Detaljer
Stevne-Id2016008
Dato11 Mar 2016
13 Mar 2016
ArrangørKlepp - Klepp Bueskyttere
StedKlepphallen
NavnNM Inne 2016
BeskrivelseNorsk mesterskap
AlternativerFinaler
MerknaderPåmeldingsskjema




Påmeldinger
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering
Eliminasjon og finalerunden - Lagplassering Eliminasjon og finalerunden - Lagplassering
Kvalifiseringsrunde - Individuell Kvalifiseringsrunde - Individuell
Kvalifiseringsrunde - Lag Kvalifiseringsrunde - Lag
Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett
Eliminasjon & finalerunder - lagoppsett Eliminasjon & finalerunder - lagoppsett
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow Damer
1 1 Width Eva Therese Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe479 9 18
2 2 Lien Hilde Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere433 6 11
3 3 Lysebo Mona Larvi Larvik Bueskyttere409 1 14
4 4 Avdal Siw Caroline Hvale Hvaler IL - Bueskyttere391 4 9
5 5 Strømland Marny FANA Fana Bueskytterklubb381 1 12
6 6 Johansen Kathrine Flakt Flaktveit IK - Bueskyttergruppe336 5 7
Barebow Herrer
1 1 Schelander Morten Sande Sandefjord Bueskyttere533 16 26
2 2 Schumann-Olsen Bow Berge Bergen Bueskyttere502 8 26
3 3 Gjelseth Fred Arne Fredr Fredrikstad Bueskyttere480 6 19
4 4 Sandbæk Johny Sande Sandefjord Bueskyttere477 9 13
5 5 Edvardsen Rune Hvale Hvaler IL - Bueskyttere467 5 16
6 6 Isaksen Jan Fredrik Fredr Fredrikstad Bueskyttere442 9 9
7 7 Okon Zbigniew Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere433 4 12
8 8 Bøe Kjell Sande Sandefjord Bueskyttere426 2 13
9 9 Sjøtun Svein-Ole Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere419 5 8
10 10 Le Phan Thai Uy Klepp Klepp Bueskyttere399 4 12
11 11 Width Jon Henning Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe386 4 6
12 12 Eldshovden Arild Berge Bergen Bueskyttere364 2 10
13 13 Lindvall Marius Ødegård Larvi Larvik Bueskyttere240 0 3
Barebow Kadett
1 1 Rutledal Adrian Asker Larvi Larvik Bueskyttere425 6 13
2 2 Okon Filip Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere318 1 5
3 3 Lysebo Ivan Larvi Larvik Bueskyttere253 1 7
Barebow Rekrutt
1 1 Mortensen Caroline Larvi Larvik Bueskyttere182 0 3
Compound Damer
1 1 Grydeland Runa Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa579 39 21
2 2 Fevang Laila Sande Sandefjord Bueskyttere574 35 24
3 3 Grydeland Astrid Nina Roan Roan Pistolklubb - Bueskyttergruppe564 34 24
4 4 Svensen June Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere556 18 41
5 5 Mølslett Oda Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe556 18 40
6 6 Storelv Kristine Tinde Tinden Bueskytterklubb542 11 41
7 7 Beer-Johansen Ina Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe537 8 42
8 8 Tveiten Lene Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere525 9 30
Compound Herrer
1 1 Åmås Njål Klepp Klepp Bueskyttere592 52 8
2 2 Haugseth Mads Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa584 44 16
3 3 Tjentland Oddmund Klepp Klepp Bueskyttere576 36 24
4 4 Lie Eivind Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.575 35 25
5 5 Kramer Haslestad Marius Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere574 35 24
5 5 Beer-Johansen Hugo Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe574 35 24
7 7 Nordhus Jan Erik Stord Stord Bueskyttere573 34 25
8 8 Nese Oddgeir Klepp Klepp Bueskyttere572 32 28
