Detaljer
Stevne-Id2016092
Dato13 Feb 2016
ArrangørLarvi - Larvik Bueskyttere
StedBommestad Hallen
NavnBommestad Hallen
BeskrivelseNorges Cup
AlternativerFinaler
Merknader
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering
Kvalifiseringsrunde - Individuell Kvalifiseringsrunde - Individuell
Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
1 1 Johannessen Jens Erik Lauge Laugen Bueskytterklubb517 14 23
2 2 Schelander Morten Sande Sandefjord Bueskyttere500 11 15
3 3 Gjelseth Fred Arne Fredr Fredrikstad Bueskyttere496 10 16
4 4 Sandbæk Johny Sande Sandefjord Bueskyttere462 5 15
5 5 Sjøtun Svein-Ole Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere462 5 14
6 6 Berent Karolina Larvi Larvik Bueskyttere442 4 15
7 7 Bøe Kjell Sande Sandefjord Bueskyttere406 4 8
8 8 Saumane Greta Skrim IL Skrim - Bueskyttere403 6 10
9 9 Rutledal Adrian Asker Larvi Larvik Bueskyttere371 2 7
10 10 Lysebo Mona Larvi Larvik Bueskyttere346 1 6
Compound 1
1 1 Lie Eivind Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.576 36 24
2 2 Hagen Paul Ole Elver Elverum Bueskyttere573 33 27
3 3 Lislevand Sunniva Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere566 29 20
4 4 Westby Frank Dramm Drammen Bueskyttere560 22 36
5 5 Hjelle Petter Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.558 19 40
6 6 Sannerud Stian Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere557 17 33
7 7 Evensen Ragnar Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere553 21 33
8 8 Tveiten Bjørn Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere553 18 37
Compound 2
1 1 Jørgensen Ragnar Sande Sandefjord Bueskyttere553 16 42
2 2 Sandvik Jan Olav Finst Finstadbru Bueskyttere552 16 41
3 3 Torsvik Håkon Sande Sandefjord Bueskyttere549 16 38
4 4 Borgersen Freddy Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere545 12 41
5 5 Enger Robert Larvi Larvik Bueskyttere544 15 35
6 6 Isnes Trym Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere544 9 47
8 8 Bekken Atle Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere491 2 31
Compound 3
1 1 Gjone Andrè Skintvedt Larvi Larvik Bueskyttere510 4 33
Compound 5
1 1 Heyn Nickolay Sande Sandefjord Bueskyttere472 6 17
Recurve 1
1 1 Hagen Paul André Elver Elverum Bueskyttere578 40 18
2 2 Willassen Ole Petter ASKIM Askim Bueskytterklubb559 30 22
3 3 Nesset Jon Ivar Ørje Ørje IL - Bueskyttergruppe553 20 33
4 4 Ridderström Line Blomén Klepp Klepp Bueskyttere552 27 22
5 5 Richardsen Wanja Marie Moss Moss Bueskyttere551 24 25
6 6 Mosand Arve Skrei Skreia IL - Bueskyttere547 24 28
7 7 Nordbø Øyvind Sande Sandefjord Bueskyttere544 22 24
8 8 Burhol Simen S. Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere544 21 26
9 9 Evensen Stig Larvi Larvik Bueskyttere536 19 21
10 10 Zbiciak David Hvals Hvalstad IL - Bueskyttergruppe531 16 19
11 11 Iversen Lisbeth Hvale Hvaler IL - Bueskyttere530 16 26
12 12 Bentestuen Eirik Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere530 15 26
13 13 Brueland Brigitte C.B. Grenl Grenland Bueskyttere525 19 27
14 14 Gencheva Ralitsa Sande Sandefjord Bueskyttere522 14 28
15 15 Raastad Davies Kristin Ås Ås Bueskyttere514 15 17
Recurve 2
1 1 Dekeyser Wim Hvals Hvalstad IL - Bueskyttergruppe535 20 23
2 2 Røe Silje R Grenl Grenland Bueskyttere521 13 22
3 3 Nærsnes Hege Horte Horten Bueskyttere518 15 25
4 4 Sjøtun Odin Foss Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere505 9 24
5 5 Saumanas Algirdas Skrim IL Skrim - Bueskyttere502 12 16
6 6 Moldenhauer Manfred Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere495 11 21
7 7 Helland Hans Horte Horten Bueskyttere495 10 17
8 8 Bakken Tonje Grenl Grenland Bueskyttere478 7 18
9 9 Gjone Sindre Larvi Larvik Bueskyttere451 6 13
10 10 Sletsjøe Thomas Thon Larvi Larvik Bueskyttere421 4 11
11 11 Lislevand Ole Martin Elver Elverum Bueskyttere276 12 20
Recurve 3
1 1 Arnesen Geir Larvi Larvik Bueskyttere482 8 22
2 2 Mundal Simon Nordseth Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere423 5 8
Recurve 4
1 1 Mecham Nathaniel Fredr Fredrikstad Bueskyttere542 21 24
2 2 Padderud Thor Erik Hvals Hvalstad IL - Bueskyttergruppe478 9 11
3 3 Stenstavold Ingeborg Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere173 2 1
Recurve 5
1 1 Nærsnes Jakob Horte Horten Bueskyttere482 7 24
2 2 Boye Alex Sande Sandefjord Bueskyttere458 7 18
2 2 Hermansson Lucas S. Larvi Larvik Bueskyttere0 0 0
3 3 Hansen Sebastian Karltofth Sande Sandefjord Bueskyttere424 4 9
Tradisjonell 1
1 1 Pedersen Roar A. Lauge Laugen Bueskytterklubb513 12 21
2 2 Martinsen Tom Skrei Skreia IL - Bueskyttere495 13 14
3 3 Hagerup Trond Lauge Laugen Bueskytterklubb488 15 13
4 4 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere476 3 24
5 5 Hagerup Kristin Lauge Laugen Bueskytterklubb447 9 7
6 6 Baller Frank Ås Ås Bueskyttere429 6 11
7 7 Olsen Ole Th. Grenl Grenland Bueskyttere364 4 7
Tradisjonell 2
1 1 Hviding Roy Finst Finstadbru Bueskyttere451 5 12
2 2 Lunde Thomas Larvi Larvik Bueskyttere421 4 11
3 3 Føynum Ståle Larvi Larvik Bueskyttere411 4 8
5 5 Føynum Markus Larvi Larvik Bueskyttere239 1 3