Detaljer
Stevne-Id2016001
Dato16 Jan 2016
ArrangørTønsb - Tønsberg & Omegn Bueskyttere
StedTønsberg Idrettshall
NavnJanuarstevne ToB
BeskrivelseNasjonalt stevne
Merknader
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
1 1 Sandbæk Johny Sande Sandefjord Bueskyttere442 9 12
2 2 Bøe Kjell Sande Sandefjord Bueskyttere422 5 12
3 3 Saumane Greta Skrim IL Skrim - Bueskyttere419 6 10
4 4 Rutledal Adrian Asker Larvi Larvik Bueskyttere204 2 3
Compound 1
1 1 Albrigtsen Gøran Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere574 34 26
2 2 Hagen Paul Ole Elver Elverum Bueskyttere571 31 29
3 3 Helland Atle Berge Bergen Bueskyttere565 25 35
4 4 Johnsen Jon William Ullen Ullensaker Bueskytterklubb562 22 38
5 5 Tveiten Bjørn Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere561 23 36
7 7 Evensen Ragnar Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere539 14 34
8 8 Westby Frank Dramm Drammen Bueskyttere533 8 39
Compound 2
1 1 Lislevand Sunniva Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere570 30 30
2 2 Isnes Trym Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere562 22 33
3 3 Borgersen Freddy Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere553 23 35
4 4 Rasmussen Thomas Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere553 16 41
5 5 Enger Robert Larvi Larvik Bueskyttere551 15 42
6 6 Jørgensen Ragnar Sande Sandefjord Bueskyttere548 13 44
7 7 Sandvik Jan Olav Finst Finstadbru Bueskyttere540 12 40
9 9 Torsvik Håkon Sande Sandefjord Bueskyttere539 10 39
10 10 Aktas Yasin Ullen Ullensaker Bueskytterklubb538 10 41
11 11 Skårberg Lars Olav Oslo Oslo Bueskyttere529 8 43
12 12 Vaagen Olav Grenl Grenland Bueskyttere266 9 17
Compound 3
1 1 Gjone Andrè Skintvedt Larvi Larvik Bueskyttere514 6 32
Recurve 1
1 1 Willassen Ole Petter ASKIM Askim Bueskytterklubb555 23 30
2 2 Nordbø Øyvind Sande Sandefjord Bueskyttere549 24 24
3 3 Zbiciak David Hvals Hvalstad IL - Bueskyttergruppe544 22 22
Recurve 2
1 1 Lislevand Ole Martin Elver Elverum Bueskyttere542 20 29
2 2 Østengen Vik-Strandli Maria Kristina Ullen Ullensaker Bueskytterklubb539 23 20
3 3 Evensen Stig Larvi Larvik Bueskyttere538 22 24
4 4 Saumanas Algirdas Skrim IL Skrim - Bueskyttere528 22 19
5 5 Moldenhauer Manfred Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere513 12 21
6 6 Bjelland Heidi Larvi Larvik Bueskyttere510 14 20
7 7 Hansen Vegar Lillh Lillehammer Bueskytterklubb508 11 20
8 8 Ament Milos Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere504 13 18
Recurve 5
1 1 Kranå- Løvaas Mats Ullen Ullensaker Bueskytterklubb515 14 21
2 2 Nordhagen-Martinsen Filip Ullen Ullensaker Bueskytterklubb351 2 4
Tradisjonell 1
1 1 Kvitnes Trond Ås Ås Bueskyttere484 12 16
2 2 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere475 7 16
3 3 Hagerup Trond Lauge Laugen Bueskytterklubb465 8 12
4 4 Baller Frank Ås Ås Bueskyttere446 10 12
5 5 Hagerup Kristin Lauge Laugen Bueskytterklubb445 7 8
6 6 Martinsen Tom Skrei Skreia IL - Bueskyttere441 6 10
Tradisjonell 2
1 1 Hviding Roy Finst Finstadbru Bueskyttere471 7 16
2 2 Linde-Nielsen Erik Skrim IL Skrim - Bueskyttere351 4 6
3 3 Linde-Nielsen Tore Skrim IL Skrim - Bueskyttere339 4 5