Detaljer
Stevne-Id2015309
Dato14 Nov 2015
ArrangørKrist - Kristiansand Bueskyttere
StedKristiansand
NavnGimlehallen
BeskrivelseNasjonalt stevne
MerknaderFITA 18 m, Stjernestevne
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering
Kvalifiseringsrunde - Individuell Kvalifiseringsrunde - Individuell
Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
1 1 Schelander Morten Sande Sandefjord Bueskyttere508 13 21
2 2 Sandbæk Johny Sande Sandefjord Bueskyttere484 9 18
3 3 Saumane Greta Skrim IL Skrim - Bueskyttere454 9 10
4 4 Sjøtun Svein-Ole Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere439 7 15
5 5 Lysebo Mona Larvi Larvik Bueskyttere375 6 5
6 6 Istad Danny Farsu Farsund IL - Bueskyttere266 1 5
7 7 Lindvall Marius Ødegård Larvi Larvik Bueskyttere202 0 2
Barebow 4
1 1 Lysebo Ivan Larvi Larvik Bueskyttere348 3 4
Compound 1
1 1 Åmås Njål Klepp Klepp Bueskyttere592 52 8
2 2 Tjentland Oddmund Klepp Klepp Bueskyttere581 41 19
3 3 Hagen Paul Ole Elver Elverum Bueskyttere579 40 19
4 4 Albrigtsen Gøran Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere577 37 23
5 5 Nese Oddgeir Klepp Klepp Bueskyttere569 29 31
6 6 Lie Eivind Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.568 28 32
7 7 Figved Tommy Klepp Klepp Bueskyttere562 22 38
8 8 Fevang Laila Sande Sandefjord Bueskyttere561 21 39
9 9 Fykse Gunnar Klepp Klepp Bueskyttere560 23 34
10 10 Figved Njål Rune Klepp Klepp Bueskyttere559 22 35
11 11 Westby Frank Dramm Drammen Bueskyttere552 21 32
12 12 Antonsen Marius Klepp Klepp Bueskyttere552 19 35
Compound 2
1 1 Isnes Trym Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere568 29 30
1 1 Skau Henning Skrim IL Skrim - Bueskyttere568 29 30
3 3 Johansen Jørgen Skeie Krist Kristiansand Bueskyttere554 16 42
4 4 Istad Richard Farsu Farsund IL - Bueskyttere553 19 37
5 5 Dyrstad Hans Trygve Lyngd Lyngdal Bueskyttere550 13 44
6 6 Hoff Victor FANA Fana Bueskytterklubb542 9 45
7 7 Lislevand Sunniva Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere541 16 39
8 8 Steine Ole Kristian Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere539 10 40
9 9 Einvik Kim Rune Skrim IL Skrim - Bueskyttere538 13 33
10 10 Hillestad Leif Morten Stava Stavanger Bueskyttere536 13 33
Compound 3
1 1 Jørgensen Ragnar Sande Sandefjord Bueskyttere553 14 45
2 2 Torsvik Håkon Sande Sandefjord Bueskyttere546 22 34
3 3 Kristiansen Dag Tore Sande Sandefjord Bueskyttere539 12 44
4 4 Istad Gerd Irene Farsu Farsund IL - Bueskyttere539 9 41
Compound 4
1 1 Figved Sander Berner Klepp Klepp Bueskyttere580 40 20
2 2 Figved Even Klepp Klepp Bueskyttere559 21 37
3 3 Gjone Andrè Skintvedt Larvi Larvik Bueskyttere0 0 0
Felles 6
Nærsnes Jakob Horte Horten Bueskyttere
Østhagen Sebastian F. Ullen Ullensaker Bueskytterklubb
Recurve 1
1 1 Hagen Paul André Elver Elverum Bueskyttere573 36 21
