Detaljer
Stevne-Id2015283
Dato29 Dec 2015
ArrangørYrjar - Yrjar IL - Bueskyttergruppa
StedØrlandshallen
NavnRomjulsstevne
BeskrivelseNorges Cup
MerknaderHoveddommer Arild Haugseth
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering
Kvalifiseringsrunde - Individuell Kvalifiseringsrunde - Individuell
Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
1 1 Westgård Svein SALSN Salsnes Bueskytterklubb444 6 10
2 2 Aune Geir Ola Roan Roan Pistolklubb - Bueskyttergruppe425 3 11
Compound 1
1 1 Haugseth Mads Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa586 46 14
2 2 Stranden John Olav Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa567 27 33
3 3 Johannessen Astrid Nina Roan Roan Pistolklubb - Bueskyttergruppe565 25 35
4 4 Grydeland Runa Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa564 24 36
5 5 Waagen Geir Sverr Sverresborg Bueskyttere562 24 34
6 6 Beer-Johansen Hugo Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe560 23 34
7 7 Haugseth Robin Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa555 18 39
Compound 2
1 1 Myklebost Fredrik Geita Geitastrand IL - Bueskyttere557 19 39
2 2 Jenssen Håkon Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa553 13 47
3 3 Arnt Ove Busengdal SALSN Salsnes Bueskytterklubb551 17 38
4 4 Overholt Arne Halvdan Sverr Sverresborg Bueskyttere550 11 48
5 5 Isdal Kristin Beate Geita Geitastrand IL - Bueskyttere547 14 41
6 6 Stranden Monja Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa545 12 43
7 7 Stranden Janne Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa543 13 42
8 8 Isdal Bjørn Geita Geitastrand IL - Bueskyttere530 11 38
Compound 4
1 1 Skogen Henningsen Joachim Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa509 2 32
2 2 Andersen Sigve Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa499 6 29
Compound 5
1 1 Bremnes Runar Roan Roan Pistolklubb - Bueskyttergruppe521 3 41
2 2 Rosø Henrik Stoks Stoksund SK - Bueskyttergr.474 5 20
Recurve 1
1 1 Raphaug Petter Sverr Sverresborg Bueskyttere542 27 20
2 2 Husdal Hanne S. Geita Geitastrand IL - Bueskyttere523 13 28
Recurve 3
1 1 Rosø Linn Stoks Stoksund SK - Bueskyttergr.515 9 26
Tradisjonell 1
1 1 Kvernvik Geir Reinert SALSN Salsnes Bueskytterklubb495 5 28
Tradisjonell 2
1 1 Haugseth Marit Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa458 2 14
2 2 Kristiansen Stig SALSN Salsnes Bueskytterklubb427 4 10
Tradisjonell 5
1 1 Bremnes Stian Roan Roan Pistolklubb - Bueskyttergruppe342 1 5