Detaljer
Stevne-Id2016004
Dato21 Feb 2016
ArrangørFørde - Førde Bogeskyttarklubb
StedSande
NavnGaularhallen
BeskrivelseNasjonalt stevne
MerknaderVestlandsmesterskapet, dag 2
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
1 1 Johansen Kathrine Flakt Flaktveit IK - Bueskyttergruppe344 1 9
2 2 Eldshovden Arild Berge Bergen Bueskyttere0 0 0
Compound 2
1 1 Gulestøl Øystein Fjord Fjordane Bogeskytarlag558 18 42
2 2 Holte Ole Jørgen Berge Bergen Bueskyttere557 17 43
3 3 Skjelanger Kristoffer Berge Bergen Bueskyttere550 17 37
4 4 Hoff Victor FANA Fana Bueskytterklubb550 16 38
Recurve 2
1 1 Silden Bjarne NORDF Ytre Nordfjord Bueskytterklubb531 12 30
2 2 Gjøen Martin Berge Bergen Bueskyttere518 18 12
3 3 Suur-Hamari Jouni NORDF Ytre Nordfjord Bueskytterklubb511 18 15
5 5 Edvardsen Kenneth NORDF Ytre Nordfjord Bueskytterklubb492 10 20
6 6 Halbrend Jarle Tamba Tambarskjelvar IL - Bogeskyttargruppe490 10 16
7 7 Stein Ole Magnar Førde Førde Bogeskyttarklubb488 6 25
8 8 Hoff Kjerstin FANA Fana Bueskytterklubb481 5 17
9 9 Sekkelsten Jan Roar Førde Førde Bogeskyttarklubb463 3 16
10 10 Lee Thon Gundersen Isabelle Berge Bergen Bueskyttere453 5 22
11 11 Eide Nataniel Førde Førde Bogeskyttarklubb372 3 17
Recurve 3
1 1 Segtnan Torill Anita Førde Førde Bogeskyttarklubb497 11 16
2 2 Bastiansen Linn Berge Bergen Bueskyttere452 9 14
3 3 Myhre Henning NORDF Ytre Nordfjord Bueskytterklubb414 4 8
4 4 Vikane Erling FANA Fana Bueskytterklubb406 3 8
5 5 Tøsdal Magnar FANA Fana Bueskytterklubb333 0 3
6 6 Brennesvik Asgeir Flakt Flaktveit IK - Bueskyttergruppe255 2 4
Recurve 4
1 1 Orvedal Asbjørn Olav FANA Fana Bueskytterklubb490 12 11
2 2 Tøsdal Karl-Ludvik FANA Fana Bueskytterklubb76 0 1
Recurve 5
1 1 Kvalheim Elias NORDF Ytre Nordfjord Bueskytterklubb451 10 13
2 2 Norevik Odin Førde Førde Bogeskyttarklubb368 7 7
3 3 Myhre Edvardsen Ruben NORDF Ytre Nordfjord Bueskytterklubb354 2 6
Tradisjonell 1
1 1 Andersen Harald Harda Hardanger Bogeskyttarklubb486 10 16
2 2 Dybedokken Stein Oddvar Harda Hardanger Bogeskyttarklubb486 6 19
3 3 Storøien Bjørn Fjord Fjordane Bogeskytarlag481 9 17
4 4 Aarberg Magne Førde Førde Bogeskyttarklubb465 6 12
Tradisjonell 2
1 1 Lid Kari Fjord Fjordane Bogeskytarlag436 5 7
2 2 Strømmen Terje Harda Hardanger Bogeskyttarklubb401 3 6
3 3 Storøien Odin Fjord Fjordane Bogeskytarlag361 1 7
4 4 Vik Larsen Andreas FANA Fana Bueskytterklubb99 0 2