9 9 Figved Tommy Klepp Klepp Bueskyttere571 32 27
10 10 Bratland Bengt Harst Harstad Bueskyttere569 30 29
11 11 Aakre Frode Klepp Klepp Bueskyttere566 27 32
12 12 Dyrstad Hans Trygve Lyngd Lyngdal Bueskyttere565 29 27
13 13 Fykse Gunnar Klepp Klepp Bueskyttere565 26 33
14 14 Johansen Jørgen Skeie Krist Kristiansand Bueskyttere565 25 35
15 15 Waagen Geir Sverr Sverresborg Bueskyttere564 24 36
16 16 Holte Ole Jørgen Berge Bergen Bueskyttere560 22 36
17 17 Svensen Bjørn Inge Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere559 19 41
18 18 Westby Frank Dramm Drammen Bueskyttere556 27 31
19 19 Hillestad Leif Morten Stava Stavanger Bueskyttere556 19 38
20 20 Helle Trond Harda Hardanger Bogeskyttarklubb555 16 43
21 21 Fredriksen Eirik Fløya IF Fløya - Bueskyttergruppe553 18 37
22 22 Johannessen Morten Fredr Fredrikstad Bueskyttere553 13 47
23 23 Evensen Ragnar Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere552 19 35
24 24 Enger Robert Larvi Larvik Bueskyttere552 19 34
25 25 Kasbo Fog Sten Thorer Ørje Ørje IL - Bueskyttergruppe552 15 42
26 26 Helfredsen Henrik Fredr Fredrikstad Bueskyttere552 14 44
27 27 Hubred Jon Arild Skrei Skreia IL - Bueskyttere550 14 42
28 28 Hansen Kent William Sarps Sarpsborg Bueskyttere548 13 42
29 29 Antonsen Marius Klepp Klepp Bueskyttere547 15 38
30 30 Gjølstad Robin Hvale Hvaler IL - Bueskyttere545 10 45
31 31 Tveiten Bjørn Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere544 13 41
32 32 Simonsen Lars Hugo Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe540 12 38
33 33 Sandvik Jan Olav Finst Finstadbru Bueskyttere535 15 41
34 34 Bratseth Stian Stord Stord Bueskyttere533 9 37
35 35 Andersen Øyvind Loen Loen IL - Bogeskyttergruppa528 13 36
36 36 Martinkenas Bronislovas Berge Bergen Bueskyttere521 11 37
37 37 Solsvik Kjetil Fagertun Stord Stord Bueskyttere509 11 30
38 38 Pedersen Sigmund Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere463 3 35
39 39 Henriksen Steffen FANA Fana Bueskytterklubb426 3 16
40 40 Slagstad Vegard Stava Stavanger Bueskyttere422 6 15
Compound Herrer 50
1 1 Hagen Paul Ole Elver Elverum Bueskyttere575 35 25
2 2 Albrigtsen Gøran Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere572 32 28
3 3 Borgersen Freddy Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere556 16 44
4 4 Johansen John Olav Fredr Fredrikstad Bueskyttere554 16 42
5 5 Svensen Knut Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere546 18 39
6 6 Erkinharju Taisto Berge Bergen Bueskyttere545 16 36
7 7 Steine Ole Kristian Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere545 14 39
8 8 Lien Morten Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere529 5 43
9 9 Olsen Alf Stava Stavanger Bueskyttere518 6 35
10 10 Johansen Walter Tinde Tinden Bueskytterklubb515 7 35
Compound Herrer Junior
1 1 Skar Solve Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe568 28 32
2 2 Ramstad Anders Reirå Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe564 25 34
3 3 Rasmussen Thomas Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere554 14 46
4 4 Moe Brekke Daniel Sande Sandefjord Bueskyttere545 14 38
5 5 Skjelanger Kristoffer Berge Bergen Bueskyttere543 14 43
Compound Kadett Gutter
1 1 Isnes Trym Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere570 30 30
2 2 Haraldsen Kristian Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere544 13 38
3 3 Holen Berg Daniel Skrei Skreia IL - Bueskyttere521 9 28
