Detaljer
Stevne-Id2016003
Dato20 Feb 2016
ArrangørFørde - Førde Bogeskyttarklubb
StedSande
NavnGaularhallen
BeskrivelseNorges Cup
MerknaderVestlandsmesterskapet dag 1, med innlagt norgescup
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering
Kvalifiseringsrunde - Individuell Kvalifiseringsrunde - Individuell
Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
1 1 Schumann-Olsen Bow Berge Bergen Bueskyttere472 11 9
2 2 Strømland Marny FANA Fana Bueskytterklubb407 2 10
3 3 Eldshovden Arild Berge Bergen Bueskyttere384 6 10
4 4 Grønnevik Bjørn Ove Fjord Fjordane Bogeskytarlag377 3 1
5 5 Johansen Kathrine Flakt Flaktveit IK - Bueskyttergruppe273 6 5
Barebow 5
1 1 Storøien Ragni Fjord Fjordane Bogeskytarlag480 10 17
2 2 Storøien Frøya Fjord Fjordane Bogeskytarlag422 10 4
Compound 2
1 1 Holte Ole Jørgen Berge Bergen Bueskyttere562 24 34
2 2 Skjelanger Kristoffer Berge Bergen Bueskyttere558 22 34
3 3 Gulestøl Øystein Fjord Fjordane Bogeskytarlag552 17 38
4 4 Øksnes Ole Magnus Fjord Fjordane Bogeskytarlag535 10 35
Recurve 1
1 1 Hogrenning Jan Ove Loen Loen IL - Bogeskyttergruppa548 11 13
Recurve 2
1 1 Silden Bjarne NORDF Ytre Nordfjord Bueskytterklubb535 19 24
2 2 Knutsen Bjørn-Cato FANA Fana Bueskytterklubb529 17 26
3 3 Fet Kristian Hunde Hundeidvik IL - Bueskyttergruppe525 12 26
4 4 Gjøen Martin Berge Bergen Bueskyttere512 14 20
5 5 Laukeland Laila Johansen Førde Førde Bogeskyttarklubb508 10 26
6 6 Vonheim Johnny Loen Loen IL - Bogeskyttergruppa495 12 16
7 7 Sekkelsten Jan Roar Førde Førde Bogeskyttarklubb492 12 15
8 8 Suur-Hamari Jouni NORDF Ytre Nordfjord Bueskytterklubb491 11 15
10 10 Stein Ole Magnar Førde Førde Bogeskyttarklubb475 13 9
11 11 Hoff Kjerstin FANA Fana Bueskytterklubb472 8 16
12 12 Edvardsen Kenneth NORDF Ytre Nordfjord Bueskytterklubb470 6 17
13 13 Langdal Tor Å. Hunde Hundeidvik IL - Bueskyttergruppe461 6 13
14 14 Halbrend Jarle Tamba Tambarskjelvar IL - Bogeskyttargruppe460 7 17
15 15 Lee Thon Gundersen Isabelle Berge Bergen Bueskyttere432 4 14
16 16 Laukeland Terje Førde Førde Bogeskyttarklubb0 0 0
Recurve 3
1 1 Segtnan Torill Anita Førde Førde Bogeskyttarklubb515 12 23
2 2 Myhre Henning NORDF Ytre Nordfjord Bueskytterklubb472 11 14
3 3 Bastiansen Linn Berge Bergen Bueskyttere448 4 16
4 4 Vikane Erling FANA Fana Bueskytterklubb446 4 12
6 6 Tøsdal Magnar FANA Fana Bueskytterklubb374 4 7
7 7 Brennesvik Asgeir Flakt Flaktveit IK - Bueskyttergruppe260 1 2
Recurve 4
1 1 Orvedal Asbjørn Olav FANA Fana Bueskytterklubb502 10 23
2 2 Laukeland Steffen Førde Førde Bogeskyttarklubb466 6 19
3 3 Langdal Halvor Hunde Hundeidvik IL - Bueskyttergruppe457 7 16
4 4 Tøsdal Karl-Ludvik FANA Fana Bueskytterklubb433 7 8
Recurve 5
1 1 Kvalheim Elias NORDF Ytre Nordfjord Bueskytterklubb437 6 16
2 2 Myhre Edvardsen Ruben NORDF Ytre Nordfjord Bueskytterklubb423 4 12
3 3 Norevik Odin Førde Førde Bogeskyttarklubb390 1 11
Tradisjonell 1
1 1 Storøien Bjørn Fjord Fjordane Bogeskytarlag516 10 23
2 2 Andersen Harald Harda Hardanger Bogeskyttarklubb515 10 25
3 3 Dybedokken Stein Oddvar Harda Hardanger Bogeskyttarklubb514 13 22
4 4 Aarberg Magne Førde Førde Bogeskyttarklubb506 7 9
5 5 Halvorsen Tom Berge Bergen Bueskyttere497 7 21
Tradisjonell 2
1 1 Strømmen Terje Harda Hardanger Bogeskyttarklubb459 5 17
2 2 Lid Kari Fjord Fjordane Bogeskytarlag452 7 16
3 3 Hoff Victor FANA Fana Bueskytterklubb438 2 6
4 4 Storøien Odin Fjord Fjordane Bogeskytarlag411 9 9
5 5 Vik Larsen Andreas FANA Fana Bueskytterklubb190 1 3
Tradisjonell 5
1 1 Laukeland Marius Johansen Førde Førde Bogeskyttarklubb205 2 2