Detaljer
Stevne-Id2016093
Dato21 May 2016
ArrangørHarda - Hardanger Bogeskyttarklubb
StedUlvik/Osa
NavnBlømingspila - 24 mål
BeskrivelseNasjonalt stevne
Merknader24 mål
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
1 1 Johannessen Jens Erik Lauge Laugen Bueskytterklubb419 16 6
2 2 Eldshovden Arild Berge Bergen Bueskyttere334 18 3
3 3 Fjeldheim Linn Julie Landstad Dramm Drammen Bueskyttere308 12 3
Buejeger 1
1 1 Gulestøl Øystein Fjord Fjordane Bogeskytarlag443 29 13
Compound 1
1 1 Antonsen Marius Klepp Klepp Bueskyttere476 36 20
2 2 Mydland Morten Klepp Klepp Bueskyttere467 38 13
3 3 Westby Frank Dramm Drammen Bueskyttere459 33 15
4 4 Vikør Jardar Harda Hardanger Bogeskyttarklubb452 34 12
5 5 Erkinharju Taisto Berge Bergen Bueskyttere442 32 13
6 6 Ollikainen Ari Berge Bergen Bueskyttere439 27 12
7 7 Finnøy Daniel Olve Harøy Harøy Bogeskytarlag424 23 9
8 8 Helle Trond Harda Hardanger Bogeskyttarklubb412 23 6
Felles 6
Gulestøl Tuva Fjord Fjordane Bogeskytarlag
Instinktiv 1
1 1 Klåpbakken Ola Lauge Laugen Bueskytterklubb405 28 10
2 2 Storøien Bjørn Fjord Fjordane Bogeskytarlag393 22 8
3 3 Dybedokken Stein Oddvar Harda Hardanger Bogeskyttarklubb384 20 5
4 4 Hagerup Trond Lauge Laugen Bueskytterklubb371 16 5
5 5 Bakke Terje Berge Bergen Bueskyttere339 14 3
6 6 Finnøy Iris Harøy Harøy Bogeskytarlag331 13 4
7 7 Lien Liv Lauge Laugen Bueskytterklubb313 13 2
9 9 Lid Kari Fjord Fjordane Bogeskytarlag273 9 2
10 10 Gjerde Øyvind Harda Hardanger Bogeskyttarklubb268 5 1
12 12 Hagerup Kristin Lauge Laugen Bueskytterklubb238 5 2
Instinktiv 2
2 2 Andersen Sivert Kolås Harda Hardanger Bogeskyttarklubb368 13 8
4 4 Storøien Odin Fjord Fjordane Bogeskytarlag339 18 5
5 5 Selvik Linn-Therese Berge Bergen Bueskyttere306 10 2
6 6 Finnøy Ninwali Harøy Harøy Bogeskytarlag218 1 0
Instinktiv 5
1 1 Storøien Ragni Fjord Fjordane Bogeskytarlag316 7 1
Langbue 1
1 1 Pahlm Per Ivar Berge Bergen Bueskyttere403 27 6
2 2 Erdal Ove Harda Hardanger Bogeskyttarklubb385 21 7
3 3 Anzjøn Stein Klepp Klepp Bueskyttere374 16 7
4 4 Thorsen Anders Berge Bergen Bueskyttere353 14 4
5 5 Neergaard Knut Dramm Drammen Bueskyttere352 15 9
6 6 Andersen Harald Harda Hardanger Bogeskyttarklubb352 13 3
7 7 Halvorsen Tom Berge Bergen Bueskyttere325 9 1
8 8 Fjellheim Kjetil Berge Bergen Bueskyttere267 5 1
9 9 Hansen Kristian Klepp Klepp Bueskyttere262 10 3
10 10 Seljevold Bjørn Inge SOLOR Solør Bueskyttere261 5 0
11 11 Strømmen Terje Harda Hardanger Bogeskyttarklubb250 3 0
Langbue 2
1 1 Gertz Hans Dieter Berge Bergen Bueskyttere260 4 0