4 4 Kirkeby Melbø Thomas Fredr Fredrikstad Bueskyttere459 3 24
5 5 Gjone Andrè Skintvedt Larvi Larvik Bueskyttere444 1 20
Compound Kadett Jenter
1 1 Lislevand Sunniva Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere570 30 30
2 2 Ramstad Christina Reirå Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe562 22 38
3 3 Isdal Kristin Beate Geita Geitastrand IL - Bueskyttere547 15 38
Compound Rekrutt Gutter
1 1 Figved Even Klepp Klepp Bueskyttere572 32 28
2 2 Figved Sander Berner Klepp Klepp Bueskyttere571 31 29
3 3 Vikør Jardar Harda Hardanger Bogeskyttarklubb557 19 40
4 4 Hansen Håvard RANA Rana Bueskytterklubb555 15 45
5 5 Ohrt Sigurd Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere527 12 33
6 6 Johansen Markus Aleksander Råkil Sarps Sarpsborg Bueskyttere494 3 31
7 7 Hetland Fykse Mathias Klepp Klepp Bueskyttere429 2 19
Compound Rekrutt Jenter
1 1 Simonsen Pia Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe555 19 37
Recurve Damer
1 1 Richardsen Wanja Marie Moss Moss Bueskyttere557 28 22
2 2 Iversen Lisbeth Hvale Hvaler IL - Bueskyttere553 27 21
3 3 Gulland Maria Fredr Fredrikstad Bueskyttere544 24 21
4 4 Ridderström Line Blomén Klepp Klepp Bueskyttere533 22 21
5 5 Brueland Brigitte C.B. Grenl Grenland Bueskyttere523 24 16
6 6 Stensbye Beate Røyset Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere519 13 18
7 7 Bjelland Heidi Larvi Larvik Bueskyttere512 14 23
8 8 Vestlund Lin Kristin Moss Moss Bueskyttere510 15 19
9 9 Rosland Siv Klepp Klepp Bueskyttere509 14 21
10 10 Nygaard Stine Fredr Fredrikstad Bueskyttere509 11 21
11 11 Nicklasson Annmereth Gjesd Gjesdalbuane505 9 25
12 12 Nordmelan Ragnhild Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere503 11 26
13 13 Baginski Linda J Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere492 9 22
14 14 Østengen Vik-Strandli Hedvig Martine Ullen Ullensaker Bueskytterklubb488 7 21
15 15 Oldebråten Siri Mette Fredr Fredrikstad Bueskyttere488 6 16
16 16 Laukeland Laila Johansen Førde Førde Bogeskyttarklubb480 12 14
17 17 Rusås Martine Sarps Sarpsborg Bueskyttere476 7 16
18 18 Bakken Tonje Grenl Grenland Bueskyttere468 7 17
19 19 Bastiansen Linn Berge Bergen Bueskyttere451 6 17
20 20 Ask Helland Mari Klepp Klepp Bueskyttere438 4 15
21 21 Moberg Beate FANA Fana Bueskytterklubb432 6 14
22 22 Gjone Vigdis Skintvedt Larvi Larvik Bueskyttere423 4 13
23 23 Lystad Therese Møllerop Skrim IL Skrim - Bueskyttere367 6 9
24 24 Brennesvik Nina Therese Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere215 2 2
Recurve Damer 50
1 1 Andresen Unni Marie Finst Finstadbru Bueskyttere498 8 26
2 2 Hoff Kjerstin FANA Fana Bueskytterklubb485 7 20
3 3 Sandbæk Inger Sande Sandefjord Bueskyttere460 6 15
4 4 Nordskag Berit Krist Kristiansand Bueskyttere446 9 13
5 5 Bøe Wenche Sande Sandefjord Bueskyttere407 5 9
Recurve Damer Junior
1 1 Albertsen Lotte Stava Stavanger Bueskyttere527 15 22
2 2 Røe Silje R Grenl Grenland Bueskyttere523 16 19
3 3 Østengen Vik-Strandli Maria Kristina Ullen Ullensaker Bueskytterklubb516 14 20
4 4 Raastad Davies Kristin Ås Ås Bueskyttere511 11 28
5 5 Gøytil Ingrid Krist Kristiansand Bueskyttere504 11 21
6 6 Sæterlid Kaia Holmen Krist Kristiansand Bueskyttere494 11 20
7 7 Asbjørnsen Celine Elisabet Fredr Fredrikstad Bueskyttere487 12 15
8 8 Bryn Anne Stava Stavanger Bueskyttere487 6 20
