Detaljer
Stevne-Id2016026
Dato23 Jan 2016
ArrangørTinde - Tinden Bueskytterklubb
StedSkånlandshallen
NavnSolpilen
BeskrivelseNorges Cup
MerknaderHoveddommer Svein Nikolaisen
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering
Kvalifiseringsrunde - Individuell Kvalifiseringsrunde - Individuell
Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Compound 1
1 1 Bratland Bengt Harst Harstad Bueskyttere557 21 36
2 2 Storelv Kristine Tinde Tinden Bueskytterklubb556 20 36
3 3 Fredriksen Eirik Fløya IF Fløya - Bueskyttergruppe552 15 42
4 4 Mikalsen Viggo Harst Harstad Bueskyttere539 13 41
Compound 2
1 1 Nikolaisen Kent Andreas Tinde Tinden Bueskytterklubb546 14 40
2 2 Jensen Svein Senja Senja Bueskytterklubb525 11 34
3 3 Drayton Jan Havør Havørn/Senjahopen UIL524 8 37
4 4 Sørensen Yngve Havør Havørn/Senjahopen UIL520 7 34
5 5 Johansen Walter Tinde Tinden Bueskytterklubb512 9 31
6 6 Johansen Finn Erik Harst Harstad Bueskyttere508 7 27
7 7 Smits Albert Senja Senja Bueskytterklubb502 11 24
Compound 5
1 1 Johansen Eirik Harst Harstad Bueskyttere557 18 41
Felles 6
Storelv Adele Tinde Tinden Bueskytterklubb
Lien Elise Helene Tinde Tinden Bueskytterklubb
Recurve 1
1 1 Hagen Paul André Elver Elverum Bueskyttere582 43 16
2 2 Furnes Christoffer SKåN Skånland og Omegn IF - Bueskyttergruppe544 19 34
3 3 Eriksen Børge SKåN Skånland og Omegn IF - Bueskyttergruppe538 14 34
4 4 Eriksen Arnt Marius SKåN Skånland og Omegn IF - Bueskyttergruppe514 15 26
Recurve 2
1 1 Pedersen Vegard SKåN Skånland og Omegn IF - Bueskyttergruppe531 16 25
2 2 Lykseth Kåre SORT Sortland Bueskytterklubb496 8 22
3 3 Eriksen Eilif SKåN Skånland og Omegn IF - Bueskyttergruppe477 3 22
4 4 Christensen Jens Harst Harstad Bueskyttere445 6 8
Recurve 3
1 1 Johansen Tove Aune Harst Harstad Bueskyttere444 10 11
2 2 Aanstad Sebastian SORT Sortland Bueskytterklubb433 5 13
3 3 Nerdal Maria Kristin Otelie SORT Sortland Bueskytterklubb365 1 9
4 4 Mikkola Line SORT Sortland Bueskytterklubb348 0 8
5 5 Taftø Jon-Harald Mikkola SORT Sortland Bueskytterklubb335 0 9
6 6 Johansen Mona Kristine Elene SORT Sortland Bueskytterklubb315 3 3
7 7 Rafaelsen Ivar Håkon Harst Harstad Bueskyttere243 1 3
Recurve 5
1 1 Storelv Amalie Tinde Tinden Bueskytterklubb512 15 22
2 2 Ludviksen Torje Tinde Tinden Bueskytterklubb492 8 24
3 3 Lien Hennie Tinde Tinden Bueskytterklubb465 7 15
4 4 Selnes Oliver SORT Sortland Bueskytterklubb429 0 10
Tradisjonell 1
1 1 Kampen Bjørn Ivar Harst Harstad Bueskyttere488 9 13
2 2 Ludviksen Egil Tinde Tinden Bueskytterklubb429 8 8
Tradisjonell 2
1 1 Ingebrigtsen Lise Bøe SORT Sortland Bueskytterklubb398 5 11
2 2 Johansen Sven-Ove Harst Harstad Bueskyttere369 3 7
3 3 Oddnysønn Varg SORT Sortland Bueskytterklubb331 4 4