Detaljer
Stevne-Id2016045
Dato20 Feb 2016
ArrangørLille - Lillestrøm & Omegn Bueskyttere
StedSkedsmohallen
BeskrivelseNorges Cup
AlternativerFinaler
MerknaderHoveddommer: Per Christian Stensgård

Søker også om at stevnet blir tellende i Norges-cupen

Fra NBF:
Godkjent som NC
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering
Kvalifiseringsrunde - Individuell Kvalifiseringsrunde - Individuell
Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
1 1 Johannessen Jens Erik Lauge Laugen Bueskytterklubb514 16 18
2 2 Schelander Morten Sande Sandefjord Bueskyttere505 12 22
3 3 Edvardsen Rune Hvale Hvaler IL - Bueskyttere496 13 14
4 4 Sandbæk Johny Sande Sandefjord Bueskyttere473 6 17
5 5 Sjøtun Svein-Ole Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere456 8 10
6 6 Bøe Kjell Sande Sandefjord Bueskyttere443 5 9
7 7 Avdal Siw Caroline Hvale Hvaler IL - Bueskyttere439 5 14
8 8 Lien Hilde Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere435 5 4
9 9 Okon Zbigniew Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere393 3 8
11 11 Fjeldhaug Bjørn Otto Dramm Drammen Bueskyttere355 3 4
13 13 Okon Filip Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere298 1 6
Compound 1
1 1 Hagen Paul Ole Elver Elverum Bueskyttere575 37 22
2 2 Sannerud Stian Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere573 34 25
3 3 Albrigtsen Gøran Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere567 27 33
5 5 Westby Frank Dramm Drammen Bueskyttere560 22 37
6 6 Svensen June Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere559 23 33
7 7 Lislevand Sunniva Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere559 20 39
Compound 2
1 1 Rasmussen Thomas Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere562 23 36
2 2 Jørgensen Ragnar Sande Sandefjord Bueskyttere561 23 35
3 3 Svensen Bjørn Inge Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere556 16 44
4 4 Hansen Kent William Sarps Sarpsborg Bueskyttere555 19 37
5 5 Sandvik Jan Olav Finst Finstadbru Bueskyttere554 15 44
6 6 Isnes Trym Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere552 17 40
7 7 Syversen Bjørn SOLOR Solør Bueskyttere551 15 41
8 8 Hubred Jon Arild Skrei Skreia IL - Bueskyttere548 18 40
9 9 Gjølstad Robin Hvale Hvaler IL - Bueskyttere548 18 33
10 10 Aktas Yasin Ullen Ullensaker Bueskytterklubb547 17 33
11 11 Torsvik Håkon Sande Sandefjord Bueskyttere544 15 42
12 12 Askestad Vegard Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere541 15 40
13 13 Svensen Knut Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere541 12 38
14 14 Antonsen Fred Finst Finstadbru Bueskyttere537 10 41
15 15 Sanda-Jenssen Jon S. Reigstad SOLOR Solør Bueskyttere534 13 38
16 16 Helfredsen Henrik Fredr Fredrikstad Bueskyttere532 9 33
17 17 Lien Morten Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere520 5 40
18 18 Haraldsen Kristian Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere517 3 38
19 19 Tveiten Lene Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere488 4 25
20 20 Bekken Atle Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere478 4 20
Compound 3
2 2 Brenden Stig Arne Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere537 10 40
3 3 Holen Berg Daniel Skrei Skreia IL - Bueskyttere526 5 39
4 4 Pedersen Sigmund Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere524 7 36
5 5 Pedersen John Øyvind Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere522 7 39
6 6 Henriksen Una Benedicte Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere514 3 39
Compound 4
1 1 Johansen Markus Aleksander Råkil Sarps Sarpsborg Bueskyttere472 3 18
Felles 6
Lyngroth Isabel Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere
Recurve 1
1 1 Hasthi Sander Thorbjørnsen Sarps Sarpsborg Bueskyttere573 37 19
2 2 Hagen Paul André Elver Elverum Bueskyttere570 34 22
3 3 Lindberget Sigmund Elver Elverum Bueskyttere564 34 17
4 4 Rusås Per-Olav Sarps Sarpsborg Bueskyttere562 30 24
5 5 Nesset Jon Ivar Ørje Ørje IL - Bueskyttergruppe551 21 30
6 6 Mosand Arve Skrei Skreia IL - Bueskyttere548 23 24
7 7 Burhol Simen S. Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere547 22 25
8 8 Tangen Kim Johan Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere542 22 23
9 9 Willassen Ole Petter ASKIM Askim Bueskytterklubb542 17 30
10 10 Brueland Brigitte C.B. Grenl Grenland Bueskyttere542 16 35
11 11 Richardsen Wanja Marie Moss Moss Bueskyttere539 17 30
12 12 Iversen Lisbeth Hvale Hvaler IL - Bueskyttere537 17 26
13 13 Rikheim Marius André Ås Ås Bueskyttere529 22 17
14 14 Evensen Stig Larvi Larvik Bueskyttere527 20 21
15 15 Nygaard Stine Fredr Fredrikstad Bueskyttere527 19 22