9 9 Lee Thon Gundersen Isabelle Berge Bergen Bueskyttere439 8 12
10 10 Lissner Michelle Moss Moss Bueskyttere408 4 10
Recurve Herrer
1 1 Hagen Paul André Elver Elverum Bueskyttere587 48 11
2 2 Nesteng Bård Magnus Fredr Fredrikstad Bueskyttere579 40 19
3 3 Løkkebergøen Jarl Alexander Sande Sandefjord Bueskyttere577 38 21
4 4 Rusås Per-Olav Sarps Sarpsborg Bueskyttere566 31 25
5 5 Furnes Christoffer SKåN Skånland og Omegn IF - Bueskyttergruppe558 28 23
6 6 Mosand Arve Skrei Skreia IL - Bueskyttere555 32 20
7 7 Lindberget Sigmund Elver Elverum Bueskyttere554 33 16
8 8 Burhol Simen S. Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere547 20 29
9 9 Willassen Ole Petter ASKIM Askim Bueskytterklubb546 28 14
10 10 Nesset Jon Ivar Ørje Ørje IL - Bueskyttergruppe545 25 25
11 11 Eriksen Eilif SKåN Skånland og Omegn IF - Bueskyttergruppe545 22 23
12 12 Hogrenning Jan Ove Loen Loen IL - Bogeskyttergruppa545 21 26
13 13 Eriksen Børge SKåN Skånland og Omegn IF - Bueskyttergruppe544 24 22
14 14 Andersen Espen Andreas Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere544 24 21
15 15 Prestegarden Dag Olav Sverr Sverresborg Bueskyttere540 22 20
16 16 Røstad Rolf Ove Sverr Sverresborg Bueskyttere532 18 26
17 17 Tangen Kim Johan Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere532 14 30
18 18 Raphaug Petter Sverr Sverresborg Bueskyttere529 18 23
19 19 Henriksen Terje Stord Stord Bueskyttere528 18 23
20 20 Evensen Stig Larvi Larvik Bueskyttere528 18 17
21 21 Knutsen Bjørn-Cato FANA Fana Bueskytterklubb526 16 23
22 22 Gustafson Torbjørn Sverr Sverresborg Bueskyttere521 15 22
23 23 Hetland Kjetil Gjesd Gjesdalbuane520 18 19
24 24 Pedersen Vegard SKåN Skånland og Omegn IF - Bueskyttergruppe520 15 28
25 25 Dekeyser Wim Hvals Hvalstad IL - Bueskyttergruppe518 13 27
26 26 Gjøen Martin Berge Bergen Bueskyttere512 12 21
27 27 Bentestuen Eirik Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere511 20 19
28 28 Olufsen Ole-Kristian Stava Stavanger Bueskyttere511 11 21
29 29 Nilsen Magne Fredr Fredrikstad Bueskyttere510 13 21
30 30 Aasen Bjørnar Thon Moss Moss Bueskyttere502 12 21
31 31 Laukeland Terje Førde Førde Bogeskyttarklubb501 9 23
32 32 Eriksen Arnt Marius SKåN Skånland og Omegn IF - Bueskyttergruppe498 12 19
33 33 Spildrejorde Stian Sverr Sverresborg Bueskyttere498 9 21
34 34 Gjøstøl Stein Ove Sarps Sarpsborg Bueskyttere496 11 13
35 35 Lønn Vidar Ullen Ullensaker Bueskytterklubb494 8 19
36 36 Vonheim Johnny Loen Loen IL - Bogeskyttergruppa491 10 14
37 37 Grinaker Leifsen Trond Ullen Ullensaker Bueskytterklubb488 9 17
38 38 Bøkestad Mikael Moss Moss Bueskyttere484 8 21
39 39 Søgnen Bjørn Reinhardt Ullen Ullensaker Bueskytterklubb484 6 22
40 40 Sæterlid Egil K Krist Kristiansand Bueskyttere481 10 15
41 41 Albertsen Paul Inge Stava Stavanger Bueskyttere476 8 16
42 42 Nordtvedt Johnny Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere470 9 16
43 43 Kaland Jansen Joachim Berge Bergen Bueskyttere440 7 15
44 44 Vikane Erling FANA Fana Bueskytterklubb239 3 2
45 45 Brennesvik Asgeir Flakt Flaktveit IK - Bueskyttergruppe202 0 4
Recurve Herrer 50
1 1 Karlsen Jan Harald Sørfo Sørfold Bueklubb540 22 19
2 2 Lysnes Arild Larvi Larvik Bueskyttere520 15 15
3 3 Hansen Asbjørn RANA Rana Bueskytterklubb519 15 24
4 4 Øvernes Leif Terje Klepp Klepp Bueskyttere514 13 21
5 5 Ament Milos Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere513 15 20
