Detaljer
Stevne-Id2016016
Dato 6 Feb 2016
ArrangørHarst - Harstad Bueskyttere
StedHarstadhallen
NavnFebruarstevnet
BeskrivelseNasjonalt stevne
MerknaderHoveddommer: Knut Wegner
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
1 1 Rafaelsen Ivar Håkon Harst Harstad Bueskyttere145 0 4
Compound 2
1 1 Bratland Bengt Harst Harstad Bueskyttere569 29 31
2 2 Fredriksen Eirik Fløya IF Fløya - Bueskyttergruppe559 21 37
3 3 Nikolaisen Kent Andreas Tinde Tinden Bueskytterklubb550 17 37
4 4 Storelv Kristine Tinde Tinden Bueskytterklubb547 18 34
5 5 Drayton Jan Havør Havørn/Senjahopen UIL547 13 41
6 6 Mikalsen Viggo Harst Harstad Bueskyttere545 9 47
7 7 Sørensen Yngve Havør Havørn/Senjahopen UIL524 7 34
8 8 Johansen Walter Tinde Tinden Bueskytterklubb515 8 33
Compound 4
1 1 Stunes Thomas Andre Harst Harstad Bueskyttere343 2 7
Compound 5
1 1 Johansen Eirik Harst Harstad Bueskyttere558 19 40
2 2 Brøsholen Tobias Harst Harstad Bueskyttere518 2 40
Felles 6
Lien Elise Helene Tinde Tinden Bueskytterklubb
Storelv Adele Tinde Tinden Bueskytterklubb
Benjaminsen Sebastian A Harst Harstad Bueskyttere
Søfting Martin Harst Harstad Bueskyttere
Stafne Bjarne Leon SORT Sortland Bueskytterklubb
Recurve 1
1 1 Furnes Christoffer SKåN Skånland og Omegn IF - Bueskyttergruppe563 29 26
2 2 Eriksen Børge SKåN Skånland og Omegn IF - Bueskyttergruppe553 27 23
Recurve 2
1 1 Pedersen Vegard SKåN Skånland og Omegn IF - Bueskyttergruppe528 15 24
2 2 Eriksen Eilif SKåN Skånland og Omegn IF - Bueskyttergruppe510 15 16
3 3 Meltzer Rune Harst Harstad Bueskyttere500 13 15
4 4 Lykseth Kåre SORT Sortland Bueskytterklubb489 10 20
5 5 Christensen Jens Harst Harstad Bueskyttere455 6 14
Recurve 3
1 1 Hågensen Rune SORT Sortland Bueskytterklubb488 6 19
2 2 Johansen Mona Kristine Elene SORT Sortland Bueskytterklubb464 7 13
3 3 Johansen Tove Aune Harst Harstad Bueskyttere462 10 14
4 4 Anderssen Tove Mari Harst Harstad Bueskyttere460 8 14
5 5 Mikkola Line SORT Sortland Bueskytterklubb416 3 14
6 6 Mikalsen Guttorm Harst Harstad Bueskyttere384 4 8
7 7 Nerdal Maria Kristin Otelie SORT Sortland Bueskytterklubb343 2 8
8 8 Myhre Julie SORT Sortland Bueskytterklubb338 2 6
8 8 Taftø Jon-Harald Mikkola SORT Sortland Bueskytterklubb338 2 6
Recurve 4
1 1 Schønningsen Sandra SORT Sortland Bueskytterklubb389 4 9
2 2 Karlsen Anneli Harst Harstad Bueskyttere143 0 1
Recurve 5
1 1 Storelv Amalie Tinde Tinden Bueskytterklubb528 18 21
2 2 Lien Hennie Tinde Tinden Bueskytterklubb475 4 20
3 3 Ludviksen Torje Tinde Tinden Bueskytterklubb471 9 11
4 4 Ludviksen Marthe Tinde Tinden Bueskytterklubb346 2 7
Tradisjonell 1
1 1 Nikolaisen Svein Tinde Tinden Bueskytterklubb526 16 22
2 2 Jensen Anita Hennie Tinde Tinden Bueskytterklubb505 10 20
3 3 Ludviksen Egil Tinde Tinden Bueskytterklubb486 12 14
4 4 Kampen Bjørn Ivar Harst Harstad Bueskyttere457 6 15
Tradisjonell 2
1 1 Oddnysønn Varg SORT Sortland Bueskytterklubb369 3 6
2 2 Johansen Sven-Ove Harst Harstad Bueskyttere365 4 6
3 3 Ingebrigtsen Lise Bøe SORT Sortland Bueskytterklubb355 1 8
4 4 Elstad Eirik SORT Sortland Bueskytterklubb315 2 4
5 5 Søfting Roger Harst Harstad Bueskyttere274 0 2