Detaljer
Stevne-Id2016094
Dato22 May 2016
ArrangørHarda - Hardanger Bogeskyttarklubb
StedUlvik/Osa
Navn24 mål
BeskrivelseNasjonalt stevne
Merknader24 mål
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
1 1 Johannessen Jens Erik Lauge Laugen Bueskytterklubb376 17 7
2 2 Eldshovden Arild Berge Bergen Bueskyttere320 10 2
3 3 Fjeldheim Linn Julie Landstad Dramm Drammen Bueskyttere299 9 3
Buejeger 1
1 1 Gulestøl Øystein Fjord Fjordane Bogeskytarlag421 27 9
Compound 1
1 1 Helland Atle Berge Bergen Bueskyttere472 38 18
2 2 Westby Frank Dramm Drammen Bueskyttere458 33 14
3 3 Erkinharju Taisto Berge Bergen Bueskyttere452 31 12
4 4 Helle Trond Harda Hardanger Bogeskyttarklubb450 29 12
5 5 Vikør Jardar Harda Hardanger Bogeskyttarklubb433 28 10
6 6 Ollikainen Ari Berge Bergen Bueskyttere427 26 12
7 7 Mydland Morten Klepp Klepp Bueskyttere420 24 6
8 8 Finnøy Daniel Olve Harøy Harøy Bogeskytarlag397 24 9
Felles 6
Gulestøl Tuva Fjord Fjordane Bogeskytarlag
Instinktiv 1
1 1 Klåpbakken Ola Lauge Laugen Bueskytterklubb411 16 9
2 2 Dybedokken Stein Oddvar Harda Hardanger Bogeskyttarklubb397 19 7
3 3 Storøien Bjørn Fjord Fjordane Bogeskytarlag378 16 6
4 4 Hagerup Trond Lauge Laugen Bueskytterklubb332 10 6
6 6 Finnøy Iris Harøy Harøy Bogeskytarlag308 13 5
7 7 Lien Liv Lauge Laugen Bueskytterklubb303 8 1
8 8 Lid Kari Fjord Fjordane Bogeskytarlag295 10 1
9 9 Gjerde Øyvind Harda Hardanger Bogeskyttarklubb286 8 3
13 13 Hagerup Kristin Lauge Laugen Bueskytterklubb241 4 1
Instinktiv 2
1 1 Storøien Odin Fjord Fjordane Bogeskytarlag346 9 7
2 2 Andersen Sivert Kolås Harda Hardanger Bogeskyttarklubb338 9 3
3 3 Selvik Linn-Therese Berge Bergen Bueskyttere319 9 3
4 4 Finnøy Ninwali Harøy Harøy Bogeskytarlag223 1 0
Instinktiv 5
1 1 Storøien Ragni Fjord Fjordane Bogeskytarlag346 17 6
Langbue 1
1 1 Anzjøn Stein Klepp Klepp Bueskyttere416 22 11
2 2 Andersen Harald Harda Hardanger Bogeskyttarklubb390 19 6
3 3 Pahlm Per Ivar Berge Bergen Bueskyttere385 17 4
4 4 Erdal Ove Harda Hardanger Bogeskyttarklubb355 15 4
5 5 Neergaard Knut Dramm Drammen Bueskyttere345 10 1
6 6 Thorsen Anders Berge Bergen Bueskyttere342 14 3
7 7 Halvorsen Tom Berge Bergen Bueskyttere322 10 5
8 8 Fjellheim Kjetil Berge Bergen Bueskyttere276 9 5
9 9 Seljevold Bjørn Inge SOLOR Solør Bueskyttere259 5 2
10 10 Strømmen Terje Harda Hardanger Bogeskyttarklubb255 8 3
Langbue 2
1 1 Gertz Hans Dieter Berge Bergen Bueskyttere279 9 4