6 6 Måleng John Moss Moss Bueskyttere511 13 24
7 7 Lyster Rolf Stava Stavanger Bueskyttere505 12 22
8 8 Vatne Geir Sverr Sverresborg Bueskyttere496 12 16
9 9 Sekkelsten Jan Roar Førde Førde Bogeskyttarklubb486 5 27
10 10 Stein Ole Magnar Førde Førde Bogeskyttarklubb485 5 23
11 11 Moldenhauer Manfred Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere473 9 18
12 12 Nordskag Wiggo Krist Kristiansand Bueskyttere473 9 13
13 13 Sandbakk Willy Bodø Bodø Bueskytterforening465 10 17
14 14 Åmås Norulf Klepp Klepp Bueskyttere449 9 12
15 15 Budalen Ivar Moss Moss Bueskyttere388 2 4
16 16 Tøsdal Magnar FANA Fana Bueskytterklubb293 0 6
17 17 Mjelva Jørgen Stava Stavanger Bueskyttere284 1 7
Recurve Herrer Junior
1 1 Klingsheim Joakim Klepp Klepp Bueskyttere555 25 27
2 2 Saurdal Bjørnar Klepp Klepp Bueskyttere550 27 23
3 3 Olufsen Sindre Leidland Stava Stavanger Bueskyttere545 26 18
4 4 Zbiciak David Hvals Hvalstad IL - Bueskyttergruppe538 23 17
5 5 Rikheim Marius André Ås Ås Bueskyttere496 15 13
6 6 Sletsjøe Thomas Thon Larvi Larvik Bueskyttere427 10 10
Recurve Kadett Gutter
1 1 Hasthi Sander Thorbjørnsen Sarps Sarpsborg Bueskyttere567 29 29
2 2 Faugstad Anders Stava Stavanger Bueskyttere559 31 20
3 3 Madaus Narve Surna Surnadal IL - Bueskyttergruppe540 19 25
4 4 Mølslett Sondre Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe535 15 30
5 5 Fet Kristian Hunde Hundeidvik IL - Bueskyttergruppe530 16 26
6 6 Alvestad Simen Hunde Hundeidvik IL - Bueskyttergruppe526 15 27
7 7 Krohn Kristian Hunde Hundeidvik IL - Bueskyttergruppe522 17 20
8 8 Iversen Simen Hvale Hvaler IL - Bueskyttere519 11 27
9 9 Østensen Martin Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere515 13 22
10 10 Sjøtun Odin Foss Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere501 4 29
11 11 Støve Gjestvang Swanand Skrei Skreia IL - Bueskyttere493 10 14
12 12 Myhrmoen Ole Marius Krist Kristiansand Bueskyttere471 8 18
13 13 Roth Sander VIGRA Vigra IL - Bueskyttere455 8 10
14 14 Gjone Sindre Larvi Larvik Bueskyttere442 7 14
15 15 Eide Nataniel Førde Førde Bogeskyttarklubb405 4 13
16 16 Mundal Simon Nordseth Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere309 2 3
Recurve Kadett Jenter
1 1 Hillestad Katrine Stava Stavanger Bueskyttere507 13 20
2 2 Brodshaug Heidi Leira Skrei Skreia IL - Bueskyttere481 10 13
3 3 Flo Johanne Rosalinn VIGRA Vigra IL - Bueskyttere460 7 15
4 4 Husdal Hanne S. Geita Geitastrand IL - Bueskyttere457 16 13
Recurve Rekrutt Gutter
1 1 Tessand-Jensen Karl Martin Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere557 29 25
2 2 Mecham Nathaniel Fredr Fredrikstad Bueskyttere551 27 19
3 3 Eiken Fredrik Emblem VIGRA Vigra IL - Bueskyttere539 25 23
4 4 Kasbo Fog Jens Petter Ørje Ørje IL - Bueskyttergruppe521 18 23
5 5 Risa Jon Stava Stavanger Bueskyttere520 12 25
6 6 Ulfsnes Simen O Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe519 17 19
7 7 Wangsvik Magnus Nordhagen Krist Kristiansand Bueskyttere512 14 22
8 8 Gustafson Markus Sverr Sverresborg Bueskyttere509 13 23
9 9 Meier Jan Stava Stavanger Bueskyttere494 11 18
10 10 Berg Kristiansen Leon Christoffer Ullen Ullensaker Bueskytterklubb493 9 18
11 11 Johnsen Håkon Strømland FANA Fana Bueskytterklubb485 11 14
12 12 Padderud Thor Erik Hvals Hvalstad IL - Bueskyttergruppe483 9 19
13 13 Orvedal Asbjørn Olav FANA Fana Bueskytterklubb482 11 20
