Detaljer
Stevne-Id2016011
Dato27 Feb 2016
ArrangørVIGRA - Vigra IL - Bueskyttere
StedVigrahallen
NavnRegionsmesterskap
BeskrivelseNasjonalt stevne
MerknaderInnledende runder vil bli avviklet lørdag 27.02
Finaler vil bli avviklet søndag 28.02
Stevnet er registrert Stjernestevne.

Det vil også i anledning dette arrangementet bli avholdt årsmøte i Region Midt samt Dommermøte.
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering
Kvalifiseringsrunde - Individuell Kvalifiseringsrunde - Individuell
Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Compound Herrer Junior
1 1 Winther Morten Stoks Stoksund SK - Bueskyttergr.520 0 0
Compound Kadett
1 1 Ramstad Christina Reirå Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe555 0 0
2 2 Isdal Kristin Beate Geita Geitastrand IL - Bueskyttere547 0 0
3 3 Ramstad Yngve Julian Ålesu Ålesund Bueskytterklubb 416 0 0
Compound M Jenter
1 1 Bruaset Ruben Vestn Vestnes Bueskyttere376 0 0
Compound Rekrutt
1 1 Simonsen Pia Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe558 0 0
2 2 Skjærvik Lars Martin Stoks Stoksund SK - Bueskyttergr.533 0 0
3 3 Jensen Vegard Vestn Vestnes Bueskyttere500 0 0
Recurve Damer
1 1 Rosø Linn Stoks Stoksund SK - Bueskyttergr.461 0 0
2 2 Flo Johanne Rosalinn VIGRA Vigra IL - Bueskyttere451 0 0
3 3 Myhre Linda Ålesu Ålesund Bueskytterklubb 398 0 0
4 4 Enoksen Monika VIGRA Vigra IL - Bueskyttere295 0 0
5 5 Haahr Malene VIGRA Vigra IL - Bueskyttere163 0 0
Recurve Herrer
1 1 Raphaug Petter Sverr Sverresborg Bueskyttere532 0 0
2 2 Hansen Kjetil Vestn Vestnes Bueskyttere523 0 0
3 3 Langeland Odd Arne Ålesu Ålesund Bueskytterklubb 513 0 0
4 4 Uggedal Kjell Arne VIGRA Vigra IL - Bueskyttere501 0 0
5 5 Prestegarden Dag Olav Sverr Sverresborg Bueskyttere486 0 0
6 6 Gustafson Torbjørn Sverr Sverresborg Bueskyttere466 0 0
7 7 Molnes Terje Ingvald VIGRA Vigra IL - Bueskyttere459 0 0
8 8 Roald Karl Petter VIGRA Vigra IL - Bueskyttere455 0 0
9 9 Støbakk Knut VIGRA Vigra IL - Bueskyttere426 0 0
10 10 Haugdal Terje Stoks Stoksund SK - Bueskyttergr.418 0 0
11 11 Rørvik Jan Ståle VIGRA Vigra IL - Bueskyttere404 0 0
12 12 Meisal Pedersen Ivar Jarl GOMA Goma IL - Bueskyttergruppe388 0 0
13 13 Kristiansen Morten VIGRA Vigra IL - Bueskyttere363 0 0
16 16 Rørvik Per Bjørn VIGRA Vigra IL - Bueskyttere221 0 0
Recurve Herrer Junior
1 1 Molnes Sverre Moldskred VIGRA Vigra IL - Bueskyttere440 0 0
Recurve Kadett Gutter
1 1 Fet Kristian Hunde Hundeidvik IL - Bueskyttergruppe530 0 0
2 2 Roth Sander VIGRA Vigra IL - Bueskyttere521 0 0
3 3 Alvestad Simen Hunde Hundeidvik IL - Bueskyttergruppe497 0 0
5 5 Krohn Kristian Hunde Hundeidvik IL - Bueskyttergruppe465 0 0
Recurve M Jenter
1 1 Storvik Herman Nerland Ålesu Ålesund Bueskytterklubb 522 0 0
2 2 Skjegstad Markus Ålesu Ålesund Bueskytterklubb 485 0 0
3 3 Rørvik Janick Hurlimann VIGRA Vigra IL - Bueskyttere412 0 0
4 4 Hansen Fredrik Roaldsand VIGRA Vigra IL - Bueskyttere201 0 0
Recurve Rekrutt Gutter
1 1 Eiken Fredrik Emblem VIGRA Vigra IL - Bueskyttere502 0 0
2 2 Gustafson Markus Sverr Sverresborg Bueskyttere497 0 0
3 3 Synnes Isak Husevåg VIGRA Vigra IL - Bueskyttere496 0 0
4 4 Ulfsnes Simen O Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe489 0 0
6 6 Haddal Jonas Kristoffer VIGRA Vigra IL - Bueskyttere429 0 0
7 7 Giskås Ole VIGRA Vigra IL - Bueskyttere408 0 0
8 8 Langdal Halvor Hunde Hundeidvik IL - Bueskyttergruppe389 0 0
9 9 Roald Magnus Lagabø VIGRA Vigra IL - Bueskyttere384 0 0
10 10 Svenning Stines Langklopp Stoks Stoksund SK - Bueskyttergr.320 0 0
11 11 Naalsund Truls Halkjelsvik VIGRA Vigra IL - Bueskyttere305 0 0
12 12 Fagerheim August Brian Hagen VIGRA Vigra IL - Bueskyttere212 0 0
13 13 Vågsholm Oskar Synes VIGRA Vigra IL - Bueskyttere160 0 0