16 16 Zbiciak David Hvals Hvalstad IL - Bueskyttergruppe527 15 27
17 17 Bentestuen Eirik Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere522 14 29
18 18 Nordbø Øyvind Sande Sandefjord Bueskyttere505 15 20
19 19 Raastad Davies Kristin Ås Ås Bueskyttere487 9 16
20 20 Nordmelan Ragnhild Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere487 6 23
Recurve 2
1 1 Røe Silje R Grenl Grenland Bueskyttere532 16 26
2 2 Lysnes Arild Larvi Larvik Bueskyttere527 20 15
3 3 Roth Sander VIGRA Vigra IL - Bueskyttere521 9 28
4 4 Asbjørnsen Celine Elisabet Fredr Fredrikstad Bueskyttere520 16 20
6 6 Saumanas Algirdas Skrim IL Skrim - Bueskyttere511 14 24
7 7 Moldenhauer Manfred Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere508 15 21
8 8 Hansen Vegar Lillh Lillehammer Bueskytterklubb507 11 23
9 9 Rusås Martine Sarps Sarpsborg Bueskyttere495 9 19
10 10 Baginski Linda J Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere492 6 18
11 11 Søgnen Bjørn Reinhardt Ullen Ullensaker Bueskytterklubb489 13 16
12 12 Gulland Maria Fredr Fredrikstad Bueskyttere489 9 20
13 13 Sjøtun Odin Foss Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere487 10 17
14 14 Lønn Vidar Ullen Ullensaker Bueskytterklubb486 4 21
15 15 Johannessen Birger Ullen Ullensaker Bueskytterklubb485 11 19
16 16 Lumio Mekki Oslo Oslo Bueskyttere485 8 18
17 17 Grøv Gunnar H. Ullen Ullensaker Bueskytterklubb477 8 15
18 18 Stensbye Beate Røyset Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere475 5 17
19 19 Nordtvedt Johnny Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere436 4 17
Recurve 3
1 1 Andresen Unni Marie Finst Finstadbru Bueskyttere539 19 24
2 2 Brodshaug Heidi Leira Skrei Skreia IL - Bueskyttere538 25 18
3 3 Bredin Kjell Odd Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere534 17 25
4 4 Fatland Ragnar Inge Oslo Oslo Bueskyttere502 11 23
5 5 Transeth Einar Ullen Ullensaker Bueskytterklubb490 10 17
6 6 Støve Gjestvang Swanand Skrei Skreia IL - Bueskyttere483 13 23
7 7 Ohm Ingrid Kristine Oslo Oslo Bueskyttere482 6 15
8 8 Ringstad Kristian Finst Finstadbru Bueskyttere461 8 15
9 9 Mundal Simon Nordseth Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere452 10 13
10 10 Brennesvik Nina Therese Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere386 4 8
11 11 Kristiansen Jim-Rune ASKIM Askim Bueskytterklubb346 2 9
12 12 Jensen Ola Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere278 2 2
13 13 Dillerud Tore Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere194 0 5
Recurve 4
1 1 Mecham Nathaniel Fredr Fredrikstad Bueskyttere555 27 22
2 2 Padderud Thor Erik Hvals Hvalstad IL - Bueskyttergruppe503 6 11
3 3 Brodshaug Aino Leira Skrei Skreia IL - Bueskyttere453 3 10
4 4 Fedreheim Stian Elver Elverum Bueskyttere416 3 16
5 5 Evang Sara Ullen Ullensaker Bueskytterklubb280 2 2
6 6 Stenstavold Ingeborg Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere240 1 4
Recurve 5
1 1 Nordhagen-Martinsen Filip Ullen Ullensaker Bueskytterklubb493 10 16
2 2 Kranå- Løvaas Mats Ullen Ullensaker Bueskytterklubb482 6 8
3 3 Fridstrøm Sverre Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere474 9 19
4 4 Hagen Oskar Andreas Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere457 5 13
5 5 Okon Kasper Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere429 2 12
6 6 Riis Celine Isabell Elstein Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere341 0 3
Tradisjonell 1
1 1 Neergaard Knut Dramm Drammen Bueskyttere517 13 19
2 2 Lilleåsen Robert SOLOR Solør Bueskyttere508 12 17
3 3 Martinsen Tom Skrei Skreia IL - Bueskyttere485 9 15
4 4 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere478 6 20
5 5 Kvitnes Trond Ås Ås Bueskyttere473 10 12
6 6 Hagerup Trond Lauge Laugen Bueskytterklubb466 5 16
7 7 Edvardsen Inger Fjelstad Hvale Hvaler IL - Bueskyttere462 4 15
8 8 Hagerup Kristin Lauge Laugen Bueskytterklubb438 6 9
9 9 Baller Frank Ås Ås Bueskyttere421 5 12
10 10 Økern Harald Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere400 4 8
11 11 Seljevold Bjørn Inge SOLOR Solør Bueskyttere376 3 5
12 12 Wlodarczyk Michal Finst Finstadbru Bueskyttere172 0 0
Tradisjonell 2
1 1 Messenlien Pål Lillh Lillehammer Bueskytterklubb472 7 18
3 3 Nordviken Ivar Skrei Skreia IL - Bueskyttere465 8 14
4 4 Hviding Roy Finst Finstadbru Bueskyttere463 8 13
5 5 Dørum Bjørn Trygve Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere421 6 11
6 6 Eckhoff Nicolai Oslo Oslo Bueskyttere419 2 15
7 7 Ripsrud Bjørg Eva Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere399 2 9
Tradisjonell 4
1 1 Hennissen Petter N. Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere414 5 4