14 14 Salomonsen Linus F. Stava Stavanger Bueskyttere477 8 17
15 15 Fedreheim Stian Elver Elverum Bueskyttere473 6 25
16 16 Tøsdal Karl-Ludvik FANA Fana Bueskytterklubb459 8 14
Recurve Rekrutt Jenter
1 1 Evang Sara Ullen Ullensaker Bueskytterklubb488 13 14
2 2 Johansen Bettina Moberg FANA Fana Bueskytterklubb474 5 19
3 3 Brodshaug Aino Leira Skrei Skreia IL - Bueskyttere467 9 14
4 4 Stenstavold Ingeborg Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere377 3 4
5 5 Eide Sara Førde Førde Bogeskyttarklubb338 4 4
6 6 Klem Lønn Emilie Ullen Ullensaker Bueskytterklubb317 1 6
7 7 Roseth Mathea Bekkemellem Skrei Skreia IL - Bueskyttere113 1 1
Tradisjonell Damer
1 1 Edvardsen Inger Fjelstad Hvale Hvaler IL - Bueskyttere497 8 17
2 2 Jensen Anita Hennie Tinde Tinden Bueskytterklubb476 10 17
3 3 Ripsrud Bjørg Eva Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere432 5 15
4 4 Simonsen Anne Lise Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe413 5 8
5 5 Aga Heidi Flakt Flaktveit IK - Bueskyttergruppe348 3 4
6 6 Taksdal Anette Bjørløw Klepp Klepp Bueskyttere289 0 3
Tradisjonell Herrer
1 1 Dybedokken Stein Oddvar Harda Hardanger Bogeskyttarklubb513 18 15
2 2 Nikolaisen Svein Tinde Tinden Bueskytterklubb509 14 17
3 3 Andersen Harald Harda Hardanger Bogeskyttarklubb509 10 18
4 4 Kvernvik Geir Reinert SALSN Salsnes Bueskytterklubb508 9 21
5 5 Anzjøn Stein Klepp Klepp Bueskyttere499 11 18
6 6 Pahlm Per Ivar Berge Bergen Bueskyttere498 15 16
7 7 Danevad Kjetil A. Krist Kristiansand Bueskyttere496 9 23
8 8 Erdal Ove Harda Hardanger Bogeskyttarklubb495 5 24
9 9 Thorsen Anders Berge Bergen Bueskyttere494 11 13
10 10 Neergaard Knut Dramm Drammen Bueskyttere492 6 20
11 11 Bækkelund Jon Kåre Lyngd Lyngdal Bueskyttere488 8 16
12 12 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere484 5 23
13 13 Lunde Thomas Larvi Larvik Bueskyttere471 7 17
14 14 Rundhaug Ole Joar Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere468 9 14
15 15 Halvorsen Tom Berge Bergen Bueskyttere467 3 18
16 16 Eiterjord Vetle Stava Stavanger Bueskyttere458 5 16
17 17 Martinsen Tom Skrei Skreia IL - Bueskyttere452 6 14
18 18 Søbye Asbjørn Krist Kristiansand Bueskyttere447 6 18
19 19 Andersen Magne Krist Kristiansand Bueskyttere446 8 11
20 20 Jensen Preben Tinde Tinden Bueskytterklubb443 8 10
21 21 Ludviksen Egil Tinde Tinden Bueskytterklubb439 8 15
22 22 Baller Frank Ås Ås Bueskyttere436 4 15
23 23 Nordviken Ivar Skrei Skreia IL - Bueskyttere428 5 10
24 24 Strømmen Terje Harda Hardanger Bogeskyttarklubb427 8 10
25 25 Egtvedt Morten Sverr Sverresborg Bueskyttere426 8 9
26 26 Moe Thor Arne Skrei Skreia IL - Bueskyttere425 3 10
27 27 Hoff Victor FANA Fana Bueskytterklubb414 4 11
28 28 Gjerde Øyvind Harda Hardanger Bogeskyttarklubb399 5 6
29 29 Johnsen Knut-Inge FANA Fana Bueskytterklubb385 2 6
30 30 Bergestuen Johnny Klepp Klepp Bueskyttere375 4 6
31 31 Vik Larsen Endre Stava Stavanger Bueskyttere369 4 10
32 32 Gertz Hans Dieter Berge Bergen Bueskyttere354 3 9
Tradisjonell Kadett
1 1 Andersen Sivert Kolås Harda Hardanger Bogeskyttarklubb347 5 6
2 2 Vik Larsen Andreas FANA Fana Bueskytterklubb98 0 1
Tradisjonell Rekrutt
1 1 Schellenberg Patrick Krist Kristiansand Bueskyttere465 10 13
2 2 Moe Anders Skrei Skreia IL - Bueskyttere422 8 8
3 3 Hennissen Petter N. Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere350 3 7
4 4 Viberg Emma Skrei Skreia IL - Bueskyttere326 5 3