Detaljer
Stevne-Id2015320
Dato12 Dec 2015
ArrangørLarvi - Larvik Bueskyttere
StedBommestad Hallen
NavnBommestad Hallen
BeskrivelseRegionalt mesterskap
AlternativerFinaler
MerknaderÅpent Regionsmesterskap med finaler
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering
Kvalifiseringsrunde - Individuell Kvalifiseringsrunde - Individuell
Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow Damer
1 1 Berent Karolina Larvi Larvik Bueskyttere440 5 12
2 2 Saumane Greta Skrim IL Skrim - Bueskyttere420 4 11
3 3 Hansen Elisabeth Berggren Larvi Larvik Bueskyttere313 2 7
Barebow Herrer
1 1 Gjelseth Fred Arne Fredr Fredrikstad Bueskyttere505 14 13
2 2 Schelander Morten Sande Sandefjord Bueskyttere499 9 21
3 3 Bøe Kjell Sande Sandefjord Bueskyttere415 4 10
Barebow Kadett
1 1 Tajet Lars Martin Larvi Larvik Bueskyttere445 2 11
2 2 Lindvall Marius Ødegård Larvi Larvik Bueskyttere258 2 1
Barebow Rekrutt
1 1 Rutledal Adrian Asker Larvi Larvik Bueskyttere485 4 26
2 2 Johnsen Oliver Whinter Larvi Larvik Bueskyttere255 1 3
Compound Herrer
1 1 Westby Frank Dramm Drammen Bueskyttere559 25 30
2 2 Tveiten Bjørn Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere547 14 40
3 3 Hansen Kent William Sarps Sarpsborg Bueskyttere546 14 39
4 4 Enger Robert Larvi Larvik Bueskyttere543 10 44
5 5 Aktas Yasin Ullen Ullensaker Bueskytterklubb519 9 31
6 6 Bekken Atle Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere506 7 32
Compound Herrer 50
1 1 Jørgensen Ragnar Sande Sandefjord Bueskyttere555 9 20
2 2 Torsvik Håkon Sande Sandefjord Bueskyttere543 10 17
3 3 Vaagen Olav Grenl Grenland Bueskyttere534 3 21
Compound Herrer Junior
1 1 Skau Henning Skrim IL Skrim - Bueskyttere557 25 32
Compound Rekrutt Gutter
1 1 Gjone Andrè Skintvedt Larvi Larvik Bueskyttere512 5 34
2 2 Johansen Markus Aleksander Råkil Sarps Sarpsborg Bueskyttere431 0 19
Felles 6
Nærsnes Jakob Horte Horten Bueskyttere
Recurve Damer
1 1 Gencheva Ralitsa Sande Sandefjord Bueskyttere528 11 30
2 2 Nygaard Stine Fredr Fredrikstad Bueskyttere525 14 22
3 3 Bakken Tonje Grenl Grenland Bueskyttere447 8 10
4 4 Jensen Mari Gunleiksrud Skrim IL Skrim - Bueskyttere446 5 13
5 5 Klumsten Jeanette Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere423 2 12
Recurve Herrer
1 1 Hagen Paul André Elver Elverum Bueskyttere580 42 16
2 2 Rusås Per-Olav Sarps Sarpsborg Bueskyttere568 32 24
3 3 Bjelland Tommy Larvi Larvik Bueskyttere559 31 20
4 4 Bentestuen Eirik Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere552 26 23
5 5 Nordbø Øyvind Sande Sandefjord Bueskyttere545 23 22
6 6 Evensen Stig Larvi Larvik Bueskyttere543 25 17
7 7 Nilsen Magne Fredr Fredrikstad Bueskyttere539 18 28
8 8 Dekeyser Wim Hvals Hvalstad IL - Bueskyttergruppe514 11 23
9 9 Søgnen Bjørn Reinhardt Ullen Ullensaker Bueskytterklubb508 18 13
10 10 Laurent Gonnet Willy Horte Horten Bueskyttere501 12 19
11 11 Saumanas Algirdas Skrim IL Skrim - Bueskyttere498 16 10
12 12 Monen Knut Horte Horten Bueskyttere470 4 17
13 13 Helland Hans Horte Horten Bueskyttere462 9 16
14 14 Grinaker Leifsen Trond Ullen Ullensaker Bueskytterklubb439 10 11
Recurve Herrer 50
1 1 Lysnes Arild Larvi Larvik Bueskyttere523 18 21
2 2 Moldenhauer Manfred Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere501 13 16
3 3 Ament Milos Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere464 9 14
Recurve Herrer Junior
1 1 Sletsjøe Thomas Thon Larvi Larvik Bueskyttere488 8 22
2 2 Gjone Johannes Larvi Larvik Bueskyttere450 5 17
Recurve Kadett Gutter
1 1 Zbiciak David Hvals Hvalstad IL - Bueskyttergruppe550 23 26
2 2 Gjone Sindre Larvi Larvik Bueskyttere486 6 19
Recurve Kadett Jenter
1 1 Røe Silje R Grenl Grenland Bueskyttere504 11 20
Recurve M Gutter
1 1 Laurent-Gonnet Alrick Horte Horten Bueskyttere486 9 18
3 3 Boye Alex Sande Sandefjord Bueskyttere456 7 10
4 4 Heyn Nickolay Sande Sandefjord Bueskyttere412 4 10
5 5 Hermansson Lucas S. Larvi Larvik Bueskyttere367 5 5
6 6 Grytnes William Horte Horten Bueskyttere268 1 5
Recurve Rekrutt Gutter
1 1 Monen August Horte Horten Bueskyttere399 2 5
2 2 Nærsnes Benjamin Horte Horten Bueskyttere292 0 0
Tradisjonell Damer
1 1 Hagerup Kristin Lauge Laugen Bueskytterklubb477 7 26
Tradisjonell Herrer
1 1 Pedersen Roar A. Lauge Laugen Bueskytterklubb523 13 24
2 2 Neergaard Knut Dramm Drammen Bueskyttere496 10 17
3 3 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere466 7 11
4 4 Baller Frank Ås Ås Bueskyttere465 6 15
5 5 Olsen Ole Th. Grenl Grenland Bueskyttere450 7 15
6 6 Hagerup Trond Lauge Laugen Bueskytterklubb413 3 6
7 7 Lunde Thomas Larvi Larvik Bueskyttere393 4 8
8 8 Linde-Nielsen Tore Skrim IL Skrim - Bueskyttere347 3 11
Tradisjonell Rekrutt
1 1 Linde-Nielsen Erik Skrim IL Skrim - Bueskyttere252 1 0