Detaljer
Stevne-Id2016049
Dato 5 Mar 2016
ArrangørTinde - Tinden Bueskytterklubb
StedSkånlandhallen
BeskrivelseNasjonalt stevne
MerknaderHoveddommer Oddvin Storelv
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering
Kvalifiseringsrunde - Individuell Kvalifiseringsrunde - Individuell
Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Compound 2
1 1 Bratland Bengt Harst Harstad Bueskyttere560 22 36
2 2 Drayton Jan Havør Havørn/Senjahopen UIL541 10 41
3 3 Johansen Finn Erik Harst Harstad Bueskyttere539 10 40
4 4 Smits Albert Senja Senja Bueskytterklubb533 14 34
5 5 Jensen Svein Senja Senja Bueskytterklubb533 12 31
6 6 Johansen Walter Tinde Tinden Bueskytterklubb524 4 39
7 7 Mikalsen Viggo Harst Harstad Bueskyttere469 18 28
Compound 5
1 1 Johansen Eirik Harst Harstad Bueskyttere554 17 40
Felles 6
Stafne Bjarne Leon SORT Sortland Bueskytterklubb
Lien Elise Helene Tinde Tinden Bueskytterklubb
Recurve 1
1 1 Furnes Christoffer SKåN Skånland og Omegn IF - Bueskyttergruppe552 29 23
2 2 Eriksen Børge SKåN Skånland og Omegn IF - Bueskyttergruppe545 22 24
3 3 Eriksen Arnt Marius SKåN Skånland og Omegn IF - Bueskyttergruppe489 17 20
Recurve 2
1 1 Eriksen Eilif SKåN Skånland og Omegn IF - Bueskyttergruppe549 25 25
2 2 Pedersen Vegard SKåN Skånland og Omegn IF - Bueskyttergruppe521 17 22
3 3 Wegner Knut Harst Harstad Bueskyttere505 11 23
4 4 Meltzer Rune Harst Harstad Bueskyttere481 8 17
5 5 Christensen Jens Harst Harstad Bueskyttere427 8 11
Recurve 3
1 1 Hågensen Rune SORT Sortland Bueskytterklubb516 19 17
2 2 Johansen Mona Kristine Elene SORT Sortland Bueskytterklubb444 7 12
3 3 Johansen Tove Aune Harst Harstad Bueskyttere442 6 12
4 4 Rafaelsen Ivar Håkon Harst Harstad Bueskyttere239 0 7
Recurve 4
1 1 Schønningsen Sandra SORT Sortland Bueskytterklubb424 5 13
2 2 Aanstad Sebastian SORT Sortland Bueskytterklubb379 4 5
Recurve 5
1 1 Ludviksen Torje Tinde Tinden Bueskytterklubb482 8 21
2 2 Ludviksen Marthe Tinde Tinden Bueskytterklubb310 2 3
Tradisjonell 1
1 1 Nikolaisen Svein Tinde Tinden Bueskytterklubb532 18 20
2 2 Ludviksen Egil Tinde Tinden Bueskytterklubb513 16 19
3 3 Jensen Anita Hennie Tinde Tinden Bueskytterklubb495 13 19
4 4 Kampen Bjørn Ivar Harst Harstad Bueskyttere470 7 17
Tradisjonell 2
1 1 Jensen Preben Tinde Tinden Bueskytterklubb427 7 9
2 2 Elstad Eirik SORT Sortland Bueskytterklubb390 3 9
3 3 Johansen Sven-Ove Harst Harstad Bueskyttere384 3 9
Tradisjonell 5
1 1 Johansen Simon Aune Harst Harstad Bueskyttere397 6 6