskyttere547 10 48
Recurve 1
1 1 Eriksen Børge Tinde Tinden Bueskytterklubb534 21 18
2 2 Eriksen Arnt Marius Tinde Tinden Bueskytterklubb533 17 26
Recurve 2
1 1 Storelv Jon-Arne Tinde Tinden Bueskytterklubb529 15 31
2 2 Eriksen Eilif Tinde Tinden Bueskytterklubb513 16 22
3 3 Christensen Jens Harst Harstad Bueskyttere460 7 16
Recurve 3
1 1 Johansen Tove Aune Harst Harstad Bueskyttere462 9 15
2 2 Mikkola Line SORT Sortland Bueskytterklubb248 1 1
Recurve 4
1 1 Aanstad Sebastian SORT Sortland Bueskytterklubb442 7 5
2 2 Taftø Jon-Harald Mikkola SORT Sortland Bueskytterklubb437 3 14
Recurve 5
1 1 Storelv Amalie Tinde Tinden Bueskytterklubb531 16 26
2 2 Ludviksen Torje Tinde Tinden Bueskytterklubb490 11 17
3 3 Lien Hennie Tinde Tinden Bueskytterklubb484 8 17
Tradisjonell 1
1 1 Kampen Bjørn Ivar Harst Harstad Bueskyttere501 15 16
2 2 Jensen Anita Hennie Tinde Tinden Bueskytterklubb232 4 8
Tradisjonell 2
1 1 Storelv Sissel Tinde Tinden Bueskytterklubb457 10 12
2 2 Ludviksen Egil Tinde Tinden Bueskytterklubb378 2 11
3 3 Johansen Sven-Ove Harst Harstad Bueskyttere355 4 7
Tradisjonell 5
1 1 Johansen Simon Aune Harst Harstad Bueskyttere419 3 12