Detaljer
Stevne-Id2016083
Dato 5 Nov 2016
ArrangørHvale - Hvaler IL - Bueskyttere
StedHvalerhallen
NavnNorges Cup
BeskrivelseNasjonalt stevne
MerknaderHoveddommer: Rune Edvardsen
8 beste i hver klasse til finaler
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering
Kvalifiseringsrunde - Individuell Kvalifiseringsrunde - Individuell
Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
1 1 Avdal Siw Caroline Hvale Hvaler IL - Bueskyttere433 5 9
2 2 Edvardsen Inger Fjelstad Hvale Hvaler IL - Bueskyttere358 1 8
Compound 1
1 1 Westby Frank Dramm Drammen Bueskyttere562 24 34
2 2 Sanda-Jenssen Jon S. SOLOR Solør Bueskyttere553 16 42
3 3 Tveiten Bjørn Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere550 13 45
4 4 Syversen Bjørn SOLOR Solør Bueskyttere546 11 44
Compound 2
1 1 Isnes Trym Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere573 33 27
2 2 Johannessen Morten Fredr Fredrikstad Bueskyttere555 24 35
3 3 Hansen Kent William Sarps Sarpsborg Bueskyttere551 15 42
4 4 Helfredsen Henrik Fredr Fredrikstad Bueskyttere547 14 40
5 5 Sandvik Jan Olav Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere546 11 45
6 6 Vaagen Olav Grenl Grenland Bueskyttere545 12 41
Compound 3
2 2 Ellevold Georg Finst Finstadbru Bueskyttere550 16 40
3 3 Haraldsen Svein Erik Finst Finstadbru Bueskyttere541 18 36
4 4 Lumio Mekki Oslo Oslo Bueskyttere531 12 40
5 5 Pedersen Sigmund Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere528 6 39
Instinktiv 1
1 1 Martinsen Tom Skrei Skreia IL - Bueskyttere530 17 27
2 2 Lilleåsen Robert SOLOR Solør Bueskyttere514 12 24
3 3 Olufsen Bjørn Iver SOLOR Solør Bueskyttere435 9 9
4 4 Baller Frank Ås Ås Bueskyttere430 8 10
5 5 Moe Thor Arne Skrei Skreia IL - Bueskyttere423 7 11
Langbue 1
1 1 Neergaard Knut Dramm Drammen Bueskyttere499 11 20
2 2 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere473 11 17
3 3 Hviding Roy Finst Finstadbru Bueskyttere455 8 12
4 4 Rusås Martine Sarps Sarpsborg Bueskyttere372 2 9
Recurve 1
1 1 Hasthi Sander Thorbjørnsen Sarps Sarpsborg Bueskyttere581 44 13
2 2 Mosand Arve Skrei Skreia IL - Bueskyttere564 32 21
3 3 Iversen Lisbeth Hvale Hvaler IL - Bueskyttere552 24 27
4 4 Willassen Ole Petter ASKIM Askim Bueskytterklubb547 16 36
5 5 Zbiciak David Hvals Hvalstad IL - Bueskyttergruppe545 19 30
6 6 Rikheim Marius André Ås Ås Bueskyttere542 21 24
7 7 Richardsen Wanja Marie Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere534 24 20
8 8 Refseth George Oslo Oslo Bueskyttere521 16 19
Recurve 2
1 1 Ruud Bjørn Sarps Sarpsborg Bueskyttere533 20 22
2 2 Mecham Nathaniel Fredr Fredrikstad Bueskyttere523 11 29
3 3 Pettersen Anders Oslo Oslo Bueskyttere508 16 19
4 4 Michaelsen Lisa Christine ASKIM Askim Bueskytterklubb488 11 14
5 5 Ament Milos Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere479 7 15
6 6 Syverstad Per Erik Oslo Oslo Bueskyttere458 4 18
7 7 Moe Børge Ås Ås Bueskyttere456 5 17
Recurve 3
1 1 Lensebråten Kristine Sarps Sarpsborg Bueskyttere518 15 22
2 2 Fatland Ragnar Inge Oslo Oslo Bueskyttere498 13 13
3 3 Ewings Simon Oslo Oslo Bueskyttere455 5 18
Recurve 4
1 1 Padderud Thor Erik Hvals Hvalstad IL - Bueskyttergruppe483 13 13
2 2 Ruud Sara Matilde Sarps Sarpsborg Bueskyttere483 12 11