2 2 Klingsheim Joakim Klepp Klepp Bueskyttere567 31 25
3 3 Saurdal Bjørnar Klepp Klepp Bueskyttere566 33 22
4 4 Lindberget Sigmund Elver Elverum Bueskyttere566 32 23
5 5 Burhol Simen S. Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere560 30 22
6 6 Faugstad Anders Stava Stavanger Bueskyttere554 31 21
7 7 Ridderström Line Blomén Klepp Klepp Bueskyttere550 22 26
8 8 Hillestad Katrine Stava Stavanger Bueskyttere544 21 26
9 9 Gencheva Ralitsa Sande Sandefjord Bueskyttere542 19 28
10 10 Nordbø Øyvind Sande Sandefjord Bueskyttere540 22 24
11 11 Askeland Jan Sande Sandefjord Bueskyttere535 19 28
12 12 Olufsen Sindre Leidland Stava Stavanger Bueskyttere531 21 18
13 13 Albertsen Lotte Stava Stavanger Bueskyttere525 13 34
14 14 Evensen Stig Larvi Larvik Bueskyttere524 14 30
16 16 Nordmelan Ragnhild Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere471 11 11
Recurve 2
1 1 Saumanas Algirdas Skrim IL Skrim - Bueskyttere531 16 28
2 2 Bjelland Heidi Larvi Larvik Bueskyttere525 15 23
3 3 Albertsen Paul Inge Stava Stavanger Bueskyttere513 12 26
4 4 Olufsen Ole-Kristian Stava Stavanger Bueskyttere508 11 25
5 5 Sæterlid Kaia Holmen Krist Kristiansand Bueskyttere499 10 16
6 6 Moldenhauer Manfred Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere495 8 23
7 7 Gøytil Ingrid Krist Kristiansand Bueskyttere489 10 15
8 8 Sletsjøe Thomas Thon Larvi Larvik Bueskyttere486 11 14
9 9 Myhrmoen Ole Marius Krist Kristiansand Bueskyttere460 6 16
10 10 Hoff Kjerstin FANA Fana Bueskytterklubb455 5 12
11 11 Sjøtun Odin Foss Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere452 7 15
12 12 Sandbæk Inger Sande Sandefjord Bueskyttere450 6 8
13 13 Gjone Sindre Larvi Larvik Bueskyttere448 7 10
Recurve 3
1 1 Nærsnes Hege Horte Horten Bueskyttere544 25 22
2 2 Helland Hans Horte Horten Bueskyttere532 17 25
3 3 Gjone Vigdis Skintvedt Larvi Larvik Bueskyttere387 2 5
Recurve 4
1 1 Risa Jon Stava Stavanger Bueskyttere489 8 16
2 2 Nærsnes Benjamin Horte Horten Bueskyttere277 3 4
Recurve 5
1 1 Evang Sara Ullen Ullensaker Bueskytterklubb535 16 27
2 2 Heyn Nickolay Sande Sandefjord Bueskyttere417 4 9
3 3 Boye Alex Sande Sandefjord Bueskyttere411 1 17
4 4 Mortensen Caroline Larvi Larvik Bueskyttere382 4 9
Tradisjonell 1
1 1 Anzjøn Stein Klepp Klepp Bueskyttere518 15 22
2 2 Danevad Kjetil A. Krist Kristiansand Bueskyttere511 16 14
3 3 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere503 8 27
4 4 Bækkelund Jon Kåre Lyngd Lyngdal Bueskyttere481 11 14
5 5 Søbye Asbjørn Krist Kristiansand Bueskyttere448 9 8
6 6 Andersen Magne Krist Kristiansand Bueskyttere440 3 12
7 7 Larsen Endre Vik Stava Stavanger Bueskyttere352 3 10
Tradisjonell 2
1 1 Føynum Ståle Larvi Larvik Bueskyttere406 3 10
2 2 Hansen Kristian Klepp Klepp Bueskyttere400 5 8
Tradisjonell 4
1 1 Føynum Markus Larvi Larvik Bueskyttere244 1 2